نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: سوال در مورد برنامه نویسی گروهی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

سوال در مورد برنامه نویسی گروهی

با سلام
    دوستان ما دو نفر هستیم که در یک شرکت در حال انجام یک پروژه هستیم بنده در کامپیوتر خودم کد نویسی و طراحی میکنم و دوستمم در کامپیوتر خودش.حالا وقتی هر روز کارمون به اتمام میرسه باید پروژه یکی بشه سوال من اینه که من در کامپیوتر خودم یک App.comfigدارم دوستمم در کامپیوترخودش یک App.cpnfig داره برای برقراری ارتباط با بانک حالا من پروژه دوستمو می خوام کلا Add کنم به برنامم و پروژه رو تست کنم می خوام بدونم وجود 2تا add.configدر برنامه مشکلی پیش میاره یا نه ؟اگه راه حل بهتری می دونین ما رو هم بی نسیب نزارین.ممنونم

نقل قول: سوال در مورد برنامه نویسی گروهی

سلام.
    شما چطوری پروژه ها رو در انتهای روز یکی می کنید؟ اگر از Version Control System ها استفاده می کنید، کافیه تا App.config رو Check In/Out نکنید. اگر هم از Version Control System ها استفاده نمی کنید، خوب، کار بدی می کنید. اما گذشته از شوخی حتما یک VCS انتخاب کنید و عمل Merge کردن کدها رو توسط چنین سیستمی (بصورت تیمی، یا حتی تکی) انجام بدید. اینطوری هر وقت لازم شد، Client جدیدی نیز میتونه به Server متصل بشه و آخرین Source قابل Compile رو از سرور دریافت کنه و ...

موفق باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

خیلی ممنونم از پاسختون من تو این موضوع خیلی مبتدیم میشه بگین Version Control System چی هست و چیکار می کنه و چطور ازش استفاده کنیم.بله ما در پایان هر روز می خوایم کارهای انجام شده در پایان روزیکی کرده و کامپایل کنیم.دوستم پروزه ای که انجام می ده رو می ده به من منم add میکنم به پروژه خودم.البته هنوز این کارو انجام ندادم می خوام راهنماییم کنین که چیکار کنم بهتره

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

سلام
    Source Control ها برنامه (ابزار) ها حداقل کاری که می کنند این است که به برنامه نویسان این امکان را می دهند که به صورت گروهی بدون درد سر پروژه های خود را انجام دهند. بعضی هاش پولیه مثلMicrosoft TFS و بعصی ها مجانی مثل svn توضیحات تکمیلی رو می تونی از لینکهای زیر بدست بیاری. تو همین سایت هم روش بحث شده

http://en.wikipedia.org/wiki/Compari...ntrol_software

https://barnamenevis.org/showthread.p...8C%D9%87%D8%9F

موفق باشی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

سلام.

Team Foundation Server در VS2010 هست که این امکان رو به شما میده. البته Microsoft برای VS2008 هم چند تا Pack واسه این کار گذاشته.
    استفاده از این روش خیلی خوبه. اگه بتونی نصبش کنی میتونی مجانیشم گیر بیاری.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •