نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: درخواست کمک برای ارسال پیامک از طریق سایت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

درخواست کمک برای ارسال پیامک از طریق سایت

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    چند تا سوال دارم که امیدوارم همه دوستان مشارکت کنند و یک تاپیک خوب از توش در بیاد چون که سایت در این مورد یک تاپیک جامع و کامل نداره.
    من یه سایت طراحی کردم که میخوام از طریق این سایت پیامک انبوه بفرستم. در حقیقت میخوام توی سایتم از یک اس ام اس پنل استفاده کنم(البته این کار رو الانم انجام میدم ولی با یه لینک مشتریهام رو میفرستم روی سرور دوستم که برای من خیلی سود نداره). حالا دو تا سوال
    1- برای این کار دقیقا چه چیزایی نیاز دارم؟
    2- یه سورس توپ هم برای نرم افزارش میخوام .لطفا راهنماییم کنید(البته یه چندتا سورس از تو اینترنت گیر آوردم ولی فکر نمیکنم زیاد جالب باشه!) اگه کسی سورس خوبی داره بذاره اینجا که همه استفاده کنن.
    با تشکر

نقل قول: درخواست کمک برای ارسال پیامک از طریق سایت

سلام

من با چنتایی از این شرکت ها کار کردم

واسه سوال اولت بگم که باید به یکی از این شرکت های ارائه دهنده شماره های اینترنتی یهه شماره بگیری بعد ازشون یه وب سرویس soap درخواست کنی اونا بهت یه آدرس web refrence می دن که اونو باید
    توی پروزت اضافه کنی بعد با ساخت شی از اون کلاس می تونی از توابع ارسال و دریافت و یه سری کارهای دیگه استفاده کنی که معمولا خود اون شرکت ها یه document بهت می دن که درباره متد ها به طور کامل توضیح داده
    در مورد سورس باید بگم که این کار خیلی سخت نیست و چون توابع شرکتها با هم فرق می کنن زیاد سورس بدردت نمی خوره هرچند که تقریبا شببیه هم هستند

البته یادم رفت که بگم خودشون یه سمپل هم میدهند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط aliasghar2 مشاهده تاپیک
    سلام

من با چنتایی از این شرکت ها کار کردم

واسه سوال اولت بگم که باید به یکی از این شرکت های ارائه دهنده شماره های اینترنتی یهه شماره بگیری بعد ازشون یه وب سرویس soap درخواست کنی اونا بهت یه آدرس web refrence می دن که اونو باید
    توی پروزت اضافه کنی بعد با ساخت شی از اون کلاس می تونی از توابع ارسال و دریافت و یه سری کارهای دیگه استفاده کنی که معمولا خود اون شرکت ها یه document بهت می دن که درباره متد ها به طور کامل توضیح داده
    در مورد سورس باید بگم که این کار خیلی سخت نیست و چون توابع شرکتها با هم فرق می کنن زیاد سورس بدردت نمی خوره هرچند که تقریبا شببیه هم هستند
    دستت درد نکنه دوست عزیز
    اگه میتونی بعضی از اون شرکت ها رو هم معرفی کن. راستی اگه از طریق مخابرات پیگیری کنم به نتیجه میرسم؟ اونا بهم کمک میکنن؟
    دوستان دیگه هیچ کس نظری نداره؟

یه سری به سایت www.iran.tc بزن سوالی بود در خدمتم.

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •