نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: دانلود Eclipse 3.7 به همراه تمامی پلاگین های GWT و همچنین پلاگین glassfish

کاربر دائمی آواتار jeus
    محل زندگی
    لباسام

دانلود Eclipse 3.7 به همراه تمامی پلاگین های GWT و همچنین پلاگین glassfish

دوستان از آنجا که یک ایرانی به مرحمت این نظام هیچجا جاش نیست و تمام سایتها براش بلوکه هستند IDE ایکلیپس را بعد از نصب پلاگینهاش compress کردم گذاشتم توی این آدرس
    ftp://lotus-devel.fr/
    با حجم 380MB
    دانلود کنید و اکستراکت کنید و اجرا کنید .
    امیدوارم قدمی ناچیز توی یادگیری دوستان برداشته باشم.

نقل قول: دانلود Eclipse 3.7 به همراه تمامی پلاگین های GWT و همچنین پلاگین glassfish

eclipse هم جزو تحریمهاست؟ جدی؟

کاربر دائمی آواتار jeus
    محل زندگی
    لباسام

نقل قول: دانلود Eclipse 3.7 به همراه تمامی پلاگین های GWT و همچنین پلاگین glassfish

نقل قول نوشته شده توسط JaguarXF مشاهده تاپیک
    eclipse هم جزو تحریمهاست؟ جدی؟
    نه eclipse جزو تحریمها نیست ولی پلاگین ها چرا و نمی تونی پلاگین ها رو دانلود کنی چون از درون خودش eclipse باید دانلود شود .

AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBe larusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchG alicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrish ItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedon ianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRom anianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSw edishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddis hAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBe larusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstoni anFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreek Haitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrish ItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedon ianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRom anianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSw edishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddis h
    Detect language » Persian

ممنون دوست عزیز

من آخرین ورژن eclipse دانلود کردم، به پلاگین Swing Designer نیاز دارم که بتونم از JFrame استفاده کنم، توی تورنت هم پیدا نکردم ، از کجا میتونم گیر بیارم؟

سپاس فراوان

کاربر جدید آواتار ddavood41
    محل زندگی
    زاهدان

برادر لینکت خرابه

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •