صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 42

نام تاپیک: دادن ایده ی برنامه نویسی برای نوشتن(هر کی هر ایده ای داره بگه)

کاربر تازه وارد آواتار amintiger

Wink دادن ایده ی برنامه نویسی برای نوشتن(هر کی هر ایده ای داره بگه)

سلام دوستان
    یکی از مشکلات من و فکر کنم خیلی های دیگه اینه که با وجود این که توانایی برنامه نویسی داریم ولی هیچ ایده ای به ذهنمون نمی رسه که روش کار کنیم .
    از دوستان خواهش می کنم هر ایده ی جالبی که دارن که به هر دلیلی نمی تونن یا حوصله ی نوشتنش رو ندارن تو این تاپیک بنویسنش تا بقیه بنویسنش و برای دانلود بذارنش .
    از دوستانی که همکاری می کنن واقعا ممنونم .

کاربر دائمی آواتار arenaw
    محل زندگی
    /home/nainemom

نقل قول: دادن ایده ی برنامه نویسی برای نوشتن(هر کی هر ایده ای داره بگه)

سلام
    چیزی که میگم خیلی سخت نیس ولی باید ریاضی خیلی قوی ای داشته باشی
    شبیه ساز یک توپ

یعنی power رو بگیره، جهت هم مشخص بشه و یه دکمه که پرتاب کنه
    زمانی کار سخت میشه که زاویه توپ به جز 4 جهت اصلی باشه
    زمانی کار سخت تر میشه که ارتفاع توپ با کم شدن قدرت حرکت با توجه به زاویه کم بشه.
    زمانی کار خیلی سخت تر میشه که توپ بخواد بعد از برخورد به دیوار یا یه جسم تغییر جهت بده

خودم فقط یه مقدار خیییییلی کمیشو تونستم بنویسم (فقط 4 جهت اصلی، بدون در نظر گرفتن برخورد با اجسام!!)
    ازین جا به بعد نیاز به سینوس کسینوس و اینا داره که من هیچچچچچی بلد نیستم :دی

کاربر دائمی آواتار kitcat_m18
    محل زندگی
    اداره - پشت میز کامپیوتر

من پيشنهادم نوشتن يه برنامه هست که کاراي زير رو انجام بده:

1 - گرفتن مدل CPU و کلا مشخصات اون به صورت کامل
    2 - // // هارد ديسک و شماره سريال و ظرفيت و ...
    3 - // // مادربورد و مشخصات به طور کامل
    4 - // // کارت گرافيک
    5 - تعريف يه يوز با يوزر نيم و پسورد داراي قاعده خاص (مثلا 3 تا حرف 2 تا عدد در يوزر نيم و 3 تا عدد 3 تا کاراکتر در پسورد)
    خودم يه چيزايي نوشتم اما حوصلم نمي گيره کاملش کنم

نقل قول نوشته شده توسط arenaw مشاهده تاپیک
    سلام
    چیزی که میگم خیلی سخت نیس ولی باید ریاضی خیلی قوی ای داشته باشی
    شبیه ساز یک توپ

یعنی power رو بگیره، جهت هم مشخص بشه و یه دکمه که پرتاب کنه
    زمانی کار سخت میشه که زاویه توپ به جز 4 جهت اصلی باشه
    زمانی کار سخت تر میشه که ارتفاع توپ با کم شدن قدرت حرکت با توجه به زاویه کم بشه.
    زمانی کار خیلی سخت تر میشه که توپ بخواد بعد از برخورد به دیوار یا یه جسم تغییر جهت بده

خودم فقط یه مقدار خیییییلی کمیشو تونستم بنویسم (فقط 4 جهت اصلی، بدون در نظر گرفتن برخورد با اجسام!!)
    ازین جا به بعد نیاز به سینوس کسینوس و اینا داره که من هیچچچچچی بلد نیستم :دی
    بازم سلام
    این برنامه ای که شما گفتید واقعا برنامه ی توپیه و منم قبلا یه چیزی تقریبا شبیه این ساخته بودم و فکر می کنم بتونم این رو هم بسازم .
    سعی می کنم هر چه زودتر بسازمش و سورسش رو برای دانلود بذارم .
    واقعا ایده ی جالبی بود خیلی خیلی خیلی ممنون .
    منتظر بقیه ی ایده هاتون هستیم .

بابا اين بنده خدا دنبال ايده اي جديد براي درآمد و اينجور چيزاست نه كه بازي درس كننو كاراي تكراري.
    پيشنهاد من كار ساخت يك سايت جامع فروش و خريد لوازم دسته دوم هست در اين سايت ما ميتونيم امكان ثبت نام درخواست كننده و فروشنده داشته باشيم و با ارسال اس ام اس به محض ورود جنس جديد خريدار رو با خبر كنه و يا به فروشندگان ليستي از درخواست كنندگان رو به همراه جنس مورد نياز رو بياره.
    فكرشو بكن طرف مياد جنس مورد نظر رو درخواست ميده به محض ورود جنس مورد نظر جنس مورد نظر واسش پيدا ميشه اينكاررو مشه واسه مشاورين املاك نيز انجام داد...

نقل قول نوشته شده توسط ali_habibi1384 مشاهده تاپیک
    بابا اين بنده خدا دنبال ايده اي جديد براي درآمد و اينجور چيزاست نه كه بازي درس كننو كاراي تكراري.
    پيشنهاد من كار ساخت يك سايت جامع فروش و خريد لوازم دسته دوم هست در اين سايت ما ميتونيم امكان ثبت نام درخواست كننده و فروشنده داشته باشيم و با ارسال اس ام اس به محض ورود جنس جديد خريدار رو با خبر كنه و يا به فروشندگان ليستي از درخواست كنندگان رو به همراه جنس مورد نياز رو بياره.
    فكرشو بكن طرف مياد جنس مورد نظر رو درخواست ميده به محض ورود جنس مورد نظر جنس مورد نظر واسش پيدا ميشه اينكاررو مشه واسه مشاورين املاك نيز انجام داد...
    سلام
    نه عزیزم
    منظورم همون چیزایی بود که دوستان عزیز قبل شما داشتن می نوشتن .
    من و خیلی از دوستان بعضی وقت ها می خوایم تو اوقات فراقتمون یه برنامه ی با حال بنویسیم و وقتی میام تو این تاپیک با ایده های جالبی رو به رو می شیم که واقعا ارزش کار کردن روشون رو داره .
    و این تاپیک به یک تاپیک توپ و جالب تبدیل می شه که هر کی خواست می تونه هم از ایده ها و هم از سورس کدهایی که من و بقیه دوستان می ذاریم استفاده کنه .

سلام عليکم
    منم يه چيزي به فکرم رسيد
    دوست عزيز يه برنامه بنويس که هر چند دقيقه يک بار تصوير پس زمينه دسکتاب تغيير پيدا کنه.
    که خود کاربر زمان رو خودش انتخاب کنه.

موفق باشيد

کاربر دائمی آواتار returnx
    محل زندگی
    ?

اینهایی که دوستان گفتن ایده نبود ، کاملا تقلید شده بود ، ایده باید نو و جدید باشه ، تا حالا انجام نشده باشه وگرنه ایده نمیشه میشه کپی برداری...
    موفق باشید.../

محل زندگی
    اداره - پشت میز کامپیوتر

داداش گلم کسي که ايدشو نمياد دو دستي تقديم حضور جنابعالي کنه!
    ما هم اينو مي دونيم اما مطرح نکرديم تا بنده خدا يه کمي سرگرم بشه
    به هر حال هر تازه کاري بايد چند تا برنامه رو کد بزنه تا حرفه اي بشه يا نه؟؟؟ ايشونم ايده رو براي همين کار مي خوان!
    شما بگو ايشون کد بزنن دستشون راه بيافته.

خوش به حالتون اينقد وقت اضافي دارين كه واسه چنين برنامه هايي وقت ميذارين! نمونه تمام ايده هاي مطرح شده توي اينترنت هست

سلام.پیشنهاد من ساخت یه برنامه که فایل های dll رو تبدیل به یه فایل قابل اجرا کنه یعنی یه کانورتر،مثلا محتویات یه فایل که به dll تبدیل شده رو استخراج کنه،

کاربر دائمی آواتار arenaw
    محل زندگی
    /home/nainemom

نقل قول نوشته شده توسط ms2222 مشاهده تاپیک
    اینهایی که دوستان گفتن ایده نبود ، کاملا تقلید شده بود ، ایده باید نو و جدید باشه ، تا حالا انجام نشده باشه وگرنه ایده نمیشه میشه کپی برداری...
    موفق باشید.../
    ولی فک کنم کلا این دوستمون مقصود جدی ای ندارن فقط دنبال یه پروژه سرگرم کننده و جالب ان (مثل خودم) که خب ما هم پیشنهاد دادیم. وگرنه معلومه کسی ایده های خاص خودشو به بقیه نمیده

سلام.پیشنهاد من ساخت یه برنامه که فایل های dll رو تبدیل به یه فایل قابل اجرا کنه یعنی یه کانورتر،مثلا محتویات یه فایل که به dll تبدیل شده رو استخراج کنه،
    سلام
    به این صورت که میفرمائید امکان پذیر نیست اما میتوانید سورس کتابخانه را که در اختیار داشته باشید را به فایل اجرایی کمپایل کنید

موفق باشید
    .: مداحی دلنشین شهیدی که در زادروز ولادتش پرکشید [ تصاویر... ]
    .: مداحی دلنشین شهید غلامعلی رجبی [ تصاویر... ]

.: لطفا سوالاتی که قابل طرح در انجمن هستند را در خصوصی ارسال نفرمائید.

نقل قول نوشته شده توسط ali_habibi1384 مشاهده تاپیک
    خوش به حالتون اينقد وقت اضافي دارين كه واسه چنين برنامه هايي وقت ميذارين! نمونه تمام ايده هاي مطرح شده توي اينترنت هست
    حداقل این کار از نشستن و بازی کردن بهتره در ضمن برنامه ای که خودت می نویسی یه چیز دیگست .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جنوب عشق است

ایده اگه ایده باشه کسی نمیگه خودتون رو خسته نکنین

نقل قول نوشته شده توسط sobhan93 مشاهده تاپیک
    ایده اگه ایده باشه کسی نمیگه خودتون رو خسته نکنین
    سلام
    چرا این همه موج منفی میاید تو کار .
    من که نخواستم دوستان ایده های خاص و چیزایی که خودشون واسش دارن زحمت می کشن رو بگن اگه به اولین چیزی که تو این تاپیک نوشتم دقت کنید متوجه قضیه می شید .

از دوستانی که تو تاپیک شرکت می کنن ممنونم
    منتظر ایده هاتون هستیم .

کاربر تازه وارد آواتار hossein033
    محل زندگی
    ILAM

با سلام

به نظر من برای برنامه نویس چه از لحاظ مادی و چه برای اوقات فراغت ساخت برنامه های حسابداری خیلی خوبه !!!

کاربر دائمی آواتار aria1o
    محل زندگی
    تهران

هرکی مرده بره سمت هوش مصنوعی و طراحی برنامه برای خواندن capatcha

محل زندگی
    اداره - پشت میز کامپیوتر

هرکی مرده بره سمت هوش مصنوعی و طراحی برنامه برای خواندن capatcha
    من رفتم اما نتيجه:
    اگه با هوش مصنوعي و پردازش تصوير کار داري برو سراغ C

چرا دوسته مارو اینور اونور هول میدید آخه

عزیزم ببین هر برنامه ای ایده ای بخوای تو نت هست نمونه سورس یا برنامش . الان هم وقتت رو تلف نگن الان موقع پول جمع کردن هست تو این زمونه . به فکر خربزه نباش به فکر نان باش ولی الان دیگه هم خربزه رو بگیر هم نان رو. برو تو محلت ببین با کدوم مغازه دار خوبی موخشو بزن یه برنامه انبار داری یا خرید فروش بنویس براش موخشو بزن بفروش بهش حداقل یه تبلیغ خیلی کوچیک برات میشه . توپ توپ هم ننویس یه چیز همیشه پیشت داشته باش که بعد کم کم ، کم کم اضافه کن حق حسابتو زیاد تر کن .
    انشالله منظوره منو متوجه شدی
    شغلهایی مثل : موبایل ، سوپر مارکت ، لباس فروشی ، ازین چیزا دیگه دوسته من .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جنوب عشق است

میدونی چیه من نمیدونم چجوری مطرح کنم
    بگم اقا برنامه میخوای بنویسم واست ؟ طرف چمیدونه برنامه چیه توی شهر ما هیچ جایی جز موبایل فروشی از کامپیوتر استفاده نمیکنن
    مثلا میخواستم یک برنامه مشاور املاک بنویسم دیدم ای داد بیداد هیچ مشاور املاکی از کامپیوار استفاده نمیکنه همش به روش قدیمی
    خواستم یک برنامه مطب دکتر بنویسیم باز مثل مشاور املاکی هیچ جا از کامپیوتر توی مطب ها استفاده نمیکنن

محل زندگی
    اداره - پشت میز کامپیوتر

داداشم پس تو توشون برنامه نويس در اومدي بايد خيلي هواتو داشته باشيم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جنوب عشق است

سطح مردم پایینه توی اینترنت هم باید تبلیغ کنی که هزینه داره
    شهر ما هم چیزی نداره که راه بیفتیم توی خیابونا داد بزنیم اهاییییییییییییی مردم کسی برنامه میخواد یا نه باید طراحی کنیم بریم یک شهری که سطح بالایی داره
    که این هزینه داره
    باید بیخیال بشم

سلام دوستان
    من فعلا اصلا پول و این چیزا فکر نمی کنم چون هنوز خیلی واسه این کارا زوده واسم
    به قول دوستمون هم هیچ کی از کامپیوتر تو مغازه ها و این جور چیزا در حال حاضر استفاده نمی کنه
    به همین خاطر من در کل واسه سرگرمی و این که یکم از مخم استفاده کنم برنامه می نویسم
    به همین خاطر گفتم که علاوه بر برنامه های مالی و اینا اگه برنامه ی دیگه ای هم به ذهنتون می خوره بگید ممنون می شم

اصلا از اون شهر تو کوچ کن برو شهره دیگه . اونجا نمیتونی خودتو شکوفا کنی

دوستان عزیز یه لطفی کنید جان من اید بدید و حاشیه ها رو بی خیال شید
    برای مثال مثل این :
    برنامه ای که بتونه اعداد رو به هر مبنایی که خواستی ببره

منتظر ایده هاتون هستیم لطفا کمک کنید

محل زندگی
    ?

ببنید من بهتون یک پیشنهاد میدم که هم بدرد الانتون میخوره و هم به درد زمانی که رفتید دانشگاه در درس ساختمان داده:
    شما قطعا با نرم افزار Excel کار کردید ، در Excel یک نواری هست که اگه اشتباه نکنم به اسم Formula & Function که به شما این اجازه رو میده که فرمول یا تابع خودتون رو بنویسید و نتیجه رو بهتون نمایش میده به طور مثال شما یک خونه ای را انتخاب کنید و در اون نوار بالا که با Fx هم نشون داده شده بنویسید =1+2 و اینتر رو بزنید میتونید جواب رو ببنید ،
    خوب پیشنهاد من به مشا این که شما برنامه ای رو بنوسید که بیاد در یک textbox یک عبارت رو بصورت خطی بگیره و جواب رو به کاربر بده مثلا :
    =(3*(2+1)+1)*4

قابل بذکر که این برنامه بسیار جالب هست و هم وقت شما رو پر می کنه و هم کلی چیز توش یاد میگیری بطور مثال نحوه استفاده از پشته ، عبارات پسوندی و ...
    یک مدت کار من این بود که میومدم از قسمت هایی که در برنامه های بزرگ خوشم میومد رو خودم مینوشتم البته فقط همون قسمت رو ، که فکر می کنم واقعا هم در پیشرفت سطح برنامه نویسیم تاثیر داشت...
    موفق باشید.../

خیلی عالی بود
    mer30

منتظر بقیه ایده ها هستیم

کاربر دائمی آواتار ASedJavad
    محل زندگی
    زیر سایه امام رئوف

سلام
    نمیدونم این به دردت میخوره یا نه؟

چند سال پيش يه معما تو يك كتاب خوندم كه خيلي ذهنم رو مشغول كرد ولي هر كار كردم نتونستم جوابش رو پيدا كنم.
    بعد به اين فكر افتادم كه با بيسيك الگوريتمش رو بنويسم و اون رو حل كنم. چند بار یه تلاشایی کردم ولی نتونستم به نتیجه برسونم. بعدش هم که کلا بیخیال شدم.
    حالا گفتم شاید به کار شما بیاد.

صورت سوال:

با چسبوندن پنج تا مربع به طول واحد به طرق مختلف، ميشه 12 شكل مختلف درست كرد.
    (كه اون 12 شكل رو تو تصویر ميشه پيدا كرد.)

حالا چه طور ميشه با گذشتن اين 12 شكل کنار هم مستطيل هاي 5*12 و 4*15 و 3*20 درست كرد؟
    (هر شکل میتونه به هر جهت دلخواه بچرخه همچنین چرخش آیینه ایش مشکل نداره: اصلا شما فرض کن 12 تا کارت به شکلای مختلف دستت گرفتی و میخوای باهاشون مستطیل بسازی)
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

منم خیلی وقت ها به این سوالا برخورد کردم ولی هیچ وقت به زهنم نرسید با برنامه حلشون کنم
    این می تونه خیلی برنامه ی جالبی بشه mer30
    منتظر بقیه ایده هاتون هستیم

کاربر دائمی آواتار Restlesa
    محل زندگی
    تهران

منم یه ایده دارم که در حال کار کردن و بررسیش هستم ... نوشتن برنامه ای که بشه توش از سیستم GPS یا همون مکان نما استفاده کرد

کاربر دائمی آواتار _behnam_
    محل زندگی
    سونای ایران ( بوشهر )

سلام دوستان | اساتید
    می خواستم در جواب دوستان که میگن ایده باید جدید باشه وگرنه ایده نیست این مطلب رو قرار بدم که یکی از اساتید اونو نوشته و توی بلاگش قرار داده

داشتم فکر می کردم اینجا بعضی ایده ها به قدری ساده و تکراری هستند که دیگه کسی سراغ اجراشون نمیره... یک سر به سایت evite.com بزنید... کار این سایت این هست که مثلاً وقتی می خواین یه مهمونی بدید و چندین نفر رو دعوت کنید، میرید داخل این سایت، سریع یه کارت دعوت درست می کنید، افرادیو که می خوایند ایمیل هاشونو وارد می کنید. همین! بعد خود ایوایت برای تمام ایمیل ها دعوت نامه میفرسته و افراد می تونن بگن آیا میان این مهمونی رو یا نه... یعنی کل کار سایت همین هست...
    فکر کنم بعد از تویتر ساده ترین سایتی باشه که میشه ساختش... و ایدش هم بسیار تکراری هست... همونطور که تویتر در ابتدا همون وبلاگ بود، اما به جای اینکه هم تیتر داشته باشه هم متن اصلی، فقط تیتر داشت با محدودیت 160 کاراکتر... یعنی یک وبلاگ هست که 90% امکاناتش رو حذف کنید...
    الآن ایوایت طبق الکسا جزو 2000 سایت اول دنیا و 400 سایت اول در آمریکا هست... تویتر هم که سایت 9 دنیا و 7 آمریکا هست... حالا چه نتیجه ای می خواستم از این مطالب بگیرم... این که هر کاری رو و هر ایده ای رو حتی تکراری تکراری، اگر خیلی خیلی خوب اجراش کنیم و روش تمرکز کنیم و تبلیغات مناسب میتونه موفق بشه... یعنی نیازی نیست حتماً همش ایده جدید باشه... میتونه یک ایده خیلی قدیمی باشه اما کارو برای کاربر خیلی خیلی آسونتر یا جذاب تر یا کارا تر انجام بده... دقت کنید اپل همین کارو می کنه... هر محصولی که میده ایده جدیدی نیست. اما طوری محصول رو از ابتدا طراحی می کنه که استفاده ازش برای کاربرا آسونترین مدل ممکن باشه... مثلاً آیپاد در مقابل MP3 Player، یا آیفون در مقابل گوشی های دیگه... یا حتی آیپد! قبل از آیپد کلی شرکت دیگه تبلت پی سی داشتن. اما اپل اومد یک محیط خیلی ساده تری رو برای کاربر درست کرد که حتی بچه های 5 ساله هم میتونن ازش استفاده کنن...
    منبع

فک کنم شماهم مثل این حرفارو قبول داشته باشید
    پس سعی کنید اون چیزایو که قبلا بوده جوری از اول بسازید که کار باهاش کاربر رو جذب خودش کنه

محل زندگی
    ?

فک کنم شماهم مثل این حرفارو قبول داشته باشید
    این چیزی که این استاد گفت ، میشه به موفقیت رسوندن یک ایده ، نه دادن یک ایده باز هم ، بازهم ، بازهم و بازهم تاکید می کنم ایده باید نو باشه ، اما برای رسیدن به موفقیت نیاز نیست حتما ایده داشته باشید میتونید ایده های قدیمی رو به گونه ای جدید ارائه بدید ، که میتونه شما را موفق کنه...

حرف شما درسته ولی در کل من خودم اینجوریم که وقتی رو یک ایده خیلی زیاد کار می کنم خود به خود از اون زده می شم و رهاش می کنم فکر کنم خیلی ها هم همینجوری باشن

ولی در کل به چیز خوبی اشاره کردید

منتظر ایده های جدید هستیم

کاربر دائمی آواتار Restlesa
    محل زندگی
    تهران

كار اين تاپيك فقط اينه كه بيايم و ايده هاي خودمون رو مطرح كنيم ؟؟؟
    بهتر نيست كه بجاي دعوا كردن در رابطه با ايده هايي كه برخي از دوستان معرفي كردن بحث و گفتگو كنيم ؟؟؟!!!

سلام عليکم
    بله جناب Restlesa عزيز درست ميفرمايند.اين دوستمون ميخواد که هرکي هر ايده اي براي برنامه نويسي داره بگه که هرکي ميتونه بنويسه و اينجا بزاره.
    الان سه صفحه که دوستان دارن به قول دوستمون دعوا ميکنن و...
    بهتر نيست كه بجاي دعوا كردن در رابطه با ايده هايي كه برخي از دوستان معرفي كردن بحث و گفتگو كنيم ؟؟
    منم موافقم.

موفق باشيد

محل زندگی
    اداره - پشت میز کامپیوتر

ايده هاي بزرگ آدمهاي بزرگ هم ميخوان...
    به نظر من اين ايده هايي که شما فرمودين رو يه عده ندادن بعد يه نفر بسازه بلکه به صورت تيمي چند نفر ميشينن روي يه موضوع متمرکز ميشن هر کسي يه نظري ميده بعد جمع بندي مي کنن و شروع به طراحي مي کنن.
    اين تاپيکي که شما زدي هيچ راهبردي رو ارائه نمي کنه و داري وقتتو تلف مي کني.

برنامه نويسي فقط ايده نيست بلکه کار تيمي، تجربه و تخصص در کنار هم گرد آوري مي شن و اون تيم و ايدشون موفق ميشه.

دوست عزیز وقتی آدم چیزی رو نداشته باشه که روش کار کنه نه چیز جدیدی یاد می گیره نه چیزی از برنامه نویسی یادش می مونه
    به همین خاطر به نظر من لازمه همیشه آدم یه چیزی داشته باشه که روش کار کنه
    من این تاپیکو زدم که وقتی به بن بست خوردی و هیچی به ذهنت نیومد بیای از ایده هایی که دوستان اینجا گذاشتن استفاده کنی

پس دوستان لطف کنید ادامه بدید و در ضمن به قول دوستمون روی ایده هایی هم که بقیه عزیزان دادن هم بحث کنید
    از دوستانی که همکاری می کنن ممنونم

محل زندگی
    اداره - پشت میز کامپیوتر

دوست عزیز وقتی آدم چیزی رو نداشته باشه که روش کار کنه نه چیز جدیدی یاد می گیره نه چیزی از برنامه نویسی یادش می مونه
    شما مطمئني سطح برنامه نويسيت اونقدر بالا رفته که اين حرفو مي زني؟؟؟

Thumbs up نقل قول: دادن ایده ی برنامه نویسی برای نوشتن(هر کی هر ایده ای داره بگه)

نقل قول نوشته شده توسط returnx مشاهده تاپیک
    ببنید من بهتون یک پیشنهاد میدم که هم بدرد الانتون میخوره و هم به درد زمانی که رفتید دانشگاه در درس ساختمان داده:
    شما قطعا با نرم افزار Excel کار کردید ، در Excel یک نواری هست که اگه اشتباه نکنم به اسم Formula & Function که به شما این اجازه رو میده که فرمول یا تابع خودتون رو بنویسید و نتیجه رو بهتون نمایش میده به طور مثال شما یک خونه ای را انتخاب کنید و در اون نوار بالا که با Fx هم نشون داده شده بنویسید =1+2 و اینتر رو بزنید میتونید جواب رو ببنید ،
    خوب پیشنهاد من به مشا این که شما برنامه ای رو بنوسید که بیاد در یک textbox یک عبارت رو بصورت خطی بگیره و جواب رو به کاربر بده مثلا :
    =(3*(2+1)+1)*4

قابل بذکر که این برنامه بسیار جالب هست و هم وقت شما رو پر می کنه و هم کلی چیز توش یاد میگیری بطور مثال نحوه استفاده از پشته ، عبارات پسوندی و ...
    یک مدت کار من این بود که میومدم از قسمت هایی که در برنامه های بزرگ خوشم میومد رو خودم مینوشتم البته فقط همون قسمت رو ، که فکر می کنم واقعا هم در پیشرفت سطح برنامه نویسیم تاثیر داشت...
    موفق باشید.../
    ایده جالبیه اینکارو بکنیم برنامه نویسیمون بهتر میشه ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •