نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: می خواهم شکل ظاهری نرم افزارم خیلی زیبا شود به نظر شما باید برنامه نویس انجام دهد یا گرافیست کار؟

کاربر دائمی آواتار complexcoding
    محل زندگی
    قزوین

Exclamation می خواهم شکل ظاهری نرم افزارم خیلی زیبا شود به نظر شما باید برنامه نویس انجام دهد یا گرافیست کار؟

دوستان چند وقتی است که فکرم را مشغول کرده که این نرم افزارهای زیبا را برنامه نویس طراحی می کند یعنی به صرف اینکه برنامه نویس بودن, نقاشی یا تلفیق رنگ ها را نیز بلد است مثلا برنامه های زیبایی را که دیدم واقعا عین یک بوم نقاشی زیبا بودند می خواستم ببینم چه کسی یا چگونه اینجوری زیبا و دلربا طراحی می کنند؟

کاربر دائمی آواتار aghayex
    محل زندگی
    https://telegram.me/Sed_kazem18

نقل قول: می خواهم شکل ظاهری نرم افزارم خیلی زیبا شود به نظر شما باید برنامه نویس انجام دهد یا گرافیس

برو wpf یاد بگیر

نقل قول: می خواهم شکل ظاهری نرم افزارم خیلی زیبا شود به نظر شما باید برنامه نویس انجام دهد یا گرافیس

شما بهتره از کامپوننت های آماده استفاده کنید خیلی سادست.
    مثل اینا:
    ComponentFactory.Krypton.Toolkit.dll
    DevComponents.DotNetBar2.dll
    اینم لینکشون:
    http://www.4shared.com/file/x-KeuEbB...otNetBar2.html
    http://www.4shared.com/file/kx2dOsbG...onToolkit.html

محل زندگی
    قزوین

اینجور که از سخن شما بزرگواران متوجه شدم یعنی به فتوشاپ کار نیاز نداریم بله؟؟ درست متوجه شدم؟؟

کاربر تازه وارد آواتار akarsu

سلام شما میتونید از کامپوننتهای که دوستان گفتن و از کامپوننتهای دیگر استفاده کنید که بصورت اماده است
    و یا به گفته دوست عزیز با wpf کار کنید و هر شکلی که می خواهید به اجزا بدبد
    و شما میتونید با فتوشاپ هم کار کنید که در این صورت باید اونو به پروژه اضافه کنید

و اگه تو فرم ها کمی سرچ کنید در مورد این مطلب حرفهای زیادی گفته شده

نقل قول نوشته شده توسط ma.rad مشاهده تاپیک
    شما بهتره از کامپوننت های آماده استفاده کنید خیلی سادست.
    مثل اینا:
    ComponentFactory.Krypton.Toolkit.dll
    DevComponents.DotNetBar2.dll
    اینم لینکشون:
    http://www.4shared.com/file/x-KeuEbB...otNetBar2.html
    http://www.4shared.com/file/kx2dOsbG...onToolkit.html
    سلام!
    من به toolbox اضافه کردم ولی وقتی رو فرم می ذارم، ارور می ده

محل زندگی
    قزوین

دوستان با wpf می شود هم تکس باکس هم BUTTON و خیلی چیزهای دیگر را طراحی کرد در صورتی که Button خودش یه نوع کامپوننت هست آیا می تونیم اینطوری بگیم که با WPF می شه کامپوننت طراحی کرد؟

ببینید تو refrence اضافه شده وباید نسخه .net همخونی داشته باشه

کاربر دائمی آواتار aghayex
    محل زندگی
    https://telegram.me/Sed_kazem18

دوستان با wpf می شود هم تکس باکس هم BUTTON و خیلی چیزهای دیگر را طراحی کرد در صورتی که Button خودش یه نوع کامپوننت هست آیا می تونیم اینطوری بگیم که با WPF می شه کامپوننت طراحی کرد؟
    تو wpf می شه هر کاری کرد ولی ذوق می خاد مثل :
    تا حال یه تکس باکس تو باتن قرار دادید با wpf با دو خط می شه
    بهتون پیشنهاد می کنم یه سری با تالارش بزنید و آموزششو که یه فایل پی دی اف هست که متعلق به آقای کیانی هست رو بخونید
    در ضمن آموزش ویدئویی آقای فرزاد رو حتما نگاه کنید

تو wpf می شه هر کاری کرد ولی ذوق می خاد مثل :
    تا حال یه تکس باکس تو باتن قرار دادید با wpf با دو خط می شه
    بهتون پیشنهاد می کنم یه سری با تالارش بزنید و آموزششو که یه فایل پی دی اف هست که متعلق به آقای کیانی هست رو بخونید
    در ضمن آموزش ویدئویی آقای فرزاد رو حتما نگاه کنید
    میشه بگید فیلمش کجاست؟؟؟

مدیر بخش آواتار mmd2009
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط hanis29268 مشاهده تاپیک
    میشه بگید فیلمش کجاست؟؟؟
    با سلام

اموزش ها رو میتونید در لینک های زیر دنبال کنید :

آموزش: آموزش WPF (مقدماتی تا پیشرفته)

آموزش: آموزش ویدئویی فارسی Blend

نا گفته نماند که محیط WPF یک دنیای کاملا متفاوت با دنیای WinForm هستش و این رو هم گفته باشم به نظر من اخرین دلیلی که میتونید سمت WPF برید زیبایی برنامتونه چون اینقدر این محیط جذاب هستش که جذابیت زیبایش در مرحله اخره. البته این نظر منه و مهمترین دلیلی که من رو مجذوب WPF کرده قدرت بی نظیر Bind اون هستش.

البته باز هم میگم این نظر شخصی منه و مطمئنم خیلی ها با من مخالفن

موفق باشید

کسی که به خود اطمینان دارد به تعریف دیگران احتیاج ندارد. «گوستاو لوبون»

محل زندگی
    قزوین

آقا فرق WPF با component در چیست؟ اگر با WPF هر چیزی می شود ساخت پس ساخت کامپوننت چه مزایایی دارد؟

کاربر دائمی آواتار Farshid007
    محل زندگی
    Karaj

این دوتا هیچ ربطی به هم ندارند
    WPF یک نوع برنامه های هستند که با تکنولوژی WPF ساخته می شوند اگه VS2010 داری خودت یه پروژه WPFبا زبان سی شارپ باز کن باهاش کارکن تا یاد بگیری
    component یک جز است مثلا :کمپوننت دکمه
    __________________________________________________ __________________________________________________ _____________________________
    یه سوال:
    چجور میشه از ابزار تو WPF تو برنامه هایی معمولی استفاده کرد
    من از ابزار چند تا ایتم از تب WPF ادد کردم اما هیچی نیومد؟؟؟؟؟؟؟؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •