نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: دو مشکل در اتصال برنامه تحت Visual studio 2010 به sql server express 2008

دو مشکل در اتصال برنامه تحت Visual studio 2010 به sql server express 2008

سلام

Visual studio 2010 رو همراه با sql server express 2008 نصب کردم و از طریق خود محیط ویژوال استادیو یه بانک اطلاعاتی ساختم که توش یه تیبل هستش حالا دو تا مشکل دارم

1) موقع اتصال به بانک توی برنامم وقتی سرورم رو کامپیوتر محلی انتخاب میکنم دیتابیسی رو که ساختم بهم نشون نمیده که بتونم انتخابش کنم و connect بشم ---- توی این صفحه

2) و از طرفی از سر ناچارا وقتی دیتا بیسم هم به برنامم attach میکنم و می خوام به بانک وصل شم این پیغام خطا رو زمان اجرا بهم میده

ممکنه کمک کنید این دو مورد رو حل کنم؟؟؟ ممنونم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: دو مشکل در اتصال برنامه تحت Visual studio 2010 به sql server express 2008

به جاي local بنويس
    .\SQLEXPRESS

نقل قول: دو مشکل در اتصال برنامه تحت Visual studio 2010 به sql server express 2008

نقل قول نوشته شده توسط reza2012 مشاهده تاپیک
    به جاي local بنويس
    .\SQLEXPRESS

ممنون از جوابت ببخشيد دير شد
    بازم كار نميكنه اخوي...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

سلام
    از طرفی از سر ناچارا وقتی دیتا بیسم هم به برنامم attach میکنم و می خوام به بانک وصل شم این پیغام خطا رو زمان اجرا بهم میده
    دوست عزیز این دستورت اشتباه هست شما باید یک شی از نوع sqlconnection اول بسازی بعد اون شی رو open کنی

ممنون از شما اما اين كار رو كه مي فرماييد انجام دادم
    اگر توي عكس دوم ملاحظه بفرماييدكنار علامت تعجب زرد رنگ متني كه براي sqlconection نوشتم مشخصه

اگر فكر ميكندي اشتباه ميكنم بفرماييد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •