نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: استفاده lineshape

Post استفاده lineshape

سلام من از visual studio 2010استفاده می کنم.برای خط کشیدن باید از lineshape استفاده کنم اما متاسفانه تو تول باکس من نیست لطفا راهنمایی کنید

VIP آواتار Sajjad.Aghapour
    محل زندگی
    اهل کاشانم .. روزگارم بد نیست

نقل قول: استفاده lineshape

شما باید تو سیسمتون دنبال Microsoft.VisualBasic.PowerPacks.Vs.dll بگردید. پیداش کنید و به Toolbox اضافش کنید...
    Close your eyes, take a deep breath, click your heels three times, and say, "There's no better thing than Inversion of Control and Dependency Injection, generic specialization, the decorator pattern, chains of responsibilities, and extensible software."

نقل قول نوشته شده توسط Sajjad.Aghapour مشاهده تاپیک
    شما باید تو سیسمتون دنبال Microsoft.VisualBasic.PowerPacks.Vs.dll بگردید. پیداش کنید و به Toolbox اضافش کنید...
    خب عزیز توضیح بده چه جوری اینکارو بکنم؟؟؟؟

VIP آواتار Sajjad.Aghapour
    محل زندگی
    اهل کاشانم .. روزگارم بد نیست

خوب جستجو توی سیستمتون و پیدا کردن اون که کاری نداره. وقتی پیداش کردی دودستی گردنشو بگیر Drag کن توی Toolbox. به همین راحتی :دی
    Close your eyes, take a deep breath, click your heels three times, and say, "There's no better thing than Inversion of Control and Dependency Injection, generic specialization, the decorator pattern, chains of responsibilities, and extensible software."

عزیز جان تو سرچ میزنم ولی چیزی نمیاد...نمیشه دانلودش کرد؟

?????chi shod ??

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •