نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: کتاب ASP.NET 3.5 UNLEASHED مناسب و کامل جهت خواندن است یا خیر؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلاً تهران - دائم مریلند آمریکا

کتاب ASP.NET 3.5 UNLEASHED مناسب و کامل جهت خواندن است یا خیر؟

با سلام خدمت دوستان

من این سئوال را قبلاً با روش دیگری مطرح نموده بودم، که جواب آن این کتاب بود "کتاب : ASP.NET 3.5
    UNLEASHED"

من قبلاً پرسیده بودم، بهترین کتاب که هم جامع باشد، و هم کامل همه چیز را در مورد ASP.Net دهد چیست، دوستان این کتاب را معرفی کرده، و من آن را به هر زحمتی بود آنرا پیدا کرده، و دانلود کردم. ولی مشکل اینجاست که حال دارم این کتاب را می خوانم، و حدود 105 صفحه از این کتاب را خوانده ام، می بینم، مطالب ساده و بعضاً کتاب بنظر می رسد، بی منطق باشد.

از دوستانی که این کتاب را خوانده اند، این سئوال را دارم، که در مورد کیفیت این کتاب توضیح دهند، و آیا کتاب خوب و جامع و کاملی برای ASP.Net می باشد و یا خیر؟

اگر من ندانم این کتاب خوب است یا خیر، چون کتاب 1900 صفحه است، زمان زیادی جهت خواندن ان می گیرد، و البته برای من نتیجه مهم است، که کتاب چگونه است؟

همچنین دوستان اگر کتاب دیگری به هر زبان (انگلیسی/فارسی) چه در بازار ایران، و چه باید دانلود کرد، و البته هر نوع زبان برنامه نویسی چه VB.Net و یا چه #C دوباره فرق نمی کند، (من همه فن حریفم، و الحمداله اینترنت سریع و سالمی دارم) برای ASP.Net دارند معرفی کنند، که قبل از شروع هر نوع کتابی بدانم، بهترین مرجع چیست، تا دچار انحراف نشوم.

متشکرم - بزرگمهر

کاربر دائمی آواتار aserfg
    محل زندگی
    Asp+.net

نقل قول: کتاب ASP.NET 3.5 UNLEASHED مناسب و کامل جهت خواندن است یا خیر؟

کتاب Pro.ASP.NET.4.in.C.Sharp.2010.Fourth.Edition کتابی جامع است به زبان انگلیسی .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •