صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 60 از 60

نام تاپیک: جاوا بهتره یا سی شارپ

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

نقل قول: جاوا بهتره یا سی شارپ

نقل قول نوشته شده توسط ma.rad مشاهده تاپیک
    به نظر میاد این مبحث فقط برا اضافه کردن پست نه یه بحث علمی
    خیلی جالبه.
    من همیشه هدفم توی عدد ها, نسبت تعداد تشکر به پست بوده.
    قدیما که command and conquer 3 بازی میکردم شرط بندی همیشه سر Kill/Death Ratio بود.
    تعداد پست زیاد یعنی وراجی; بگذریم از این که این روزها کسی از کسی تشکر نمیکنه.
    اين تعصبات بيخودي رو بريزيد دور.نه با طرفداري از جاوا،از سان چيزي بهتون ميماسه نه از طرفداري از سي شارپ چيزي از مايكروسافت عايدتون ميشه.اين بگو مگوهاي بيخودم همش ناشي از جهل افراده!
    این که کاملاً مشخصه.ولی من هیچ محصولی رو از سان نمیتونم ذکر کنم که مثل یکی از محصولات مایکروسافت مشکل داشته باشه.شما خودت یدونه میال بزن.شاید من اشتباه میکنم.
    فکر نمیکنم محصولاتی مثل sunOS,Java,csh,VirtualBox با معادل های مایکروسافتیشون قابل مقایسه باشن!؟
    در ضمن Oracle صاحب امتیاز جاواست. این نشون میده مطالعتون ضعیفه.و تنها منبعتون همون مقایسه قدیمیه که آقای geek1982 زحمت quote کردنش رو کشیدن.
    جست و جوی گوگل برای Java security vulnerability یک هفتم .net framework security vulnerabilty نتیجه میاره.این در حالیه که سن جاوا به اندازه پدر بزرگ ه .Net ه.
    ببخشید ولی فکر نکنم منظور اون دوستمون این بود که جاوا بهتر از سی شارپ باشه...
    میدونم.
    اگر یک نابغه عشق C#‎ قبل از من اون پست رو میدید میتونست برعکس من حرف بزنه.جمعیت اونها بیشتره ولی من زودتر اومدم.

راجع به حرف هایی که زده شد, من واقعاً نمیتونم چیزی بگم ولی وقتی به دوستی توهین میشه.یک مقدار نارحت کنندست.
    بنده شخصاً با توجه به شناخت نسبتاً کمی هم که از geek1982 دارم, اگر فکر کنم جایی از نوشته های ایشون غلطه سعی میکنم بفهمم اشتباه خودم کجا بوده.
    چون حرفشون برای من کاملاً معتبره و اصلاً شکل خشت نیست.
    لطفا تاپیک رو قفل کنید بره :)
    موافقم.بحث داره به قتل با پیچگوشتی کشیده میشه.بهتره قفل بشه.

مدیر بخش آواتار mmd2009
    محل زندگی
    تهران

اگر یک نابغه عشق C#‎ قبل از من اون پست رو میدید میتونست برعکس من حرف بزنه.جمعیت اونها بیشتره ولی من زودتر اومدم.
    شوخی : چند وقتی هست به انجمن سر نمی زنم مگه اینجا نابغه هم داریم.

قرار نیست هر کس 2 خط بیشتر خونده دلیل بر نابغه ایش باشه یا چهار مطلب از اینجا اونجا یاد گرفته بگه من نابغم و به خودش اجازه بده بیاد محصولاتی رو به تمسخر بگیره که تو 10 نسل ایندش هم نتونه مثل اون محصولات رو خلق کنه حالا چه محصولات این شرکت یا اون شرکت یا ....

در کل این بحث هم مثل Torre pendente di Pisa میمونه که هرچی بیشتر به اخرش نگاه می کنیم کج تر میشه استدلال ها.

امیدوارم تاپیک حذف نشه و ایندگان بیان اینجارو ببینن که در اینده همچین بحث هایی نکنن که ترور محصولات باشه ...

موفق باشید

پ ن : منظور من شخص خاصی نبود خواهشا کسی استدلای کج نکنه.

کسی که به خود اطمینان دارد به تعریف دیگران احتیاج ندارد. «گوستاو لوبون»

من میگم ده بیست سی چل کن هر کدوم اومد !

MS سی# رو ساخت تا جاوا رو بزنه کنار، اما این دوتا مثل هم شدن ! الان بنظر من 50 50 هست !

کاربر دائمی آواتار haghft
    محل زندگی
    https://t.me/pump_upp

در ضمن Oracle صاحب امتیاز جاواست. این نشون میده مطالعتون ضعیفه.و تنها منبعتون همون مقایسه قدیمیه که آقای geek1982 زحمت quote کردنش رو کشیدن.
    جناب مطالعه خدای منبع منظور من خالق جاوا بود صاحب امتیاز که اونقدر مهم نیست!در ضمن من هم دل خوشی از MS ندارم من Apple رو به همه ترجیح میدم اینو هم تجربه کردم هم طبق مقایسات علمی میگم.ولی حرف شما اینه که جاوا در همه چیز از C#‎ بهتره و C#‎ سوسکه و اصلا بدرد نمیخوره من با این حرف مخالفم.

کاربر دائمی آواتار PetekDincos
    محل زندگی
    توهم

یا سلام
    من Java کار نکردم و #C هم در سطح متوسط بلدم اما مایکروسافت در کنفرانس PDC 2006 چندتا تکنولوژی جدید WPF,LINQ ,WCF,WWF رو ارائه کرد شاید بگید اینا ربطی به بحث ما نداره اما مثلا WPF در ایجاد برنامه های کاربردی از لحاظ رابط کاربری که می شه ایجاد کرد (با دردسر کمتر) به همراه زبان های دات نت یک مزیت حساب می شه بحث Binding ای که تو WPF است تو هیچ زبان برنامه نویسی دیگری فکر نکنم باشه اگر تو جامعه Open Source هم یک چنین تکنولوژی است (از لحاظ راختی کار باهاش ) خوشحال می شم معرفی کنید شاید من هم در آینده برم سمت Open Source با تشکر

کاربر دائمی آواتار javad_r_85
    محل زندگی
    تهران

کلا محصولات مایکروسافت مانند ویندوز و دات نت اون در کشورهایی مانند ایران طرفدار دارد ولی اگر بخواهی جهانی ببینی و مقایسه کنی سالهاست که جاوا در اولویت بوده این را می تونید با سرچ در گوگل و نمایش جدول مربوطه مشاهده کنید من جاوا کار نکردم و کار هم نخواهم کرد ولی دلیل نمی شه اونا زیر سوال ببرم حالا شاید تو ایران بازار به نفع سی شارپ باشه ولی جاوا مصرف کننده بیشتری داره خود سی شارپ هم از جاوا و سی پلاس گرفته شده در کل من متوجه شدم مایکروسافت خودش خلاقیت نداره یعنی می اید چیزای خوب از زبانهای دیگر را در زبان خودش جا می ده مثل جنریک ها که از سی پلاس گرفته و موارد دیگر ی که الان حضور ذهن ندارم من خودم با سی شارپ نمی تونم آینده شغلی ام را تضمین کنم چون محصول یه شرکتی هست که هر روز یه تکنولوژی جدید می اره و این تکنولوژی نهایتا 10 سال ساپورت شه بعد فاتحه اون خونده می شه در کل بهتره این سوال را در تایپیک جاوا نیز مطرح کنید تا اونایی که کار کردند نظر بدن نه افرادی مثل من که اصلا فقط اسمی از اون شنیدن ولی در کل C++‎ ONLY

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط PetekDincos مشاهده تاپیک
    یا سلام
    من Java کار نکردم و #C هم در سطح متوسط بلدم اما مایکروسافت در کنفرانس PDC 2006 چندتا تکنولوژی جدید WPF,LINQ ,WCF,WWF رو ارائه کرد شاید بگید اینا ربطی به بحث ما نداره اما مثلا WPF در ایجاد برنامه های کاربردی از لحاظ رابط کاربری که می شه ایجاد کرد (با دردسر کمتر) به همراه زبان های دات نت یک مزیت حساب می شه بحث Binding ای که تو WPF است تو هیچ زبان برنامه نویسی دیگری فکر نکنم باشه اگر تو جامعه Open Source هم یک چنین تکنولوژی است (از لحاظ راختی کار باهاش ) خوشحال می شم معرفی کنید شاید من هم در آینده برم سمت Open Source با تشکر
    wpf web broewser همون java applet هست و با wpf شما می تونید ظاهر برنامه تون را زیبا کنید کاری که Qt از ابتدای کار در اون گنجانده شده و حالا با یه کمی تفاوت ولی Qt کجا و سی شارپ کجا سالاره

محل زندگی
    توهم

نقل قول نوشته شده توسط javad_r_85 مشاهده تاپیک
    wpf web broewser همون java applet هست و با wpf شما می تونید ظاهر برنامه تون را زیبا کنید کاری که Qt از ابتدای کار در اون گنجانده شده و حالا با یه کمی تفاوت ولی Qt کجا و سی شارپ کجا سالاره
    با سلام
    یعنی Qt در سطح WPF قدرت داره درست متوجه شدم اگه اینطوریه ممنون می شم یک تصویر از برنامه هایی که با Qt درست شده و دارای رابط کاربری بالایی است در اینجا قرار بدید و البته بیشتر قدرت WPF در بحث Binding است با تشکر

مدیر بخش آواتار mmd2009
    محل زندگی
    تهران

بچه ها این بحث هارو باید کسایی بکنن که واقعا سطح علمی فوق عالی داشته باشن که بیشتر میتونید در لینک های زیر به این مقایسه ها بپردازید

مقایسه با خودتون

A COMPARISON OF

MICROSOFT'S C#‎ PROGRAMMING LANGUAGE

TO SUN MICROSYSTEMS' JAVA PROGRAMMING LANGUAGE

By

Dare Obasanjo

,

The art of programming: Java vs C#‎

کسی که به خود اطمینان دارد به تعریف دیگران احتیاج ندارد. «گوستاو لوبون»

محل زندگی
    تهران

با سلام
    یعنی Qt در سطح WPF قدرت داره درست متوجه شدم اگه اینطوریه ممنون می شم یک تصویر از برنامه هایی که با Qt درست شده و دارای رابط کاربری بالایی است در اینجا قرار بدید و البته بیشتر قدرت WPF در بحث Binding است با تشکر

3.png

2.jpg

4.jpg

محل زندگی

من میگم تو ایران که اکثرا ویندوز استفاده میکنن و ویندوز محصول مایکروسافته پس زبان و IDE که مایکروسافت داده قاعدتا مچتره چون قطعا به محصوله خودش واقف تره تا هر کس دیگه!

محل زندگی
    توهم

با سلام
    با این اوصاف فکر کنم یادگیری Qt خالی از لطف نباشه چون اون طوری که شنیدم مستقل از پلتفرم هم هست اگه می شه بیشتر در مورد Qt توضیح بدید با تشکر

محل زندگی

با سلام
    با این اوصاف فکر کنم یادگیری Qt خالی از لطف نباشه چون اون طوری که شنیدم مستقل از پلتفرم هم هست اگه می شه بیشتر در مورد Qt توضیح بدید با تشکر
    لطفا به این تالار مراجعه کنید.
    Qt

آخه این زبان بهتره یا اون زبان شد بحث؟!
    کدوم از شما قادر هست کاری (تجاری و فوق العاده بزرگ در حدی که ایران به خودش ندیده!) رو در جاوا انجام بده که در سی شارپ قابل انجام نباشه و بلعکس؟
    کمی بیشتر تفکر کنید دوستان.
    جای این بحث ها بهتر هست در مورد ویژگی های هر زبان بحث کنید و انتخاب رو به خود کاربر واگذار کنید.

ضمنا این اولین و آخرین پستم هست!
    به تاریخ عضویت و تعداد ارسال های اینجانب نگاهی بندازید خودتون می فهمید چقدر از دست سایت شما و بحث های غیر علمی ناراحت هستم!
    آخرین ویرایش به وسیله f4rvahar : شنبه 21 آبان 1390 در 10:11 صبح دلیل: غلط املایی و وا کندن سنگ!

کاربر دائمی آواتار vof.ir
    محل زندگی
    تهران

dear friend
    calm down please!!!!
    لااقل مسبب خیر بودند که مقاله بلند و بالایی را در این تاپیک خواندیم
    بررسی ویژگی هر زبان خوب هست،اما هر خواننده ای به راحتی نمیتونه راهی را که باید برود،
    پس لازمه که کمی بحث های جانبی هم بشود

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط haghft مشاهده تاپیک
    البته Syntax جاوا با #C خیلی نزدیک بهم هستند حتی از VB هم به سی شارپ نزدیکتره انگار دو تا برادرند و این برام خیلی عجیبه چون سان رقیب سخت مایکروسافت بوده و هست.
    درسته سان رقیب سر سخت مایکروسافت هست ولی جاوا قبل از سی شارپ اومده.
    وقتی که مایکروسافت سی شارپ رو در سال 2002 معرفی کرد مدیر عامل سان مایکروسیستمز(اسمشو یادم نیست) گفت سی شارپ یک کپی احمقانه از جاواست.

کاربر تازه وارد آواتار abidana
    محل زندگی
    پشت کامپیوتر

تو یه مقاله خوندم که میگه چرا برنامه نویسای جاوا همگی عینکی اند ولی برنامه نویس های سی شارپ اینطوری نستند؟
    چون که جاوا ها سی شارپ نیستند(سی یعنی دیدن و شارپ یعنی تیز کلا یعنی تیز بین)

کاربر تازه وارد آواتار abidana
    محل زندگی
    پشت کامپیوتر

دوست عزیز ببین با کدوم حال می کنی با اون برو جلو
    البته اگه بخوای که یه برنامه نویس تجاری شی خواه نا خواه باید هر دو را یاد بگیری

سلام به همگی
    بحث جالبیه
    من در حدی نیستم مقایسه کنم که جاوا بهتره یا سی شارپ چون ممکنه یه سری کارا بشه با یکیشون انجام داد با دیگری نشه یاد گرفتن جاوا هم خوبه و اگه بخوایی فقط از برنامه نویسی نون بخوری باید یاد بگیری با بقیه
    زبان ها هم کار کنی

اما من خودم با سی شارپ بیشتر حال میکنم
    اما دوستان این ضرب المثل رو یادتون باشه هر چیزی که خوار آید روزی سخت به کار آید

همگی در پناه برنامه نویس هستی موفق و سربلند باشید

نقل قول نوشته شده توسط haghft مشاهده تاپیک
    ببین هر زبانی ویژگی های خاص خودشو داره بستگی به کاری که میخای بکنی داره ولی من به شخصه با C#‎‎‎ بیشتر حال میکنم در مورد درآمد هیچ فرقی نداره اگه حرفه ای باشی باسه هر دوتاش بازار هست.
    شما د حال حاضر جایی مشغول به کار هستید؟ اگر خیر با این شماره تماس بگیرید 09021703003

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •