نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: كار با ديتابيس sql بر روي شبكه

كار با ديتابيس sql بر روي شبكه

دوستان مهندسم سلام
    من يك برنامه با vb و بانك اطلاعاتي sql2000 تهيه كردم ، حالا اگه بخواهم اين نرمافزار توي يك شبكه كار كنه مستلزم اينه كه بانك اطلاعاتي اون حتما بر روي يك سيستمي كه داراي ويندوز سرور باشه قرار بگيره يا نه ميتونم از ويندوز ايكس پي هم به عنوان سرور استفاده كنم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: كار با ديتابيس sql بر روي شبكه

دوست من واسه اين كار بهتره از ويندوز سرور استفاده كنيد چون هم امنيت بيشتري داره هم واسه تعيين دسترسي ها راحت تر هستين

سلام
    میشه بگین منظورتون از دسترسی ها ، چه نوع دسترسیهاییست؟

نقل قول نوشته شده توسط ahmadreza.rstm مشاهده تاپیک
    دوست من واسه اين كار بهتره از ويندوز سرور استفاده كنيد چون هم امنيت بيشتري داره هم واسه تعيين دسترسي ها راحت تر هستين
    دستت درد نكنه ، حالا اگه بخواهيم اين كار روي ويندوز xp انجام بگيره امكان پذيره؟

کاربر دائمی آواتار stabesh
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط hrj1981 مشاهده تاپیک
    دستت درد نكنه ، حالا اگه بخواهيم اين كار روي ويندوز xp انجام بگيره امكان پذيره؟
    با سلام
    اره امكان پذيره من اين كارو كردم و جوابم گرفتم ولي قبلش بايد sp4 رو نصب كنيد البته اگه ميخاي از پروتكل tcp/ip استفاده كنيد
    اما يك نفر به من ايراد گرفت و گفت اگه بخاي replication انجام بديد ويندوز xp جوابگو نيست اگه كلاينتا زياد باشن بايد هر چند روز يكبار سيستمو ريست كنيد البته من هنوز مشكل ندارم سيستمم يه pc معموليه
    پيشنهاد ميكنم از همون ويندوز سرور استفاده كنيد كلي زحمت كشيدم اينو راش انداختم حالا بايد سرور نصب كنم
    https://barnamenevis.org/showthread.p...9%D9%87-Domain

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •