نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: انتقال اطلاعات یک سطر از یک دیتا گرید به دیتا گرید دیگر (دقت کنید !دیتاگریدویو نیست)

انتقال اطلاعات یک سطر از یک دیتا گرید به دیتا گرید دیگر (دقت کنید !دیتاگریدویو نیست)

من میخوام مغایرت دو تا دیتا گرید رو بگیرم و در دیتاگرید 3 اونها رو ببینم ولی هر وقت به یک مورد مغایرت میرسم جایگزین قبلی میشه و سطر جدیدی ایجاد نمیشه لطفا کد منو کامل کنیدمخصوصا چند خط آخر

PrivateSub Button7_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button7.Click
    Dim dt AsNewDataTable
    Dim conStr AsString = "Server=.;Database=test;Trusted_Connection = yes"' نام سرور و دیتابیس
    Dim da AsNewSqlDataAdapter("Select * from " + ComboBox2.Text + " ", conStr)
    da.Fill(dt)
    ListBox1.DataSource = dt
    ListBox1.DisplayMember =
    "f2"
    '''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    Dim i AsInteger
    For i = 0 To dt.Rows.Count - 1
    Dim dt1 AsNewDataTable
    Dim dt2 AsNewDataTable
    ListBox1.SelectedIndex = (i)
    Dim da1 AsNewSqlDataAdapter("Select * from " + ComboBox1.Text + " where f2 = '" & ListBox1.Text & "'", conStr)
    da1.Fill(dt1)
    '''''''''''''''''''''''''''''''
    If dt1.Rows.Count = "0"Then
    Dim da2 AsNewSqlDataAdapter("Select * from " + ComboBox2.Text + " where f2 = '" & ListBox1.Text & "'", conStr)
    da2.Fill(dt2)
    DataGrid3.DataSource = dt2
    EndIf
    Next
    EndSub

نقل قول: انتقال اطلاعات یک سطر از یک دیتا گرید به دیتا گرید دیگر (دقت کنید !دیتاگریدویو نیست)

لطفا راهنمائی کنید
    آخرین ویرایش به وسیله masoudcarpet : شنبه 07 آبان 1390 در 17:35 عصر

نقل قول: انتقال اطلاعات یک سطر از یک دیتا گرید به دیتا گرید دیگر (دقت کنید !دیتاگریدویو نیست)

با سلام خدمت دوست عزیزم - شما بایدیه حلقه while اینکارو انجام بدی به این صورت که سطر او ل رو بگیره بعد با سطرهای دیتا گرید بعدی مقایسه کنه اگه برذابر نبودن در گرید سومی قرار بده اگه مشکلی بود باز بگو تا جوابتو بدم.

kafinetetaha عزیز این راهی که پیشنهاد کردی رو قبلا"رفته بودم ولی متاسفانه به ترکستان میرفت به خاطر همین تصمیم گرفتم تا اول اطلاعات رو توی دیتا تیبل بریزم و بعد یکی یکی رکوردها رو در تیبل بعدی سرچ کنم ، اگه به کد دقت کنی کار انجام شده فقط مشکلم اینه که وقتی یک مغایرت پیدا میکنم جای مغایرت قبلی در دیتا گرید نمایش داده میشه و رکورد قبلی پاک میشه

کسی نیست جواب بده پروژه خوابیده .........ها

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •