نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: طراحی قالب مخصوص موبایل

کاربر دائمی آواتار tecnocomputer2
    محل زندگی
    CClZ

طراحی قالب مخصوص موبایل

با سلام
    قصد دارم یک قالب مخصوص موبایل، برای سایتم طراحی کنم. بعضی از مرورگرهای موبایلها قوی هستن مثل موبایلهای نسل جدید و طراحی قالب براشون سخت نیست، و هر کدی رو پشتیبانی میکنن.
    اما مرورگرهای گوشیهای قدیمی مثل SonyEricson K750 ظاهرا حتی کدهای ساده رو هم پشتیبانی نمیکنه، مثلا alert جاوا رو هم پشتیبانی نمیکنه.
    میخام بسته به نوع گوشی یک قالب طراحی کنم تا با اون گوشی سازگاری کامل داشته باشه.
    چکار کنم؟ از دوستان کسی لیست گوشیها و پشتیبانیهاشون از html و java رو سراغ داره، تا من با توجه به اون اطلاعات قالب رو طراحی کنم؟
    یا امولاتوری هست که با اون بشه یک گوشی رو شبیه سازی کنیم توی کامپیوتر و قالب رو تست کنیم؟!
    ارادتمند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    نت

نقل قول: طراحی قالب مخصوص موبایل

سلام
    امولاتور هست ولیکن شما نیمتونی واسه هر گوشی صفحه رو ست کنی !
    شما باید بیای اگه می خوای خیلی دقیق باشی واسه هر رزولوشنی این کار رو انجام بدی واسه آیفون و اندروید اگر ابزار توسعه شون رو داشته باشی امولاتور هم روش هست در ضمن ویندوز فون هم که توی ویژوال استادیو هست!در ضمن اگه بتونی این دو تا فیلم رو هم نگاه کنی دقیقا میفهمی که باید چه کار کنی(امیدوارم که تا به حال از تورنت استفاده کرده باشین ;))
    mobile web design
    Adaptive site for multiple screens

کاربر دائمی آواتار tecnocomputer2
    محل زندگی
    CClZ

نقل قول: طراحی قالب مخصوص موبایل

خیلی گشتم دنبال امولاتور، یکی پیدا کردم "Sony Ericsson PhoneGap Simulator" دوستان امولاتورهای بیشتری سراغ دارن؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •