نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: ایجاد جداول نامتفارن و سفارشی و چاپ آنها

Question ایجاد جداول نامتفارن و سفارشی و چاپ آنها

سلام

من دارم یه اتوماسیون مینویسم و نیاز دارم چند تا سند رو بعد از پر شدن از طریق جداول مختلف DB اول نمایش بدم و بعد چاپ کنم.نمونه یکی از سند ها رو هم گذاشتم که یه جدول نامتقارن هست نه مثل datagridview. حالا سوالم اینه چطور میشه همچین چیزی - تو vs 2010 C#‎ windows form - ایجاد کرد. اگه فقط ظاهرش هم باشه میتونم اطلاعات رو با textbox های جداگانه توش قرار بدم. خودم راهی که به نظرم رسید قرار دادن عکس زیر textbox هاست ولی به نظرم خیلی راه منطقی نیست. در ضمن دوباره بگم این فرم باید در آخر کار پرینت بشه و اگه دوستان در این زمینه و پرینت روی A4 و حالت landscape هم میتونن راهنمایی کنن لطفا کمک کنن.
    اگه با crystalreports هم میشه راهنمایی کنید.

و سوال دیگه اینکه اگه تحت وب پیاده سازی بشه با table یا div میشه پرینتشو سفارشی کرد مثلا در سایز A4 و landscape ؟
    سند هزینه خام.gif

نقل قول: ایجاد جداول نامتفارن و سفارشی و چاپ آنها

سلام
    خب شما این کار رو توی کریستال ریپورت انجام بدید.
    موفق باشید

کاربر دائمی آواتار mohammad diba
    محل زندگی
    تهران

من فکر کنم با کریستال سخته از stimul استفاده کن

نقل قول نوشته شده توسط mohammad diba مشاهده تاپیک
    ممنون دوست عزیز اگه لینک دانلود و لینک کتاب یا آموزشش رو هم بذاری خیلی لطف کردی. ممنون

نقل قول نوشته شده توسط mohammad diba مشاهده تاپیک
    این آدرس یه نمونه هست که تقریبا مثل چیزیه که میخوام http://web.stimulsoft.com/?reportnam...thTwoSummaries

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    کاشان

دوست عزیز تعداد ردیف ها در گزارش بالا ثابته یعنی اون ده ردیف همیشه ده تاس و اون 4 تام همیشه 4 تا .
    اگه اینجوریه ، این جدول رو به راحتی می تونید هم با datagridview نمایش بدید و هم با کریستال چاپ کنید ( یا هر reporter دیگه )

موفق باشی

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    کاشان

خوب ، ثابته یا نه ؟

نقل قول نوشته شده توسط seven7777777 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز تعداد ردیف ها در گزارش بالا ثابته یعنی اون ده ردیف همیشه ده تاس و اون 4 تام همیشه 4 تا .
    اگه اینجوریه ، این جدول رو به راحتی می تونید هم با datagridview نمایش بدید و هم با کریستال چاپ کنید ( یا هر reporter دیگه )

موفق باشی
    فکر نمی کنم توی دیتاگرید طراحی بشه. چون همونطور که میبینید ردیف ها و ستون ها ترتیب و چینش منظمی ندارن. بهتره از همون ریپورترها استفاده بشه.
    موفق باشید

کاربر دائمی آواتار faravaghi
    محل زندگی
    مشهد

سلام دوست عزیز،
    اگه میتونی تاحدودی با VB کار کنی یک نمونه برات میزارم که همین کار رو با DataGridView کرده.
    فکر کنم از همین سایت گرفتم. گفتم شاید بدردت بخوره.
    یا حق
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    کاشان

ببخشید ، من اشتباها دیتاگرید رو گفتم . می خواستم بگم TableLayoutPanel ، به خاطر همین پرسیدم ثابته یا نه !!!
    ایشون به نظر میرسه دوتا بحث دارن . یکی بحث نمایش در داخل برنامس و یکی بحث داشتن یک گزارش چاپی .
    برای داخل برنامه میشه از TLP استفاده کرد . چون خاصیت Rowspan و Colspan اون باعث میشه بشه هر شکل جدولی که خواستیم رو بسازیم . یه نمونه گذاشتم .
    Capture.JPG

نقل قول نوشته شده توسط مرتضی تقدمی مشاهده تاپیک
    فکر نمی کنم توی دیتاگرید طراحی بشه. چون همونطور که میبینید ردیف ها و ستون ها ترتیب و چینش منظمی ندارن. بهتره از همون ریپورترها استفاده بشه.
    موفق باشید
    درسته اول هم گفتم با datagridview مشکل داره چون متقارن نیست و تعداد هم همونطور که معلومه ثابته و در صورتی که کمتر باشه خط های سند باید خالی گذاشته بشه. بیشتر بشه هم خوب یه سند دیگه میشه.

نقل قول نوشته شده توسط seven7777777 مشاهده تاپیک
    ببخشید ، من اشتباها دیتاگرید رو گفتم . می خواستم بگم TableLayoutPanel ، به خاطر همین پرسیدم ثابته یا نه !!!
    ایشون به نظر میرسه دوتا بحث دارن . یکی بحث نمایش در داخل برنامس و یکی بحث داشتن یک گزارش چاپی .
    برای داخل برنامه میشه از TLP استفاده کرد . چون خاصیت Rowspan و Colspan اون باعث میشه بشه هر شکل جدولی که خواستیم رو بسازیم . یه نمونه گذاشتم .
    Capture.JPG
    ممنون فکر میکنم با توجه به این شکلی که گذاشتید مشکل بتونم سندم رو تو برنامه نشون بدم

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •