نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: من پوشه آپلود فایلم رو برای موتورهای جستجو به کمک فایل robots.txt غیر قابل دسترسی کردم، آیا لینک تصا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

Question من پوشه آپلود فایلم رو برای موتورهای جستجو به کمک فایل robots.txt غیر قابل دسترسی کردم، آیا لینک تصا

من پوشه آپلود فایلم رو برای موتورهای جستجو به کمک فایل robots.txt غیر قابل دسترسی کردم، مثلا وقتی یه تصویر آپلود می شه توی این پوشه قرار می گیره.

اگر کاربر بخواد این تصویر رو توی مقاله استفاده کنه، باید لینکش رو توی مقاله قرار بده.

با توجه به اینکه ایندکس شدن محتویات این پوشه رو از طریق robots.txt غیر فعال کردم، اگر این تصاویر توی مقاله ها قرار بگیرن ایا ایندکس می شن یات نه؟

نقل قول: من پوشه آپلود فایلم رو برای موتورهای جستجو به کمک فایل robots.txt غیر قابل دسترسی کردم، آیا

کسی نظری نداره؟

کاربر دائمی آواتار binyaft
    محل زندگی
    سیم مسی

نقل قول: من پوشه آپلود فایلم رو برای موتورهای جستجو به کمک فایل robots.txt غیر قابل دسترسی کردم، آیا

با توجه به اینکه موتور جستجو باس بیاد به هاست شما و robots.txt رو چک کنه ( اگه موتورش موتور باشه ها نه از این بوقی ها ) ، حتما از دستورات اون فایل برای محتویاتش استفاده خواهد کرد .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •