نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: sql server تو شبكه workgroup كار ميكنه؟

sql server تو شبكه workgroup كار ميكنه؟

سلام

sql server تو شبكه workgroup كار ميكنه يا حتما بايد domain باشه؟

نقل قول: sql server تو شبكه workgroup كار ميكنه؟

سلام.
    SQL Server رو شما تحت هر نوع شبکه ای میتوانید استفاده کنید. فقط کافیه سیستم های مزبور همدیگر رو پیدا کنند و بتوانند به هم متصل شوند.

سلام

من يه شبكه workgroup با دو كامپيوتر دارم و sql2005 نصب كردم روي يكيشون از كامپيوتر دوم ميخوام يه odbc درست كنم نام سرور مياد كاپيوتر اول كه sql روشه رو ميشناسه ولي وقتي يوزر و پسورد رو مي زنم و finish ميكنم نميشناسه

تو يه شبكه ديگه هم تست كردم بازم از كامپيوتر دوم كانكت نميشه در حالي كه قبلا با sql2000 اين مشكل رو نداشتم !!

در SQL Server Configuration Tools ببینید آیا تمام پروتکلهای سمت سرور بازه؟ مثل TCP/Ip یا NAmed Pipe ؟ اگر Disable هستن اونا رو Enable کنید.

اينكارو كردم ولي بازم نشد در ضمن مگه در حالت ديفالت نيايد باز باشه ؟
    بهرحال بازم نميشه
    تو sql2000 وقتي اون پايين كنار ساعت سرويسش فعال بود همه ميتونستن بهش وصل شن ولي چرا 2005 اون كنار ساعت نشون داده نميشه آيكونش؟

بايد چيكار كنم ؟ كارم خيلي گيره بايد نرم افزار رو به مشتري تحويل بدم در SQL Server Configuration Tools همه رو enable كردم بازم فرقي نكرد !!!

راستي موقع نصب يه كومبو باكس داريم كه دوتا گزينه داره local و Network من هر دوشو امتحان كردم بازم نشد - فرقشون چيه ؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •