نمایش نتایج 1 تا 20 از 20

نام تاپیک: منوی فارسی

منوی فارسی

سلام به همه دوستان
    نماز و روزه هاتون قبول باشه
    خوشهالم از اینکه شما ها رو دارم و می تونم ازتون کمک بگیرم
    با منوی فارسی مشکل دارم
    وقتی اونو طراحی میکنم(تو پروژکت منیجر) تو پیش نمایش سمت راست می افته ولی اجراش که میکنم می ره سمت چپ
    لطفا راهنماییم کنید چه کار کنم بره سمت راست ضمنا من توی Arabic Windows 98 Se کار میکنم
    از همه تون متشکرم

امین جان
    دوست عزیز یه برنامه توپ برات میفرستم که بدرد همه ویژوال فاکس کارا میخوره
    برنامه را اینطوری اجرا کن
    do winrev with 1
    یا
    do winrev with 2
    یعنی یه پارامتر به ارزش یک یا یک پارامتر به ارزش دو به برنامه winrev بفرست بعدش نتیجشو ببین و حال کن
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

آقا نظرتون رو هم بفرمائید؛ فقط دانلود نکنید
    من جونم در اومده تا این چند خط رو نوشتم و فهمیدم که این تابع api چیکار میکنه
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بیرجند - خ مدرس - مدرس 44 پلاک 52
    سلام
    به قول ما بیرجندیا ( خوش رَمَضوٌ )
    آقا رضا ما خیلی مخلصیم و اقعا نمیدونم چطوری از زحماتت تشکر کنم

تو رو خدا اگه ما رو لایق میدونی یه گروه نرم افزاری تشکیل بده تا ماهم بیایم در رکابت خدمتی کرده باشیم

حق نگهدار همه‌‌ی جونای با حال ایرونی

سلام کیا جان
    باور کن من خیلی قبولت دارم
    من تمام مواردی را که پست کردی رو با علاقه زیاد با اینکه خیلی وقتم کمه خوندم
    ما مخلص هر چی نابغه هست ، هستیم
    در این مورد نظرم رو فردا بهت میدم چون یه مشکل پیدا کردم عجیب و غریب :shock:
    خدا نگهدار

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    United Arab Emirates
    سلام
    من آن را نصب کردم ولی تمام مطالب صفحه ها را بر عکس نشان می دهد.

از لطف همه شما سپاسگذارم و ممنونم که جواب دادید
    واقعیتش اینه که ما برای کارهای فارسی معمولا مشکلات زیادی با محیطهای برنامه نویسی داریم مثل همین منوهای راست به چپ
    من خیلی سعی کردم تا این برنامه رو بنویسیم چون با api کار میکنه و چون منابع اطلاعاتی در مورد عملکرد فانکشنهای مربوط به api کم است در نتیجه ما هم به سختی تا این مرحله رسیدیم
    بعد از مدتها یکی از دوستان دنیای مجازی اینترنت در سایت universalthread تا حالا چند بار این سایت به شما معرفی کرده ام به من گفت که یک سایت به نام news2news درست شده که در ان اکثر api ها را در زبان فاکس قرار داده اند
    بیشترین منابع api یا در vb است یا درvc ولی بالاخره این سایت رو پیدا کردیم اولش خوب بود ولی هرچی سایت بیشتر کارشو تخصصی تر کرد منابع رایگانش هم محدودتر شد تا جائیکه اکثر الگوریتم های مهم اون که با مثال هم هست پولی شد و دست ما هم کوتاه
    به خاطر همین خواستم شما هم این برنامه را ببینید و نظر بدید حتی سعی کنیم نواقص اونو رفع کنیم چون تنهائی واقعا سخته
    من در حال حاضر با دوستانی در سایت universalthread در حال رایزنی برای رفع مشکل فارسی نویسی با تابع loadkeyboardlayout هستم
    البته برای فاکس 8 در ویندوز 2000 و ایکس پی
    اگر به جائی رسیدم شما رو هم حتما در جریان میذارم
    بعد هم به شما پیشنهاد میکنم عضو سایت universalthread بشید هرچند با زبان انگلیسی باید مطالب رو مطالعه کنید و یا سوالاتتون رو مطرح کنید ولی واقعا سایت بسیار تخصصی در زمینه ویژوال فاکس میباشد که تعدادی از اعضای آن از طراحان زبان ویژوال فاکس در مایکروسافت هستند مثل اقای کن لوی
    در ادامه باید بگم بنده به همین اقای کن لوی اینقدر گیر دادم تا ایشون قول داده در ورژن بعدی فاکس پرو که ورژن 9 باشه و بنام اروپا اسم رمز گرفته امکان subreport و multiple detail band رو قرار بده البته فعلا قول داده ولی امیدوارم این کار انجام بشه با این قابلیتها و با وجود cursoradapter در فاکس پرو این زبان با قدرت موتور بی نظیرش یکی از بهترین محیطهای کاری با دیتا بیس خواهد شد و مانند سابق حرف اول را در این زمینه خواهد زد
    درود به همه شما

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    United Arab Emirates
    سلام
    من حدود دویست api در فاکس دارم اگر میخواهید لیست آنها را برایتان ارسال نمایم.

البته من هم دارم . من حتی برنامه apiviewer رو دارم ولی شما برای استفاده دوستان لیست رو در سایت بذارید بهتره

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران - یزد
    سلام کیا جان
    باور کن هر وقت میام تو فروم و تو رو میبینم خیلی خوشهال میشم
    تو برای همه ما یه نعمتی
    از اینکه اطلاعات ارزشمند خودت رو در اختیار ما میذاری ممنونم
    امیدوارم موفق باشی
    خدا نگهدار

جناب رفیعی
    خواهش میکنم
    من هم متقابلا از دیدن شما خوشحال میشم البته در حال حاضر در این دنیای مجازی اگه سعادت یاری کرد از نزدیک هم شما را زیارت خواهم کرد
    امیدوارم بتوانم خدمتی به شما کرده باشم

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان

Re: منوی فارسی

نقل قول نوشته شده توسط armin kianpur
    سلام به همه دوستان
    نماز و روزه هاتون قبول باشه
    خوشهالم از اینکه شما ها رو دارم و می تونم ازتون کمک بگیرم
    با منوی فارسی مشکل دارم
    وقتی اونو طراحی میکنم(تو پروژکت منیجر) تو پیش نمایش سمت راست می افته ولی اجراش که میکنم می ره سمت چپ
    لطفا راهنماییم کنید چه کار کنم بره سمت راست ضمنا من توی Arabic Windows 98 Se کار میکنم
    از همه تون متشکرم
    سلام
    کافیه دستور زیر رو بنویسی و بعد اینتر
    set sysmenu to rtljust
    و برای برگرداندن به حالت اول
    Set Sysmenu To LTRJust :roll:
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران - یزد
    دوست عزیز عالی بود

محل زندگی
    کرمان
    :oops: :oops:
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

محل زندگی
    کرمان
    متاسفانه این دستورفقط تو ویندوز عرب کار می کنه و تو ایکس پی هم کار نمی کنه و بدتر اینکه خطا میده
    از تابه آق کیا هم که استفاده می کنم بقیه پنجره ها هم برعکس میشن و باز بدتر اینکه هیچی نشون نمیدن
    ولی تو همه ویندوزها راست به چپ می کنه و پنجره اصلی رو خوب نشون میده
    حالا چیکار کنیم؟
    وب سایت شخصی

محل زندگی
    کرمان
    لطفا کسی یک چاره ای بیندیشد!
    وب سایت شخصی

سلام

حالا خیلی مهمه منوها چپ به راست باشند یا راست به چپ؟؟؟؟؟

برای کابرای من مهم نبود برای من هم نیست اما اگه اصرار دارید راه داره!

تابع آقای حیدری کیا اگر قبل از اجرای یک فرم اجرا شود بله! اما اگر بعد از اجرا باشه نه!

راهش اینه که منوی شما توی پنجره اصلی فاکس نباشه! منظورم تابع آقای حیدری کیا هست. خب حال خودت حل کن اگه نکردی باید یکماه به من وقت بدی چون من دیگه دارم واسه امتحان می خونم و وقت ندارم. تازه چیزهایی که قول دادم تحویل عزیزان بدهم هنر کرده ام.(منظورم تابع فارسی و Preview) است!

یک راه دیگه:

یک ToolBar تعریف کن که منو باشه و از سمت راست Doc بشه و منوی سیستمی فاکس را خاموش کن بعدش را خودت حدس بزن!

ببین اگه توانستی به ما هم خبر بده!

البته این ایده است.

محل زندگی
    کرمان
    این ایده دومی خیلی توپ بود اما در مورد قبلی باید بگم که در یکر پنجره دیگه top level من غیر از پنجره اصلی فاکس اون تابه ها رو اجرا کردم و بعد هر چی پنجره داخلش باز می شد هیچی نشون نمی داد همه اونها ها راست به چپ می شدن
    رو ایده دوم کار می کنم
    در ضمن باید بگم که باید این قضیه مهم باشه . مثلا اگر آریان پور منوهای فارسیش چپ به راست بود شما چه احساسی داشتین؟
    وب سایت شخصی

محل زندگی
    کرمان
    در ضمن در روش آقا کیا status bar هم غیب میشه؟ :shock:
    وب سایت شخصی

سلام

دومی را باید کلک بزنی ها خیلی هم :wink:

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •