نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: استفاده از کنترل GridEX,janus برای نمایش اطلاعات دو جدول master,detail

کاربر دائمی
    محل زندگی
    یزد

استفاده از کنترل GridEX,janus برای نمایش اطلاعات دو جدول master,detail

سلام دوستان
    من دو جدول به صورت master و detail دارم می خوام این دو جدول را در gridex به صورت roottable و childtable نمایش بدم .
    ممنون می شم از راهنماییتون

کاربر دائمی آواتار corona
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: استفاده از کنترل GridEX,janus برای نمایش اطلاعات دو جدول master,detail

دوست عزیز برای اینکار کافی هستش که توی یک دیتاست دو تا جدول اصلی و وابسته رو ادد کنی و ریلیشن مورد نظر رو بین دو جدول توی دیتاست اضافه کنی بعد اون دیتاست رو به عنوان دیتاسورس گرید قرار بدی

نقل قول: استفاده از کنترل GridEX,janus برای نمایش اطلاعات دو جدول master,detail

سلام دوستان عزیز . اول بگم که در سایت خیلی جستجو کردم. بحث دوستان در این زمینه رو هم خوندم ولی هنوز جواب نگرفتم.

من کار دوست عزیز corona رو انجام دادم ولی وقتی میخوام توی جدول detail رکورد اضافه یا ویرایش کنم مشکل دارم. لطفا راهنمایی کنید.

و اما شرح ماوقع:

کاری که من کردم از طریق کدنویسی نیست همش از ابزارهای خود ویژوال استودیو 2012 استفاده کردم. از ورژن 4 gridex استفاده می کنم.
    یه دیتاست دارم که توش جدول مستر-دیتل هست و relationship هم تنظیم کردم.datasource گرید رو به دیتاست وصل کردم و بعد هم retrieve structure رو زدم خودش جدول child رو هم ساخت و گزینه heirarchial گرید رو هم true هست.
    برنامه به این صورت هست که رکوردهای جدول مستر از یه فرم دیگه پر میشه و gridex رو برای این گذاشتم که رکوردهای جدول مستر رو به کاربر نشون بده و قابلیت addnewrecord رو فقط برای جدول دیتل true کردم.

حالا مشکلم اینجاس که نمی دونم از کدوم رویداد گرید برای اضافه کردن رکورد به جدول دیتل استفاده کنم و اینکه چطوری ستونهای جدول دیتل رو بخونم؟

دوستان اگه نمونه برنامه ای در این زمینه دارید.برام بزارید.
    اگه زود جواب بدین ممنون میشم. وقت کمی دارم.خدا امواتتونو بیامرزه.
    ممنونم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •