صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 84 از 84

نام تاپیک: تحلیل یک سیستم ERP به صورت گروهی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    رامسر

نقل قول: تحلیل یک سیستم ERP به صورت گروهی

چی شد تا همینجا کافیه؟ چرا همه یهو غیب شدن؟
    من غیب شدم!! به دلایل زیر:

1.بحثی که بعد از 80 پست هنوز شروع نشده، من ترجیح می دم ادامه ندم، خودم یه بار در حد دانش خودم سعی کردم بحث رو شروع کنم، یکی از دوستان هم همراهی کردند، ولی باز نشد، برگشتیم سر نقطه اول
    2.شما که میگید چرا همه غیب شدن، انگار منتظرید بقیه بنویسند و شما بخونید، یا نظر بدید که بهتره اینطوری بشه یا اونطوری، اگر واقعا علاقه داشتید، خودتون شروع می کردید.
    3.وقتی تصمیمی گرفته میشه، باید شروع شه، با این وضعی که من میبینم، فرض کنید برای یک سازمانی شروع به کار کنیم، بعد از کلی پیشرفت و مشارکت، یکی از دوستان بیاد یه حرفی بزنه، اینطوری که من میبینم، همگی پتانسیل کنار کشیدن از کار و شروع مجدد رو داریم

من دلیل شرکتم در این بحث، یادگیری و در صورت امکان کمک به جمع بود، ولی اصلا همچین چیزی در این پست نمی بینم.

با احترام

کاربر جدید آواتار saeeddavid
    محل زندگی
    Tabriz

با سلام

من چند هفته ای به دلیل مسافرت نبودم ولی مطالب دوستان را خواندم به نظر من هم این صحبتها یکم طولانی شد و به نوعی از مسیر اصلی منحرف شدیم هدف از این تاپیک یاد دادن و یاد گرفتن است و هر کس در حد علمی خودش . بهتره دوستان بجای بحث روی مطالب حاشیه ای به اصل مطلب برگردند .
    من خودم هیچ تجربه ای در زمینه سیستم های ERP ندارم ولی علاقه زیادی به تجزیه و تحلیل سیستم دارم و از لحاظ وقت هم تا حدودی آزادم و اگر دوستان زحمت بکشند و تقسیم وظایف کنند می توانم با مطالعه و جمع آوری اطلاعات به دوستان دیگه کمک کنم .
    امیدوارم هر چه سریعتر به اصل موضوع برگشته و موضوع را ادامه دهیم .

3. یک شنبه 06 آذر 1390, 11:33 صبح

سلام بچه ها منم می خوام ERP رو یاد بگیرم منم بازی ، به منم بگین تا حالا چیکار کردین

کاربر جدید آواتار majidheidary
    محل زندگی
    tehran

اقا الان اگه این کارو کنیم به نظرم امکاناتی که هست مناسبع این کارع
    استفاده از متد مدل دید کنترل
    استفاده از روش های ابتدا کد که برای پیاده سازی پایگاه داده ها استفاده میشه
    کار رو راحت تر کرده هم برا شروع هم برا تست کردن

صفحه 3 از 3 اولاول 123

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید