نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: نیازمند کمک در مورد انتخاب دیتا بیس

Exclamation نیازمند کمک در مورد انتخاب دیتا بیس

سلام ... من دارم روی طراحی سایت برای یک استاد کار میکنم ... تا الان از بانک خود vs2008 استفاده میکردم اما همه بهم توصیه کردند که اینکار رو نکنم و بنابه دلایلی از sql2000 به اجبار دارم استفاده میکنم حالا خیلی سردرگمم ... اولین باره که دارم با asp کار میکنم الان نمیدونم برای ثبت نام و لاگ این از ویزارد خود vs استفاده کنم یا نه اون رو هم خودم بنویسم بهتره و اگه از خود vs استفاده کنم چطوری از role ها استفاده کنم یا اینکه از اطلاعات کاربر ثبت نام شده مثل شماره دانشجوییش استفاده کنم ... اساتید حاضر ممنون میشم کمکم کنید

نقل قول: نیازمند کمک در مورد انتخاب دیتا بیس

سلام
    برای این کار اگه تمایل به دردست داشتن همه جزئیات کار داری بهتره خودت همه چیز رو طراحی کنی ولی اگه صرفا یه پروژه دانشجویی هست و زیادم مهم نیست از ویزاد استفاده کن
    برای رول ها هم باید بعد از تولید نقش ها اونارو به کاربرهات نسبت بدی .
    برای شماره دانشجویی یا ... ام میتونی اونارو تو یه تیبل جدا با کلید username هات قرار بدی بعد با username کاربر بخونی شون .
    پیشنهاد من ام برای sql استفاده از نسخه 2005 .

ممنون ... میشه بیشتر توضیح بدید یعنی با اینکه ویزاردی ثبت نام میکنم اما جدول جدا توی sql برای دانشجو طراحی کنم ؟ چطور اطلاعاتش رو بگیرم؟ متاسفم من خیلی مبتدیم

کاربر دائمی آواتار majnun
    محل زندگی
    ایران

دوست عزیز ، بهتره یک کتاب ای اس پی دات نت مطالعه کنید ، اینجوری سریع تر به نتیجه میرسید

کاربر دائمی آواتار arta.nasiri
    محل زندگی
    Tehran

سلام

برای ثبت نام و ورود بهتره از کنترل های خود دانت نت استفاده بشه. برای ذخیره اطلاعات دانشجو هم میتونی از پروفایل استفاده کنی.
    اگه مجبور نیستی میتونی ازSql server 2005 یا 2008 استفاده کنی. چون یک پروژه دانشجویی هست بهتره از نسخه Express استفاده کنید.

کاربر تازه وارد آواتار aznaee
    محل زندگی
    دیار اشترانکوه

سلام
    اگه برای اتصال به بانک و بقیه کارها مثل ذخیره و بازیابی خودت کد بنویسی بهتره چون هر جا مشکلی پیش بیاد میتونی ازش سر در بیاری منابع بسیاری هم توی اینترنت هست

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •