نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: ارتباط با پایگاه داده

کاربر دائمی آواتار j_naroogha@yahoo.com
    محل زندگی
    Microfoft Visual Studio Ultimate Version

Red face ارتباط با پایگاه داده

سلام دوستان
    ببینید دوستان من برای وصل شدن به پایگاه داده اس کیوال از کد روبرو استفاده میکنم.
    Data Source=MHR;Initial Catalog=Library;Persist Security Info=True;User ID=sa
    اما یه مشکل دارم هنگامیکه Sql در قسمت Background ویندوز فعال نباشه برنامه خطا میده که فکر کنم طبیعه.
    حال دوستان من اگه خواسته باشم دستور بالا رو طوری بنویسم که خطا نده چیکار کنم.؟
    یا به طور ساده تر اینکه نخواسته باشم که حتما از روی سرور SQL داده هامو بخونه ومستقیما با فایل بانکم سروکار داشته باشم. بدون اینکه Sql نصب باشه؟
    در ضمن من از SQL SERVER 2000 استفاده می کنم.
    ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

نقل قول: ارتباط با پایگاه داده

نقل قول نوشته شده توسط j_naroogha@yahoo.com مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    ببینید دوستان من برای وصل شدن به پایگاه داده اس کیوال از کد روبرو استفاده میکنم.
    Data Source=MHR;Initial Catalog=Library;Persist Security Info=True;User ID=sa
    اما یه مشکل دارم هنگامیکه Sql در قسمت Background ویندوز فعال نباشه برنامه خطا میده که فکر کنم طبیعه.
    حال دوستان من اگه خواسته باشم دستور بالا رو طوری بنویسم که خطا نده چیکار کنم.؟
    یا به طور ساده تر اینکه نخواسته باشم که حتما از روی سرور SQL داده هامو بخونه ومستقیما با فایل بانکم سروکار داشته باشم. بدون اینکه Sql نصب باشه؟
    در ضمن من از SQL SERVER 2000 استفاده می کنم.
    ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

اگه میخوای از فایل بخونه بهتره از اکسس استفاده کنی
    چون در هر صورت بانک اطلاعات sql یا سرور میخواد یا express که بتونه بهش وصل شه

کاربر دائمی آواتار j_naroogha@yahoo.com
    محل زندگی
    Microfoft Visual Studio Ultimate Version

مرسی از جوابتون
    اما امکانش نیست چون من کل دستوراتم رو از طریق روال انجام میدم.

کاربر دائمی آواتار sunn789
    محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

شما زمانی که از اس کیو ال استفاده میکنید به این معنی است که میخواهید از موتور اس کیو ال استفاده تا از امکاناتی مانند ایندکس و کار با انبوه داده ها استفاده از گزینه سرور و خیلی امکاناتت دیگر که من خودم هم نمیدونم استفاده کنید پس لازمه اس کیو ال در کامپیوتر اجرا باشه
    فقط اگه میخواهید اس کیو ال رو روی کامپوتر جدا گانه نصب نکنید میتونید از ورژنهای Express و یا Compact استفاده کنیو با فایل Setup پروژه رو روی کامپیوتر هدف نصب نی تا مجبور نباشی اس کیو ال رو جدا گانه نصب کنی
    و با به قول دوستمون از Access و یا حتی میتونید از Excel و یا داده های XML و یا فایل Notepad استفاده کنید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •