نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: Merge کردن فایل‌های Dll در فایل Exe

کاربر دائمی آواتار Alghoochi
    محل زندگی
    C:\Windows

Merge کردن فایل‌های Dll در فایل Exe

باسلام

من ILMerge که توسط مایکروسافت نوشته شده رو دانلود کردم. کلی هم سرچ کردم ولی اکثر کدهایی که تو اینترنت پیدا کردم کار نمی‌کرد و موقع کامپایل برنامه ارور می‌داد. از دوستان کسی اگه با برنامه کار کرده و یا روش دیگه برای قرار دادن فایل Dll داخل فایل Exe سراغ داره بگه تا ما هم استفاده کنیم.

کاربر دائمی آواتار juza66
    محل زندگی
    هفت تپه - 7hill

نقل قول: Merge کردن فایل‌های Dll در فایل Exe

سلام دوست عزیز

متوجه حرفات نشدم، میخوای برنامه ای بسازی که بیاد یک فایل رو به فایل دیگه پیوست کنه؟
    یا میخوای درون برنامه نویسی ویژال یک فایل Dll رو Include کنی؟

اگه میخوای
    ، فایلی که به Referense اضافه کردی رو درون خود فایل Exe پروژه Include کنی اینکار رو انجام بده:

یک، میتونی به قسمت تنظیمات برنامه بری و از گزینه Reference Patch استفاده کنی

دو، میتونی از تنظیمات خود Reference انتخاب شده گزینه Copy Local رو برابر False قرار بدی

اگه نه، میخوای برنامه ای بسازی که فایلی رو به فایل دیگه Merge کنه از این سورس استفاده کن:

http://www.codeproject.com/KB/files/...erge_tool.aspx

کاربر دائمی آواتار Alghoochi
    محل زندگی
    C:\Windows

نقل قول نوشته شده توسط juza66 مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز

متوجه حرفات نشدم، میخوای برنامه ای بسازی که بیاد یک فایل رو به فایل دیگه پیوست کنه؟
    یا میخوای درون برنامه نویسی ویژال یک فایل Dll رو Include کنی؟

اگه میخوای
    ، فایلی که به Referense اضافه کردی رو درون خود فایل Exe پروژه Include کنی اینکار رو انجام بده:

یک، میتونی به قسمت تنظیمات برنامه بری و از گزینه Reference Patch استفاده کنی

دو، میتونی از تنظیمات خود Reference انتخاب شده گزینه Copy Local رو برابر False قرار بدی

اگه نه، میخوای برنامه ای بسازی که فایلی رو به فایل دیگه Merge کنه از این سورس استفاده کن:

http://www.codeproject.com/KB/files/...erge_tool.aspx
    با False کردن Copy Local تغییری در حجم فایل نهایی ایجاد نمی‌شه و همچنان برنامه برای اجرا شدن به فایل dll نیاز داره ولی وقتی فایل dll با فایل exe ادغام بشه حجم فایل نهایی به اندازه فایل dll افزایش پیدا می‌کنه.

کاربر دائمی آواتار alimanam
    محل زندگی
    لندن

با سلام

برای این منظور میتونین از ابزارهای محافظت از کد استفاده کنین که این قابلیت رو دارن که فایل های dll رو به فایل اجرایی ( EXE ) هم Embedd یا Merege کنن یکی از بهترین این ابزارها برنامه Dot . Net Reactor هستش دومیش هم برنامه معروف Smart Assembly به اختیار خودتون میتونین یکی رو انتخاب کنین .

موفق باشید ./

سلام. از برنامه ILMerge استفاده کن.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •