نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: اجرای update انتی ویروس از روی سرور بر روی بیش از300 کلاینت بصورت اتومات در روز

Red face اجرای update انتی ویروس از روی سرور بر روی بیش از300 کلاینت بصورت اتومات در روز

با سلام

در شبکه موجود در حدود بیش از 300 کلاینت هست برنامه ای لازم است که بتواند Update انتی ویروس که روی یکی از سرورها است را بردارد و در زمانهای مختلف کلاینتها را Update کندلطفا منو راهنمایی کنید

با تشکر

کاربر دائمی آواتار Esmail Solhkhah
    محل زندگی
    بورکینافاسو

نقل قول: اجرای update انتی ویروس از روی سرور بر روی بیش از300 کلاینت بصورت اتومات در روز

در مورد خود آنتی ویروس که هر آنتی ویروسی فایلهای آپدیتشو جای خاصی میزاره

اول باید تو اینترنت بگردی و در مورد آنتی ویروست مسیر فایلهاشو پیدا کنی

بعد یه ویندوز سرویس مینویسی رو سرور که هر زمان که خاستی بیاد و آپدیت رو بگیره و تو یه مسیره شیره عمومی بزاره

و کلاینتها رو (آنتی ویروسا) رو تنظیم میکنی که از اون مسیر آپدیت کنن

موفق بشید.

محل زندگی
    بورکینافاسو

نقل قول: اجرای update انتی ویروس از روی سرور بر روی بیش از300 کلاینت بصورت اتومات در روز

نحوه استخراج آپديت هاي KasperSky
    در ويندوز XP : از مسير D:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP9\Data\Updater\Temporary Files\temporaryFolder
    سه فولدر وجود دارد آنها را به درايوي غير از درايو ويندوز در داخل يك فولدر مثلا c:\KisUpdate كپي كرده و
    KasperSky را تنظيم ميكنيم تا از اين مسير آپديت شود.

در ويندوز Vista يا Seven : از مسير C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP9\Data\Updater\Temporary Files\temporaryFolder
    سه فولدر وجود دارد آنها را به درايوي غير از درايو ويندوز در داخل يك فولدر مثلا c:\KisUpdate كپي كرده و
    KasperSky را تنظيم ميكنيم تا از اين مسير آپديت شود.

با سلام
    از اینکه راهنمایی کردید متشکرم ولی لازم به ذکر است من فایل آپدیت رو از اینترنت دانلود میکنم و روی یکی از سرورهای شرکت قرار میدم حا لا میخواهم کلاینتها من از این سرور محلی خودشان رو آپدیت کنند نه از اینترنت لطفا راهنمایی کنید برنامه رو چطوری و از کجا شروع کنم و اگر برنامه ای جایی دیدید که این کارو انچام میده ممنون میشم که منو راهنمایی کنید

محل زندگی
    بورکینافاسو

دوست عزیز من که توضیح دادم

فایلهای آپدیت رو بذار تو یه مسیر Share عمومی
    کلاینتها رو (آنتی ویروسا) رو تنظیم میکنی که از اون مسیر آپدیت کن نه از اینترنت.
    اکثر آنتی ویروسا این قابلیت رو دارن که مسیر آپدیتشون رو لوکال یا از مسیری در شبکه تنظیم کنی

حالا نام آنتی ویروس چیه؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •