مشاهده دست آورد نظرسنجی: به نظر شما این سوالی که من در این متن پرسیدم و درخواست ک

رای دهنده
1. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بد

0 0%
  • متوسط

1 100.00%
  • خوب

0 0%
  • عالی

0 0%
نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: اموزش شروع نوشتن کد و برنامه شرکتی و اداری

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

Post اموزش شروع نوشتن کد و برنامه شرکتی و اداری

با سلام خدمت دوستان و مدیران عزیز.
    دوستان من می خواهم یک برنامه بزرگ با #C بنویسم اما نمی دونم باید از کجا شروع کنم و پایه و اساس این برنامه ای که می خواهم بنویسم چه جوری باید شروع کنم.
    من تا حالا کد زیاد نوشتم اما اینبار برنامه که می خواهم بنویسم یه ذره بزرگ میشه و نمی دونم از کجاش باید شروع کنم و چه سوالاتی رو باید بپرسم و برنامه رو شروع کنم به نوشتن.
    اگر برنامه نویسی حرفه ای داخل این سایت هست به من بگویید سوالاتی که باید قبل از شروع به نوشتن کد و برنامه باید شود چه می باشد و بعد از این که ان سوالات را پرسیدیم چه جوری باید برنامه را از روی ان سوالات تکمیل کنم که اگر بتوانم می خواهم با دوستان برنامه نویس این سایت برنامه ای که می خواهم بنویسم را تکمیل کنم که قسمت به قسمت آن را بگذاریم تا دیگران هم استفاده کامل را ببرند.
    با تشکر امید خطیبی.

کاربر دائمی آواتار ahrimaneahurai
    محل زندگی
    ایران

نقل قول: اموزش شروع نوشتن کد و برنامه شرکتی و اداری

بهتون پیشنهاد می کنم کمی در مورد RUP یا UML تحقیق کنید. مطمینا کمکتون می کنه.
    این کتاب در مورد RUP رو بهتون پیشنهاد می کنم.

بستگی به این داره که کارت گروهی باشه یا نه.
    اگر فردیه:
    باید سازماندهی رو خودت برعهده بگیری در حقیقت از نیاز های مشتری نت برداری کنی و یک نقشه ی کلی از طرح بسازی برای این که کارت حرفه ای تر باشه میتونی یک دمو براش طراحی کنی.
    بعد از اون باید تمام امور رو تقسیم بندی کنی مثلا امور هنری و فنی.حالا نوبت شرح هر کدوم از این دسته ها میرسه.
    مثلا امور هنری شامل

• محتوا
    • طراحی
    • مالتی مدیا

و امور فنی شامل:

• تعیین کدهای مورد نیاز
    • کد نویسی
    • تست

حالا باید برای هر بخش فاز بندی کنی یعنی زمان مشخص کنی.به این منظور پس از ارزیابی باید به هر کدوم یک پنجم اضافه کنی و به مشتری ارایه بدی.

اگرم کارت گروهیه بگو چون بحثش خیلی طولانی میشه شاید یک جزوه ی پی دی اف برات تهیه کنم.

سلام
    اگه گروهی رو هم توضیح بدین ممنون میشم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

سلام اقا امیر ممنون از جوابتون ولی من یک جاهایی رو نمی فهمم میتونین برای من از تمام کار هایی که خودم باید انجام بدهم بگیید ممنون می شوم مثلا نیاز های مشتری نت برداری کنی و یک نقشه ی کلی از طرح بسازی برای این که کارت حرفه ای تر باشه میتونی یک دمو براش طراحی کنی. و این که من نمی خواهم برنامه زیاد حرفه ای حرفه ای بشه چون همون طور که گفتم تازه دارم شروع می کنم و تا حالا هر کجا که داخل سایت ها جستجو کردم چیزی پیدا نکردم که به درد برنامه نویسی بخوره و برنامه ای که می خواهم بنویسم برای یک شرکت بتن هست که برنامه باسکول و بار گیری ان قسمت و یک برنامه حسابداری که مربوط به شرکت بتنی بشه می خواهم با هم ادغام کنم و بنویسم شاید برنامه زیاد بزرگ بشه ولی برنامه مفیدی برای شرکت خودمان هست و نکته بعدی این که با نوشتن این برنامه معلومات خودم در رابطه با برنامه نویسی بالا میره.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

از دوستان کسی نبود به من جواب بده.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •