نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: ساخت برنامه نصب

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قائمشهر

ساخت برنامه نصب

سلام
    راستش من خودم خیلی دنبال این بودم که چطور می توانم برای برنامه ام که بانکش sql2000 هست , یه برنامه نصب خوب , بسازم . بعد از کلی تلاش آخرش توانستم ...

حالا یک فایل آموزشی ساختم که لینکش در پایین هست(ربطی نداره که بانک شما 2000 باشد یا 2005 یا ... ).

شما با مطالعه فایل آموزشی زیر می توانید , برنامه نصب ای (setup) برای پروژه خود(C#‎) ایجاد کنید که , در زمان نصب برنامه , بر روی سیستم مشتری , دیگر نیازی به Attach کردن بانک بصورت دستی نباشد .

امیدوارم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیره.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله pedramfj : یک شنبه 06 شهریور 1390 در 18:13 عصر

کاربر جدید آواتار rozita66
    محل زندگی
    visual stadio

نقل قول: ساخت برنامه نصب

خیلی ممنون شما کمک بزرگی به من کردین بازم ممنون

نقل قول نوشته شده توسط pedramfj مشاهده تاپیک
    سلام
    راستش من خودم خیلی دنبال این بودم که چطور می توانم برای برنامه ام که بانکش sql2000 هست , یه برنامه نصب خوب , بسازم . بعد از کلی تلاش آخرش توانستم ...

حالا یک فایل آموزشی ساختم که لینکش در پایین هست(ربطی نداره که بانک شما 2000 باشد یا 2005 یا 2008 ).

شما با مطالعه فایل آموزشی زیر می توانید , برنامه نصب ای (setup) برای پروژه خود(C#‎) ایجاد کنید که , در زمان نصب برنامه , بر روی سیستم مشتری , دیگر نیازی به Attach کردن بانک بصورت دستی نباشد .

امیدوارم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیره.
    سلام
    ممنون از آموزشتون واقعا به دردم خورد فقط من یه مشکل دارم :
    در مرحله 11 که باید در Prerequisites گزینه Crysatal Reports for .Net framework 2.0 را تیک زد من این گزینه را ندارم و وقتی که Crystal report 2008 را نصب می کنم گزینه Crystal report 2008 را دارم که با انتخاب این گزینه با پیغام زیر هنگام Build روبرو می شم
    Error 2 The install location for prerequisites has not been set to 'component vendor's web site' \Setuand the file 'CrystalReports 12.0\CRRuntime_12_0_mlb.msi' in item 'Crystal Reports 2008' can not be located on disk. See Help for more information. C:\Documents and Settings\Administrator\Desktopp1\Setup1\Setup1.vdp roj Setup1

باید چه Componenti را نصب کنم تا گزینه Crysatal Reports for .Net framework 2.0 را داشته باشم چون از framwork 2 استفاده می کنم

با سپاس فراوان

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قائمشهر

نقل قول نوشته شده توسط M.Fekri مشاهده تاپیک
    سلام
    ممنون از آموزشتون واقعا به دردم خورد فقط من یه مشکل دارم :
    در مرحله 11 که باید در Prerequisites گزینه Crysatal Reports for .Net framework 2.0 را تیک زد من این گزینه را ندارم و وقتی که Crystal report 2008 را نصب می کنم گزینه Crystal report 2008 را دارم که با انتخاب این گزینه با پیغام زیر هنگام Build روبرو می شم
    Error 2 The install location for prerequisites has not been set to 'component vendor's web site' \Setuand the file 'CrystalReports 12.0\CRRuntime_12_0_mlb.msi' in item 'Crystal Reports 2008' can not be located on disk. See Help for more information. C:\Documents and Settings\Administrator\Desktopp1\Setup1\Setup1.vdp roj Setup1

باید چه Componenti را نصب کنم تا گزینه Crysatal Reports for .Net framework 2.0 را داشته باشم چون از framwork 2 استفاده می کنم

با سپاس فراوان

سلام
    راستش در این مورد اطلاعاتی ندارم.
    آخرین ویرایش به وسیله pedramfj : شنبه 24 تیر 1391 در 12:03 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •