نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: لطفا راهنمایی کنید...

کاربر جدید
    محل زندگی
    کرج

Lightbulb لطفا راهنمایی کنید...

سلام،
    من میخوام سایتی طراحی کنم که مرتب یکسری فیلم های آموزشی رو درآن آپلود کنم و بازدیدکنندگان سایت فقط بتونن اونها رو ببینن و نشه دانلودشون کرد ،در ضمن در موردشون قسمت نظرخواهی داشته باشم، منتها تازه آموزش php رو شروع کردم...
    حالا سوالم اینه که آیا برای طراحی این سایت نیاز به cms هست یا اینکه با چند صفحه php ساده میتونم سایت رو راه بندازم؟ کدام بهتره؟ قبلا از بابت راهتنماییتون بی نهایت ممنونم...

کاربر دائمی آواتار MSN_Issue
    محل زندگی
    مشهدالرضا

نقل قول: لطفا راهنمایی کنید...

به نظر من cms بیشتر برای سایت های تجاری مطرحه (سایتهایی که میخوایید به مشتری بفروشیدشون )،
    اگه سایت مال خودتونه و خودتون میخواید تغذیه-ش کنید خیلی نیازی به cms نیست ...

دوست عزیز
    CMS مخفف Content Management System به معنای "سیستم مدیریت محتوا" است
    شما اگر با همون چند تا صفحه معمولی PHP یکسری مطالب رو مدیریت (ذخیره، ویرایش، نمایش) کنید خودش میشه یک CMS کوچک ...
    اسکریپت های رایگان برای اینکار زیاد است
    یکسری به این آدرس بزنید:
    http://phpmotion.com/

کاربر دائمی آواتار m.soleimani
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط sogand145 مشاهده تاپیک
    سلام،
    من میخوام سایتی طراحی کنم که مرتب یکسری فیلم های آموزشی رو درآن آپلود کنم و بازدیدکنندگان سایت فقط بتونن اونها رو ببینن و نشه دانلودشون کرد ،در ضمن در موردشون قسمت نظرخواهی داشته باشم، منتها تازه آموزش php رو شروع کردم...
    حالا سوالم اینه که آیا برای طراحی این سایت نیاز به cms هست یا اینکه با چند صفحه php ساده میتونم سایت رو راه بندازم؟ کدام بهتره؟ قبلا از بابت راهتنماییتون بی نهایت ممنونم...
    دوست عزیز اگر ناراحت نشید باید بگم که شما ابتدا یادگیری رو کامل کنید و بعد برید سراغ آموزش. کسی که خودش در مرحله یادگیری هست به نظر شما صلاحیت آموزش دادن رو داره؟ اگر کاری می‌کنید باید بهش مسلط باشید و اطلاعات درست دست مخاطب خودتون بدین تا به این سبک شناخته بشید شاد و پیروز باشید./

کاربر جدید
    محل زندگی
    کرج

در جواب به MSN_Issue :
    ممنونم از راهنماییتون، اتفاقا این سایت رو میخوام برای یکی از دوستانم درست کنم و بهش قول دادم که به محض اینکه php رو خوب یاد گرفتم اینکارو براش انجام بدم، یه جورایی میخوام براش یه هدیه از کار خودم باشه...حالا فکر می کنید یادگیری cms چقدر زمان ببره؟ البته من کار بزرگی نمیخوام انجام بدم ولی دوست دارم همین کار کوچیکو درست انجام بدم :-)
    آخرین ویرایش به وسیله sogand145 : سه شنبه 19 مهر 1390 در 00:14 صبح

کاربر جدید
    محل زندگی
    کرج

در پاسخ به Mr.Keramati :
    برای کمکتون نهایت تشکر رو دارم ، حتما ازشون استفاده خواهم کرد.

کاربر جدید
    محل زندگی
    کرج

در جواب m.soleimani :
    از نصیحت دوستانتون ممنون ، ولی خب من کی گفتم که میخوام آموزش php بدم؟ گفتم خودم تازه دارم یاد می گیرم و میخوام این کار کوچیک رو هم خودم انجام بدم، همین...
    به هر حال متشکرم ، امیدوارم همیشه از راهنمایی های شما دوستان خوب بهره مند باشم :-)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •