نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: QueriesTableAdapter

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    شیراز

QueriesTableAdapter

سلام
    من یک Query د در دیتا ست ایجاد کردم که در آن می خوام اطلاعات دو تا جدول رو بر حسب id مشترک در یک گرید ویو نمایش بدم نام کوئری ایجاد شده QueriesTableAdapter است حالا نمی دونم چطور از این کوئری برای ریختن اطلاعات در گرید ویو استفاده کنم

کاربر دائمی آواتار myazdani
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: QueriesTableAdapter

سلام
    دوست من ميتوني هم تو زمان طراحي اينكارو انجام بدي هم تو زمان اجرا.
    طراحي:
    يه ديتا گريد ويو تو صفحه ميذاري روي اون وقتي انتخابش ميكني يه فلش وجود داره . با اين فلش پنجره هوشمند باز ميشه. از اين پنجره منوي كشويي choose data source رو انتخاب مي كني .بايد تو اين مرحله ديتاستت رو ببيني. وقتي اينكارو كني به محض اجراي برنامه و نمايش فرم ركوردهاي خروجي كوئري ات نمايش داده ميشه. اين برا حالتي خوبه كه يه جست و جوي ايستا داشته باشي و نخواي بر اساس هيچ پارامتر ورودي اي جست و جو داشته باشي

زمان اجرا:
    روشهاي زيادي وجود داره. يكي از روشها اينه كه كوئري تون رو در قالب sqlcommand اجرا كني و نتيجه رو توسط sqldataadapter داخل datatable بريزي و خصوصيت datasource گريدت رو برابر datatable حاصل قرار بدي. اين براي مواقعي است كه بخواي بر اساس پارامتر ورودي جست و جو انجام بدي.

مويد باشي.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: QueriesTableAdapter

ممنون دوست عزیز اما مشکلی برای وصل شدن از طریق ویزارد و یا sqldataadapter ندارم می خواستم از طریق دیگه این کار رو انجام بدم و آنهم از طریق کوئری که بوسیله دیتا ستی که از طریق ویزارد به فرم اضاه شده انجام بدم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •