نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: ریکاوری داده ها از فایل ibdata1

ریکاوری داده ها از فایل ibdata1

با سلام خدمت دوستان
    من در اثر به مشکل برخوردن سرور mysqlم از یه زمانی دیگه mysqlم اجرا نشد و مجبور به نصب دوباره آن شدم البته قبل از حذف ورژن قبلی محتویات فولدر mysql installation DIR\Data رو جای دیگه کپی کردم البته در میان فایلهای کپی شده یه فایل هست به اسم ibdata1 که هیچ نوع خاصی نداره ومن حدس می زنم که تمام داده های از دست رفته درون همون فایل باشه(چون وقتی درون فایل رو با ادیتور های معمولی نگاه میکنم بعضی از اطلاعات رو می بینم اما به صورت به هم ریخته و درهم برهم)ولی فایلهای دیگه ای هم وجود داره مثل ib_logfile0 و ib_logfile1
    می خاستم ببینم روشی یا نرم افزاری برای بازیابی داده از فایل ibdata وجود داره خواهشا منو راهنمایی کنین

کاربر جدید
    محل زندگی
    یزد

نقل قول: ریکاوری داده ها از فایل ibdata1

نقل قول نوشته شده توسط imanEsmaeili مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت دوستان
    من در اثر به مشکل برخوردن سرور mysqlم از یه زمانی دیگه mysqlم اجرا نشد و مجبور به نصب دوباره آن شدم البته قبل از حذف ورژن قبلی محتویات فولدر mysql installation DIR\Data رو جای دیگه کپی کردم البته در میان فایلهای کپی شده یه فایل هست به اسم ibdata1 که هیچ نوع خاصی نداره ومن حدس می زنم که تمام داده های از دست رفته درون همون فایل باشه(چون وقتی درون فایل رو با ادیتور های معمولی نگاه میکنم بعضی از اطلاعات رو می بینم اما به صورت به هم ریخته و درهم برهم)ولی فایلهای دیگه ای هم وجود داره مثل ib_logfile0 و ib_logfile1
    می خاستم ببینم روشی یا نرم افزاری برای بازیابی داده از فایل ibdata وجود داره خواهشا منو راهنمایی کنین
    اطلاعات اصلی در همون فایل ibdata هست
    تحت وب برنامه مینویسی یا تحت ویندوز؟

کاربر جدید آواتار idinex
    محل زندگی
    تهران

فایل ibdata , ib_logfile متعلق به موتور innodb هستند و اگر شما تیبلهاتون از موتور innodb استفاده می کردند در این فایلها ذخیره شدند. ولی اگر شما زا innodb استفاده نمی کنی نیازی به این فایلها نداری.

ریکاوری هم نیاز نداره فقط کافیه در مسیری که فایلهای innodb ذخیره می شن کپی کنید تا تمام دیتابیسها برگردند ولی تاکید می کنم فقط در صورت که شما از innodb استفاده کنید اطلاعات در این فایل ذخیره میشن و اگر از MyISAM استفاده کنید اطلاعات در فولدرهایی مجزا در فولدر data ذخیره میشن

من هم دقیقا به همین مشکل برخوردم

تمام اطلاعات توی همین فایل لعنتیه
    منتها باید ریکاوری بشه
    که تا الان به نرم افزاری که بتونه ریکاورش کنه دست نیافتم

خواهشا اگه کسی در این مورد چیزی می دونه بگه
    برام حیاتیه

سلام
    میدونم یه پست قدیمی رو بالا آوردم ولی چاره ای نداشتم گفتم شاید یکی بهش برخورده باشه.
    الان منم دیتابیسم پاک شده (drop) ولی فایل ibdata , ib_logfile0 , ib_logfile1 هنوز با همون حجم قبلیشون هستن . حالا میشه برش گردونیم یا خیر؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •