نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: پیشنهاد شما در خصوص ایجاد چندین Masterpage با توجه به توضیحات ارائه شده

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران عزیز

پیشنهاد شما در خصوص ایجاد چندین Masterpage با توجه به توضیحات ارائه شده

سلام دوستان؛
    وقتتون بخیر
    من یک سوال از حضورتون داشتم.
    من یه صفحه Masterpage برای صفحه اصلی یا همون main خودم طراحی و ایجاد کردم.
    حالا برای صفحات دیگه از شما دوستان سوالاتی داشتم؛
    وب سایتی که دارم ایجاد میکنم طبق معمول شامل صفحات مختلفی است از قبیل درباره ما ، واحد فروش و غیره.
    من طبق الگویی که از یکی از سایتهای خارجی برداشتم دارم کار می کنم.
    سوال من اینجاست:
    هر صفحه رو از منوهایی که در بالاست انتخاب می کنیم و در سمت راست و چپ صفحه اول منویی نداریم.
    بعد از اینکه وارد صفحه مورد نظر میشیم منوهای مرتبط با اون صفحه در سمت راست ظاهر میشن؛ بعنوان مثال
    این رو منوهای صفحه اول فرض کنید:
    صفحه اصلی | درباره شرکت | واحد فروش | واحد خدمات | تماس با ما
    بعد از اینکه کاربر درباره شرکت رو انتخاب کرد وارد صفحه ای میشه که سمت راست اون ، این گزینه ها هست:
    تاریخچه شرکت
    موقعیت شرکت
    اعضای هیات مدیره
    گزارش مدیرعامل
    پیام رئیس هیات مدیره
    حالا من بیام و برای هر زیر صفحه اصلی(شامل درباره شرکت، واحد فروش، واحد خدمات) یک Masterpage درست کنم؟ به نظرم بهترین کار همینه آیا از نظر شما این راه درسته؟ اشکالی نداره چندین masterpage داشته باشیم؟
    علت این طرح من اینه که هر زیرصفحه اصلی باز خودش شامل زیرصفحاتی ست که لینکهای اونها ثابتند و میشه اونها رو Masterpage زیرصفحه مورد نظر کرد.
    امیدوارم تونسته باشم منظورم رو درست رسونده باشم.

نقل قول: پیشنهاد شما در خصوص ایجاد چندین Masterpage با توجه به توضیحات ارائه شده

بعد از اینکه وارد صفحه مورد نظر میشیم منوهای مرتبط با اون صفحه در سمت راست ظاهر میشن؛ بعنوان مثال
    این رو منوهای صفحه اول فرض کنید:
    صفحه اصلی | درباره شرکت | واحد فروش | واحد خدمات | تماس با ما
    بعد از اینکه کاربر درباره شرکت رو انتخاب کرد وارد صفحه ای میشه که سمت راست اون ، این گزینه ها هست:
    تاریخچه شرکت
    موقعیت شرکت
    اعضای هیات مدیره
    گزارش مدیرعامل
    پیام رئیس هیات مدیره
    اگر مهمترين دليلون براي چندتا مسترپيج اينه نميخواد،بريزيد تو بانك و اين قسمت از بانك پر كنيد
    اگر از نظر ظاهرم با هم فرق ميكنند بايد چندتا درست كنيد

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران عزیز

نقل قول: پیشنهاد شما در خصوص ایجاد چندین Masterpage با توجه به توضیحات ارائه شده

تقریبا همه صفحات ظاهر یکسانی دارن، میشه گفت از نظر قالب و ساختار 95% صفحات شبیه به هم هستند .
    میشه در خصوص استفاده از بانک یه توضیحی بدید؟
    لازم به ذکره که من همه طراحی رو با div انجام دادم و اصلا از table استفاده نکردم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران عزیز

دوستان دیگه نظری ندارند؟ لطفا اگه تو این زمینه کار کردید راهنماییم کنید.
    به قول دوستمون با بانک کار کنم یا نه؟

دوست عزیز شما یه کنترل مثل site map به بانک متصل میکنید و توی هر صفحه ای که میرید براساس همون صفحه منوی شما شکل میگیره به این مثال دقت کنید...!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران عزیز

با تشکر از sample شما ، پس توی .net اولین کار ایجاد site map هست دیگه ! درسته؟ یعنی همه سایتها اینجوری به ساخت منوهای دینامیک اقدام می کنن؟ یعنی اگه ما بخوایم فردا کاربر خودش بتونه صفحه ی دیگه ای ایجاد کنه اینجوری اصولی تره دیگه ، درست میگم؟ سایتی هست که site map نداشته باشه؟ اصلام site map مگه همون نقشه سایت نیست؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران عزیز

ببخشید، دوستان دیگه ای نیستند که نظر بدن؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •