نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: خواندن شماره سریال سی دی /فلاپی دیسک / هارد دیسک (امتحان کنید ضرر نداره)

Smile خواندن شماره سریال سی دی /فلاپی دیسک / هارد دیسک (امتحان کنید ضرر نداره)

سلام
    من خیلی دنبال این بودم که یک شماره سریال سی دی را بخوانم حالا نمی دونم من پیدا نمی کردم یا چندان در دسترس نبود اما العان یک برنامه هست که من روی دو تا کامپیوتر اجراش کردم و برای من یک شماره سریال یکسان از یک سی دی رو برگشت داد اگه ممکنه شما هم روی چند تا کامپیوتر و یا یک کامپیوتر با دو تا سی دی رام امتحان کنید و نتیجه اش ر و اینجا به من بگید
    در ضمن وقت نشد که من در مورد فلاپی دیسک و هارد دیسک امتحانش کنم اگه دوست داشتید شما امتحانش کنید و نتیجه کار رو اینجا اعلام کنید
    از همکاری شما ممنونم
    :لبخندساده
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    • نوع فایل: rar .rar‏ (2.3 کیلوبایت, 154 دیدار)
    آخرین ویرایش به وسیله احمد رایان : پنج شنبه 07 مهر 1384 در 03:49 صبح

سلام
    دوست عزیز این شماره سریال در هنگام فرمت فلاپی، هارد و هنگام رایت سی‌دی بدان اختصاص میابد. در واقع همان شماره سریالی که با دستور dir مشاهده می‌کنید است اما به فرمت عددی.
    آنرا بصورت هگزا تبدیل کنید تا متوجه بشوید.
    اگر منظور شما شماره سریال است که سازنده هارد بر روی آن قرار می‌دهد، خیر این روش نیست.
    موفق باشید

پس یعنی نمیتوان به عنوان شمار ه سریالی سی دی در نظر گرفت که بتوان به عنوان یک قفل نرم افزاری از آن استفاده کرد تا بعدا اگر کسی از روی آن رایت زد بتوانیم اجرا شدن یا نشدن برنامه را کنترل کنیم

سلام
    خیر هنگام کپی cd شماره سریالش روی cd مقصد کپی میشه.

از همکاری تون ممنونم

ممنون زحمت کشیدید استفاده کردم

فکنم این بدزدت بوخوره
    باییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییی

http://www.barnamenevis.org/sh...ad.php?t=39819

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •