نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مقایسه فریم ورکها به منظور انتخاب یک فریم ورک قوی، ایمن و با قابلیت توسعه اپلیکیشن ها

Cool مقایسه فریم ورکها به منظور انتخاب یک فریم ورک قوی، ایمن و با قابلیت توسعه اپلیکیشن ها

من بعد از عمری (یک سال) سروکله زدن با پی اچ پی بالاخره به این افتخار نائل شدم که به سمت فریم ورکها برم و به کدهایی که تولید می کنم یه سروسامانی بدم.

همونطور که می دونید فریم ورکهای زیادی وجود داره، لطفا بگید که از چه فریم ورکی استفاده می کنید و بعد قابلیت های فریم ورکها رو با مثال توضیح بدید.

توی انتخاب فریم ورکها سه مسئله برام مهمه:
    1- امنیت
    2- قابلیت توسعه
    3- تیم پشتیبانی قوی (یعنی مطمئن باشم که فریم ورکی که انتخاب می کنم، تیم پشتیبانیش حداقل تا 10 سال آینده اون رو توسعه بدن)

لطفا توضیح بدید.

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

نقل قول: مقایسه فریم ورکها به منظور انتخاب یک فریم ورک قوی، ایمن و با قابلیت توسعه اپلیکیشن ها

ببخشيد اين فريم وركها كارشون چي هست ؟ ميتونيد يه مثال بزنيد؟

نقل قول: مقایسه فریم ورکها به منظور انتخاب یک فریم ورک قوی، ایمن و با قابلیت توسعه اپلیکیشن ها

ببخشيد اين فريم وركها كارشون چي هست ؟ ميتونيد يه مثال بزنيد؟
    فریم ورکها به خودی خود کاری انجام نمی دن. فقط یه چهارچوب استاندارد و تست شده هستن که به کد نویسی نظم می دن. امنیت ایجاد می کنن و یه سری ابزار برای راحتی کار ارائه می دن.

فریم ورکها ابزار هستن و می شه باهاشون نرم افزارهای استاندارد ساخت.

سلام من هم مثل شما در حال حاضر در حال انتخاب فریم ورک هستم وتا الان با مشورت ها و تحقیقاتی که کردم. فهمیدم که هر کدوم از این فریم ورک ها دارای ویژگی های خاصی هستن ولی ظاهرا zend از همه بهتره

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •