نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: می خوام یه ربات بنویسم، چطور می تونم از تصاویر کپچا عبور کنم؟

می خوام یه ربات بنویسم، چطور می تونم از تصاویر کپچا عبور کنم؟

می خوام یه ربات بنویسم، توی نوشتن ربات مشکل ندارم اما برای عبور از تصاویر کپچا مشکل دارم و نمی دونم چطور از این تصاویر عبور کنم.

کسی از دوستان می دونه که چطور می تونم تصاویر کپچا رو دور بزنم؟

نقل قول: می خوام یه ربات بنویسم، چطور می تونم از تصاویر کپچا عبور کنم؟

برای عبور از تصاویر کپچا باید یه OCR بستزی. ساخت ocr به همین راحتی نیست و باید پردازش تصویر رو در حد حرفه ای بلد باشی. یه مورد دیگه هم هست اینه که تصاویری که برای کپچا استفاده میشه معمولا به هم ریخته است و کلا یه جوری تصاویر رو مسازن که به راحتی قابل بازیابی با نرمافزارهای ocr نباشه.

بازم سعی خودت رو بکن امیدوارم موفق بشی.به لینکهای زیر هم یه سر بزن شاید کمک کرد :

http://www.thatsquality.com/articles...simple-captcha

http://www.vistaarc.com/personal/cap...stogram-in-php

گوگل

خوب اگه به این راحتی ها شکسته میشد که الان تا این حد این مرز پیشرفت نمیکرد. همیشه هم تصاویر یک جور ساخته نمیشن و یا حروفات یه شکل نیستن به نظرم خودتو خسته نکن

خوب اگه به این راحتی ها شکسته میشد که الان تا این حد این مرز پیشرفت نمیکرد. همیشه هم تصاویر یک جور ساخته نمیشن و یا حروفات یه شکل نیستن به نظرم خودتو خسته نکن
    اگه همچین چیزی امکان نیست، پس این همه ربات و اسپمر توی اینترنت چطور کار می کنن؟

برای عبور از تصاویر کپچا باید یه OCR بستزی. ساخت ocr به همین راحتی نیست و باید پردازش تصویر رو در حد حرفه ای بلد باشی. یه مورد دیگه هم هست اینه که تصاویری که برای کپچا استفاده میشه معمولا به هم ریخته است و کلا یه جوری تصاویر رو مسازن که به راحتی قابل بازیابی با نرمافزارهای ocr نباشه.

بازم سعی خودت رو بکن امیدوارم موفق بشی.به لینکهای زیر هم یه سر بزن شاید کمک کرد :
    سرچ کردم. تا اونجاییکه می دونم برنامه آماده وجود داره که این کار رو می کنه ولی با پی اچ پی نیست.

کاربر دائمی آواتار esteftaats1368
    محل زندگی
    مازندران

نقل قول نوشته شده توسط idocsidocs مشاهده تاپیک
    اگه همچین چیزی امکان نیست، پس این همه ربات و اسپمر توی اینترنت چطور کار می کنن؟
    این اسپمرها که میگین اول کپتچا ها رو میخونن ( که کاربر وارد کنه) بعدش شروع می کنن به اسپم کردن.
    این چیزی که شما میخواین رو از یه فروم نمیشه بهش رسید ( کسی همین جوری بهتون نمیگه). و این قابلیت رو سایت های بسیار بزرگ مثل .www.google.com/adsense داره
    اگه عبور کردن از کپتچا به این راحتی بود که سرور خیلی از سایت ها رو میشد فرستاد جهنم

این چیزی که شما میخواین رو از یه فروم نمیشه بهش رسید ( کسی همین جوری بهتون نمیگه). و این قابلیت رو سایت های بسیار بزرگ مثل .www.google.com/adsense داره
    تا اونجا که می دونم یه اسکریپتت پرل هست که می شه ازش توی پی اچ پی استفاده کرد.

مشکلم اینه که نمی دونم چطور باید این کار رو انجام بدم. اما حتما راهش رو پیدا می کنم.

کاربر دائمی آواتار binyaft
    محل زندگی
    سیم مسی

کپچا های ساده که هیچ تغییر خاصی نمیکنن ( تغییر به غیر نوشته ) رو میشه دور زد ، یک نکته هم اینکه نسل این کپچا های ساده منقرض شده
    شما که جای خود داری و برنامه نویس PHP ای ، خیلیا که از بچگی کارشون این بوده { کرک و این کارا } تو کپچایی مثل کپچای گوگل و امثالهم موندن
    در ضمن پردازش تصویر فشار زیادی رو به سیستم تحمیل میکنه و ساده هم نیست .

نقل قول نوشته شده توسط binyaft مشاهده تاپیک
    کپچا های ساده که هیچ تغییر خاصی نمیکنن ( تغییر به غیر نوشته ) رو میشه دور زد ، یک نکته هم اینکه نسل این کپچا های ساده منقرض شده
    شما که جای خود داری و برنامه نویس PHP ای ، خیلیا که از بچگی کارشون این بوده { کرک و این کارا } تو کپچایی مثل کپچای گوگل و امثالهم موندن
    در ضمن پردازش تصویر فشار زیادی رو به سیستم تحمیل میکنه و ساده هم نیست .
    بنظرتون دور زدن کپچای بلاگفا و کلوب سخته؟ چون تصویری که گذاشتن زیاد پیچیده نیست.

کاربر دائمی آواتار amin1softco
    محل زندگی
    پای آن سرو بلند

به نظرم بلاگفا رو می شه یک کاریش کرد برو ببین اندازه یک حرف در تصویر چه قدره و اونو به طولش تقسیم کن و قطعات بدست آمده رو کارکتر به کارکتر با یکی از همین ocr ها که اعداد فارسی رو ساپورت می کنه بده ببن مشکلت حل می شه یا نه. http://www.phpclasses.org/package/28...al-images.html

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •