نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: خطا؟'F:\myprojectserver1\myprojectserver1\obj\ Debug\CSC3DA2.tmp' is not a valid Win32 resource file

کاربر دائمی آواتار hadis shaeidi

خطا؟'F:\myprojectserver1\myprojectserver1\obj\ Debug\CSC3DA2.tmp' is not a valid Win32 resource file

من روپروِژتحت شبکه کارمیکنم سرورروکه runمیکنم این خطارومیده ولی براکلاینت خطانمیده البته قبلا runمیشدنمیدونم چرایکدفعه اینجورشد؟myprojectserver1نام برنامه است

کاربر دائمی آواتار jeson_park
    محل زندگی
    گچساران

نقل قول: خطا؟'F:\myprojectserver1\myprojectserver1\obj\ Debug\CSC3DA2.tmp' is not a valid Win32 reso

خوب این مشکل مروبوط می شه به زمانی که شما یکی از منابعی رو که در برنامتون ازش استفاده میکنید(مثل یک فایل ایکون،فایل عکس،دیتابیس و ...) در دسترس نباشه
    ابتدا یک بار پروژه رو clean کنید بعد دوبار کامپایل کنید
    تحت شبکه هم بررسی کنید ببینید برنامه از چه فایل هایی استفاده می کنه و آیا اون فایل ها در دسترس هستند یا نه؟

کاربر دائمی آواتار sanay_esh
    محل زندگی
    برنامه نویس !

نقل قول: خطا؟'F:\myprojectserver1\myprojectserver1\obj\ Debug\CSC3DA2.tmp' is not a valid Win32 reso

کمی توضیح بده
    برنامه ای که مینویسید برای آن از آیکون 128 در 128 استفاده کنید یا کوچکتر در ویندوز اکس پی شاید برخی از این خطاها پیش بیاد!!!

من ازwin7 استفاده میکنم آخه برنامه کلاینت اجرامیشه ولی سرورنه؟بخاطرپاسخ های خوبتون تشکرمیکنم.

پروژه روهم cleanکردم ولی حل نشد؟چیکارکنم؟

سلام
    برو تو پوشه

F:\myprojectserver1\myprojectserver1\obj\ Debug\

داخلش هر چی هست رو پاک کن و بعد اجرا کن

کاربر دائمی آواتار jeson_park
    محل زندگی
    گچساران

نقل قول نوشته شده توسط quantomquery مشاهده تاپیک
    سلام
    برو تو پوشه

F:\myprojectserver1\myprojectserver1\obj\ Debug\

داخلش هر چی هست رو پاک کن و بعد اجرا کن
    دوست عزیز این همون فرایندی هست که با راست کلیک کردن روی پروژه و انتخاب گزینه Clean در خود ویژوال استودیو انجام میشه
    اگه ممکن هست پروژه رو بزارید اینجا یا با پیام خصوصی بفرستید برای من تا بررسی کنم
    شما به احتمال زیاد یه آیکون به برنامه اضافه کردین که فایل آیکون در شبکه در دسترس نیست
    اگه میشه بگید که چه چیز هایی (مثل عکس یا آیکون یا گرافیک) به پروژه اضافه کردین
    اگر به پروژتون ایکون اضافه کردن روی پروژه راست کلیک کنید و properties رو انتخاب کنید
    بعد در صفحه باز شده سمت چپ بروی resources و در صفحه باز شده روی آیکون برنامه دوبار کلیک کنید
    در صفحه ای که باز میشه سمت چپ انواع سایز ایکون رو نوشته ( 16*16 و 32 *32 و .....) شما همه رو به جز 32*32 پاک کنید
    برنامه رو دوباره کامپایل کنید ببینم چی میشه!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •