نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: راهنمایی برای ساختن ستاپ(مبتدی، اولین ستاپمه)

Question راهنمایی برای ساختن ستاپ(مبتدی، اولین ستاپمه)

با سلام خدمت دوستان!
    من برای پروژه ایم که نوشتم باید یک ستاپ تهیه کنم.
    توی این پروژه ام از یک سری کامپوننت های dev express و Janus استفاده کرده ام. همچنین از compact sql که داخل خود visual studio 2010 نصب هست و از sql express استفاده میکنه هم استفاده کرده ام و یه بانک sql داخل برنامه ام قرار دادم.برنامه هم که خب به dot net frame work نیاز داره.
    من می خوام یه ستاپ بسازم که بعد از نصب اون دیگه نیاز نباشه چیز دیگه ای کاربر نصب کنه.همین که اونو نصب کرد براش کافی باشه.
    اول اینکه من یک سوال داشتم که برای اجرای برنامه ام آیا باید حتما sql server compact هم نصب بشه روی کامپیوتر کابرم یا اگر فقط sqlexpress رو نصب کنه کافیه؟
    و دوم اینکه با چه برنامه ای می تونم یه ستاپ قوی واسه برنامه ام درست کنم که خودش dot net frame work رو نصب کنه، sqlexpress و sqlcompact هرکدوم که نیاز هست رو خودش نصب کنه، بانک sql ام رو خودش به بانک های sql ای که نصبه اضافه کنه و کامپوننت هام رو هم خودش کپی و رجیستر کنه.به طوری که دقیقا بعد از نصب اون کاربر نیاز به انجام هیچ کار دیگه ای نداشته باشه و بتونه راحت از برنامه استفاده کنه؟
    واقعا به کمک اتون نیاز دارم.
    فقط 4-5 روز دیگه وقت دارم!!!!1
    پیشاپیش از کمک هاتون ممنونم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قائمشهر

نقل قول: راهنمایی برای ساختن ستاپ(مبتدی، اولین ستاپمه)

خیلی ممنون!!!
    اما درباره عدم نیاز به نصب دات نت فریم ورک، و کپی و رجیستر کردن کامپوننت ها چطور؟
    من همچنبن نمودنم که کاربر آیا باید sql express رو نصب کنه یا sql compact رو؟
    و اینکه چطور میشه کاری کردن که خودش اتوماتیک هرکدوم رو که نیازه نصب کنه؟
    پیشاپیش از کمک هاتون ممنونم!!!

سلام!!!
    بچه ها خیلی ممنون!!!
    من خیلی از این تاپیک استفاده کردم و خیلی برام مفید بود اما یه چیزی،من برنامه های sql compact .sql server 2008 express,.net framwork 4 client,instaler 3.5 رو برای نصب کنار برنامه ام انتخاب می کنم.موقع نصب دات نت و sql compact رو نصب می کنه اما وقتی می خواد sql express رو نصب کنه با یک خطا مواجه میشه، میشه کمکم کنید.
    دوستان من خیلی کارم ضروریه ممنون میشم اگر کمکم کنید.
    خیلی خیلی ممنون!!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •