نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: آیا ساخت کلاس توسط entity framework ما را از نوشتن کلاس بی نیاز میکند

آیا ساخت کلاس توسط entity framework ما را از نوشتن کلاس بی نیاز میکند

آیا با entity framework دیکر نیازی به نوشتن کلاسها توسط خودمان نیست. منظورم این است که مثلا وقتی entity framework با استفاده از جدول customer برای ما کلاس customer را میسازد دیکر نیاز نیست خودمان کلاس customer را بنویسیم

نقل قول: آیا ساخت کلاس توسط entity framework ما را از نوشتن کلاس بی نیاز میکند

خوب من همین دیروز یک مقاله درباره ORM و همین Entity Framework خوندم . لینکش رو هم از توی همین سایت پیدا کردم . مقاله ی خوبی بود .
    به نظرم می تونه به سوالت جواب بده

به نظر من خودمون باید کلاسها رو در لایه BLL بنویسیم و کلاسهایی که entity framework می سازد مربوط به لایه DAL است.

بله درسته ... من هم همینطور متوجه شدم . چون object های لایه BLL دارای ساختار و محتوای ثابتی نیستند و در هر پروژه ای و برای هر table از Database نیازهای ( شروط ، اعتبارسنجی و...) خاصی در این لایه برطرف میشه ...

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •