نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: باز شدن سایت غیر ف ی ل ت ر فقط در زمان استفاده از وی پی ان یا ف ی ل ت ر شکن

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اردبیل

باز شدن سایت غیر ف ی ل ت ر فقط در زمان استفاده از وی پی ان یا ف ی ل ت ر شکن

با سلام.
    من چند تا سایت دارم که گاهی (نه همیشه) فقط با وی پی ان یا ف ی ل ت ر شکن باز می شن و اگه از اونا استفاده نکنی، یه صفحه میاره که نوشته

Internet Explorer cannot display the webpage

What you can try:
    Diagnose Connection Problems

More information

مثل وقتی که به اینترنت وصل نیستی.
    نمی دونم مشکل از کجاس، من خودم رسلر دارم و هاستام رو از رسلرم بر می دارم. مسئله اینه که این مشکل نمی تونه به سرور هم مربوط شه مثلاً همین چند دیقه پیش امتحان می کردم، 2تا از سایتام که رو همین رسلر هستن این مشکل رو داشتن ولی 2تا دیگه این مشکل رو نداشتن و جالب تر اینه که 1 ساعت پیش همین مشکل برای یکی از همون سایتهای بدون مشکل پیش اومده بود و خود به خود حل شد.
    ممنون می شم اگه دوستان راهنماییم کنن.

نقل قول: باز شدن سایت غیر ف ی ل ت ر فقط در زمان استفاده از وی پی ان یا ف ی ل ت ر شکن

من هم همین مشکل رو برای یکی از سایت هام دارم. فقط خودم این مشکل رو دارم. بقیه کاربر ها بدون مشکل مشاهده می کنن. لطفا کمک کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    نت

نقل قول: باز شدن سایت غیر ف ی ل ت ر فقط در زمان استفاده از وی پی ان یا ف ی ل ت ر شکن

سرورتون ویروسی نیست !
    من یه بار همچین بلایی سر سایتم اومد با تحقیقی که کردم فهمیدم به علت ویروسی بوده که سرور گرفته بوده!

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اردبیل

نقل قول نوشته شده توسط cyrusthegreat مشاهده تاپیک
    من هم همین مشکل رو برای یکی از سایت هام دارم. فقط خودم این مشکل رو دارم. بقیه کاربر ها بدون مشکل مشاهده می کنن. لطفا کمک کنید
    تو این حالتی که من می گم، کلاً سایت برای هیچ کاربری بالا نمیاد و فرقی نمی کنه از کجا بری تو سایت.

نقل قول نوشته شده توسط hamidre13 مشاهده تاپیک
    سرورتون ویروسی نیست !
    من یه بار همچین بلایی سر سایتم اومد با تحقیقی که کردم فهمیدم به علت ویروسی بوده که سرور گرفته بوده!
    نمی دونم، چون رسلر رو از یه نفر دیگه خریدم که مستر رسلر داره و سرور مال خودشه، مسئله اینه که این طرف هم هیچ جوابی به این مشکل نداره.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •