نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مشکل با Dotnetbar

کاربر تازه وارد آواتار saviorperi
    محل زندگی
    بناب

Question مشکل با Dotnetbar

سلام دوستان
    من هر چی سعی میکنم نمیتونم این کنترل های Dotnetbar رو به فرم اضافه کنم، مثلا وقتی میزنم یه ButtonX به فرم اضافه بشه، به جای اینکه بیاد روی فرم میره به نواری که پایین نشون داده میشه (همون قسمتی که مثلا وقتی یه OpenFileDialog به فرم اضافه میکنیم اونجا نشون داده میشه).
    چیکار کنم بچه ها ؟ از میون اون همه کنترل فقط DataGridViewX میاد رو فرم.

کاربر دائمی آواتار flash118
    محل زندگی
    بسته های شبکه

نقل قول: مشکل با Dotnetbar

دوست عزیز این مشکل کمی عجیب هست و تابحال من که این مشکل رو نداشتم اما برای این که بصورت عملی کار کنید تو یوتوب براتون چند تا فیلم پیدا کردم البته خودم نتونستم نگاه کنم که کیفیتشو رو ببینم ولی خوب از هیچی که بهتره اینا رو ببنید اگه به جواب نرسیدید از یه راه دیگه وارد عمل میشیم خلاصه بابا ایشالله یه راهی هست توکل برخدا
    لینک اول:
    www.youtube.com/watch?v=HSZV1boNI08
    لینک دوم:
    www.youtube.com/watch?v=7xjPppu8M7s

محل زندگی
    بناب

نقل قول نوشته شده توسط flash118 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز این مشکل کمی عجیب هست و تابحال من که این مشکل رو نداشتم اما برای این که بصورت عملی کار کنید تو یوتوب براتون چند تا فیلم پیدا کردم البته خودم نتونستم نگاه کنم که کیفیتشو رو ببینم ولی خوب از هیچی که بهتره اینا رو ببنید اگه به جواب نرسیدید از یه راه دیگه وارد عمل میشیم خلاصه بابا ایشالله یه راهی هست توکل برخدا
    لینک اول:
    www.youtube.com/watch?v=HSZV1boNI08
    لینک دوم:
    www.youtube.com/watch?v=7xjPppu8M7s
    دوست عزیز ممنون
    ولی من هم سرعت اینترنتم خوب نیست و هم مشکل بسته بودن سایت youtube رو دارم، باز سعی میکنم نگاه کنم، ممنون

کاربر جدید
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط saviorperi مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    من هر چی سعی میکنم نمیتونم این کنترل های Dotnetbar رو به فرم اضافه کنم، مثلا وقتی میزنم یه ButtonX به فرم اضافه بشه، به جای اینکه بیاد روی فرم میره به نواری که پایین نشون داده میشه (همون قسمتی که مثلا وقتی یه OpenFileDialog به فرم اضافه میکنیم اونجا نشون داده میشه).
    چیکار کنم بچه ها ؟ از میون اون همه کنترل فقط DataGridViewX میاد رو فرم.
    سلام دوست عزیز
    من هم به چنین مشکلی برخورده بودم . فکر کنم بعضی dll هاش مشکل داشته باشه من یه dll دیگه پیدا کردم مشکلم حل شد اگه میخوای ایمیلتو بفرست تا برات ارسال کنم

محل زندگی
    بناب

نقل قول نوشته شده توسط hzs_4279 مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز
    من هم به چنین مشکلی برخورده بودم . فکر کنم بعضی dll هاش مشکل داشته باشه من یه dll دیگه پیدا کردم مشکلم حل شد اگه میخوای ایمیلتو بفرست تا برات ارسال کنم
    hzs_4279 ایمیلم رو توسط پیام خصوصی براتون فرستادم.
    من از VS 2010 استفاده میکنم، لطفا اگر کس دیگری هم میدونه چطور میشه این مشکل رو حل کرد کمک کنه. باز به DotNetBar نیاز پیدا کردم و DLL های ورژن 10 رو که دانلود کردم دیدم مشکلی که بالا گفتم پیش اومد.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •