نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: تبدیل کد جاوا به فایل اجرایی

تبدیل کد جاوا به فایل اجرایی

سلام
    یک برنامه جاوا را چطور میشه به یک فایل اجرایی در ویندوز تبدیل کرد ؟ برای سیستم عاملهای متفاوت روشهای متفاوت و پسوندهای متفاوت می خواد ؟
    من NetBeans کار می کنم

نقل قول: تبدیل کد جاوا به فایل اجرایی

سلام
    فایل های اجرایی جاوا پسوندشون jar هستش. تو محیط netbeans میتونی فایل جاوا رو با کلیک روی دکمه ای که زیر منوی اصلی برنامه است و به شکل یه چکش و جارو هستش، تولید بکنی. آدرس فایل اجرایی رو میتونی تو صفحه output خود برنامه ببینی. اگر منظورت از فایل اجرایی فایل exe بود، من تا به حال برنامه ای ندیدم که فایل jar رو به exe همون جوری که هست تبدیل بکنه ولی برنامش هست

نقل قول نوشته شده توسط unknown.unforgiven مشاهده تاپیک
    سلام
    فایل های اجرایی جاوا پسوندشون jar هستش. تو محیط netbeans میتونی فایل جاوا رو با کلیک روی دکمه ای که زیر منوی اصلی برنامه است و به شکل یه چکش و جارو هستش، تولید بکنی. آدرس فایل اجرایی رو میتونی تو صفحه output خود برنامه ببینی. اگر منظورت از فایل اجرایی فایل exe بود، من تا به حال برنامه ای ندیدم که فایل jar رو به exe همون جوری که هست تبدیل بکنه ولی برنامش هست
    ممنون از کمکتون
    من روشی که شما گفتید انجام دادم و یک پوشه بنام dist ساخته شده که دارای یک سری فایل با پسوند jar است و کاملا اجرا شد.
    این برنامه که من نوشتم خیلی کوچیک بود فقط برای تست کردن نوشته بوذم ......حال اگر برنامه بزرگ بنویسم باز باید به این روش به فایل اجرایی تبدیل کنم و به دست مشتری یا هر کس بخواهد استفاده کنه بدم ؟

کاربر دائمی آواتار L u k e
    محل زندگی
    قزوین

بهتره فایل Exe بسازید واسه کسانی که در ویندوز از اون می خواید استفاده کنند
    و این کار هم با نرم افزار های setup ساز می شه انجام داد به راحتی

نقل قول نوشته شده توسط L u k e مشاهده تاپیک
    بهتره فایل Exe بسازید واسه کسانی که در ویندوز از اون می خواید استفاده کنند
    و این کار هم با نرم افزار های setup ساز می شه انجام داد به راحتی
    اگه EXE کنم دیگه از حال مولتی پلتفرم بودن خارج میشه و این برای برنامه جاوا خوب نیست

حال اگر برنامه بزرگ بنویسم باز باید به این روش به فایل اجرایی تبدیل کنم و به دست مشتری یا هر کس بخواهد استفاده کنه بدم ؟
    این روش در کل برای تولید فایل اجرایی برنامه های جاوا تو محیط netbeans هستش. البته باید بگم که روش خاصی نیست، با استفاده از دستورات کلی داره این کار رو انجام میده (میتونید با هر محیط دیگه ای هم این کار رو بکنید). قطعاً خودتون هم میدونید که برای اجرا شدن فایل های jar به برنامه JRE تو سیستم مقصد احتیاج دارید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •