نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: چیدمان n تا عمس در یک سطر طوری که صفحه مرورگر اسکرول نداشته باشه (مثل صفحه توییتر)

چیدمان n تا عمس در یک سطر طوری که صفحه مرورگر اسکرول نداشته باشه (مثل صفحه توییتر)

سلام دوستای گلم. چطورین؟ من یه مشکلی دارم توی طراحی یک صفحه که میخوام عکس پروفایل کاربران رو توی یه سطر نشون بدم. خب، حالا اگه مثلا 30 تا عکس رو نشون بدم، توی صفحه فول اسکرین مشکلی نیست اما اگه پنجره مرورگر کوچیک بشه، مرورگر دارای اسکرول میشه و من نمیخوام این اتفاق بی افته. میخوام عکس های اضافه از دو طرف مرورگر و یا از یه طرف خارج بشه. حتی فول اسکرین مانیتور های عریض با مانیتور های معمولی فرق میکنه، پس حالا نمیگم 30 تا عکس پروفایل، میگم n تا عکس پروفایل.
    این چیزی که میگم دقیقا شبیه صفحه اول سایت توییتر هست. من همه عکس ها رو توی یه div میذارم و width رو حتی وقتی یه مقدار ثابت و height رو هم یه مقدار ثابت میدم بازم اگه تعداد عکس ها زیاد باشه توی دو سطر جا میگیره؛ یعنی یه خط دیگه اضافه میشه. (سایز عکس ها 45px * 45px هست).
    امیدوارم منظورم رو رسونده باشم. میتونید راهنماییم کنید؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    نت

نقل قول: چیدمان n تا عمس در یک سطر طوری که صفحه مرورگر اسکرول نداشته باشه (مثل صفحه توییتر)

اینو به استایل دیو اضاف کن:
    overflow:hidden
    اگر خوشت نیومد به جای
    width
    از
    max-width
    استفاده کن فک میکنم مشکلت حل میشه در ضمن ارتفاع رو هم نده یا اگر هم ست میکنی به صورت مین هایت ست کن!

نقل قول: چیدمان n تا عمس در یک سطر طوری که صفحه مرورگر اسکرول نداشته باشه (مثل صفحه توییتر)

ممنونم ، overflow کارم رو واقعا راه انداخت و تا حالا از وجودش بیخبر بودم. عالیه.
    امنا با max-width و min-heigh تاحالا کار نکرده بودم و الان هم با گذاشتنش تاثیری توی خروجی ندیدم. البته از اسماشون مشخصه باید چی کار کنند. اما واسه من اون کار رو نکردند. میشه یکم توضیح بدی دقیقا کارشون چیه؟ آخه دوزاریم از نظر عملی نیوفتاد. بازم ممنونم.

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •