نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: پکیج اختصاصی SqlCe Sp1-Sp2 برای x86-x64

پکیج اختصاصی SqlCe Sp1-Sp2 برای x86-x64

نمی دانم چرا سوال یکم سخت میشه دیگه جوابی گرفته نمیشه (خیلی امیدی ندارم کسی جوابی داشته باشه ولی باز حداقل همفکری را که می شه ؟!)

چطور به یک setup ساخته شده توسط vs2008 با پیش نیاز dotnet2 و sqlCompact Edition Sp1 که کامل می باشد (نصب فونت و شورتکات و هدر و... دارد) و در تمام ویندوزها درست عمل می کند پیش نیاز sqlCe Sp2 را اضافه کنم تا برنامه در ویندوز 64 بیتی نیز کار کند ؟

یک برنامه هست که با net2 و sqlce کار می کند. برای ویندوزهای 32 بیتی هیچ مشکلی ندارد. اما برای ویندوز 64 بیتی باید sqlce Sp2 نصب شود. (نکته اگر فقط از sql ce Sp2 استفاده کنیم در ویندوزهای بعد از xp نیازی به sqlce sp1 نیست ولی برای ویندوز xp حتما باید از sp1 هم استفاده شود. پس باید هر دو سرویس پک را داشته باشیم)

می خواهم برنامه نصب dotnet2 - sqlCe Sp2- SqlCe Sp1 را نصب کند. نصب sqlce sp2 در vs2010 هست اما دیگه dotnet2 و sqlce sp1 نداره و vs2008 هم که sqlce sp2 نداره. یکم پیچیده شد ولی من به یک چیزی وسط این دو را نیاز دارم.

کاربر دائمی آواتار MohsenB
    محل زندگی
    ایرانم

نقل قول: پکیج اختصاصی SqlCe Sp1-Sp2 برای x86-x64

سلام

از توضیحاتتون یه چیزایی فهمیدم . اگه اشتباه نکنم مشکلتون اینه که تو برنامه نصبی که میخواید بسازید همه این ابزارهایی که میخواید همراه برنامتون نصب بشه نیست .

به نظر من بهترین راه استفاده از برنامه ساخت نصب Install Shield هستش .

شما این برنامه رو نصب کنید اگر هر کدون از پکیجهای مورد نیازتون رو نداشت بفرمایید تا براتون قرار بدم .

موفق باشید .

برای ساخت setup برای برنامه هایی که با visual studio.Net نوشته شده. خود vs بیش از 90 درصد کارها را جواب می دهد. که آموزش نسبتا کامل اون توی لینک های زیر است
    http://www.persiadevelopers.com/arti...p-with-vs.aspx
    http://www.persiadevelopers.com/arti...-vs-part2.aspx
    سوال من را نویسنده مطالب فوق در اواخر لینک دوم تاحدی جواب داده اما من هنوز با اون مشکل دارم

آشنایی زیادی با Install Shield ندارم. نسخه 2011 را نصب دارم. با نصب پیش نیازهاش مشکل دارم. مخصوصا که sqlCe Sp1 هم در لیست بلندبالای دات نت اون نیست

می خواهم علاوه بر نصب فایل های پروژه دات نت، با چک کردن پیش نیازهای زیر در صورت لزوم آنها را نصب کند
    dotNet Framework 2.0 - Sql Ce Sp1, SqlCe Sp2
    نکته Sql Server Compact Edition Sp2 خودش شامل نسخه 32 و 64 بیتی هست که در ستاپ vs2010 راحت استفاده می شود و در صورت لزوم هر دو را در کمتر از یک دقیقه بدون پیغام خاصی نصب می کند

این setup را دوستان کمک کنند با Install Shield یا Visual Studio انجام دهیم

راستش من به این نتیجه رسیدم که برای راحت تر کردن نصب و استفاده از برنامه ها برای کاربرهای عادی و بازار
    ساخت برنامه فقط با این پیشنیازها ، در حال حاضر با توجه به ویندوزهای مختلف یکی از بهترین گزینه هاست
    چند دلیل
    dotnet2 روی ویندوز 7 و ویستا نصب هست - dotnet3.5 حجم و زمان زیادی برای نصب می خواهد.
    sqlCe بسیار سریع و راحت نصب می شود - در صورت نصب بودن برنامه ها و پایگاه های داده مختلف تداخلی ایجاد نمی کند
    و ...
    این چندخط آخر را در یک تاپیک دیگر بعدا به بحث می زارم ولی گفتم شاید با توجه به نکاتی که گفتم دوستان برای این ستاپ خاص راغبتر شوند
    با تشکر

کاربر دائمی آواتار MohsenB
    محل زندگی
    ایرانم

سلام

من خیلی وقته از اینستال شیلد و برنامه های نصب دیگه استفاده نمیکنم و نسخه جدیدش رو ندارم بهمین خاطر ماژولهای نصب قدیمیش رو دارم .

شما وقتی به قسمت انتخاب ماژولهای نصب میرین تمام مواردی که پشتیبانی میشن ، نشون داده شدن . با انتخاب هر کدوم میتونید اطلاعاتی در مورد اون رو ببینید که معمولا اگر همراه نصب برنامه نصب نشده باشن راهی برای دانلودش قرار داده شده . شما ببینید اگر میتونید اون رو دانلود کنید و اگر هم نه اسم دقیق اون رو بگین تا براتون پیدا کنم . برای مثال یه ماژول نصب این اسم رو داره : SQLSVR.MSM

موفق و پیروز باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •