نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: کامپوننت Alpha Skin برای تمام نسخه ها (نسخه رایگان مخصوص شهروندان روسی)

کاربر دائمی آواتار عقاب سیاه
    محل زندگی
    اصفهان

کامپوننت Alpha Skin برای تمام نسخه ها (نسخه رایگان مخصوص شهروندان روسی)

درود
    من که خیلی از این کامپوننت استفاده می کنم مخصوصا از دکمه های که قابلیات استفاده از تصاویر PNG در خودشون داردند و ..... قابلیت های خوب دیگه
    اگهشما به دنبال نسخه جدید اون می گریدید (پشتیبانی از تمامی نسخه های دلفی) کافی به سایت خود شرکت برید و وارد قسمت روسی اون بشید:
    سپس روی لینک دانلود نسخه مورد نظر کیلیک کنید در ضمن در فایل دانلود شده تمامی پوسته ها هم وجو داره بعد همون جور که اون بالا نوشته :
    сообщения об ошибках и т.д. Пароль для распаковки архива с модулями - слово 'расширение', набранное маленькими русскими буквами в английской раскладке =)
    که با کمک گوگل میشه :
    Password to unpack the archive with the modules - the word 'extension', typed in small letters Russian English layout =)
    یعنی پسوردش کلمه ((расширение)) با حروف کوچک روسی ایست که روی یک کیبرد با حروف انگلیسی فشار داده شود! :)

حالا با یک کم کنکاش و نصب زبان روسی روی کامپیوتر و استفاده از کیبرد مجازی ویندوز میشه رمز را فهمید!!!
    پسورد دقیا برابر می شه با:

hfcibhtybt
    من نمی دونم این هم یک فعالیت warez هست یا نه اگه هست مدیران ببخشند چون من فکر می کنم که نباشه! و هدفم فقط خیر بوده و بس
    بدرود
    آخرین ویرایش به وسیله عقاب سیاه : پنج شنبه 19 آبان 1390 در 16:03 عصر

نقل قول: کامپوننت Alpha Skin برای تمام نسخه ها (نسخه رایگان مخصوص شهروندان روسی)

قبلا اعلام شده بود.
    https://barnamenevis.org/showthread.p...1-%D8%B4%D8%AF

محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: کامپوننت Alpha Skin برای تمام نسخه ها (نسخه رایگان مخصوص شهروندان روسی)

شرمنده من که خیلی گشتم پیدا نکردم! هم توی گوگل هم توی سایت فکر کنم سیتم جستجوی سایت مشکل داره!
    معذرت

کاربر تازه وارد آواتار Emdad2001
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط عقاب سیاه مشاهده تاپیک
    درود
    من که خیلی از این کامپوننت استفاده می کنم مخصوصا از دکمه های که قابلیات استفاده از تصاویر PNG در خودشون داردند و ..... قابلیت های خوب دیگه
    اگهشما به دنبال نسخه جدید اون می گریدید (پشتیبانی از تمامی نسخه های دلفی) کافی به سایت خود شرکت برید و وارد قسمت روسی اون بشید:

سپس روی لینک دانلود نسخه مورد نظر کیلیک کنید در ضمن در فایل دانلود شده تمامی پوسته ها هم وجو داره بعد همون جور که اون بالا نوشته :

که با کمک گوگل میشه :

یعنی پسوردش کلمه ((расширение)) با حروف کوچک روسی ایست که روی یک کیبرد با حروف انگلیسی فشار داده شود! :)

حالا با یک کم کنکاش و نصب زبان روسی روی کامپیوتر و استفاده از کیبرد مجازی ویندوز میشه رمز را فهمید!!!
    پسورد دقیا برابر می شه با:

من نمی دونم این هم یک فعالیت warez هست یا نه اگه هست مدیران ببخشند چون من فکر می کنم که نباشه! و هدفم فقط خیر بوده و بس
    بدرود
    سلام من خیلی تلاش کردم پسورد رو ترجمه کنم اما نشد یکی میدونه این (переводить) معنیش چی میشه؟ من که ترجمه کردم شد ( gthtdjlbnm ) این آیا درسته ولی متاسفانه باز نشد :(

کاربر تازه وارد آواتار Emdad2001
    محل زندگی
    مشهد

برای نسخه 7 اینو ترجمه کردم درست بود ( соответствие ) ( cjjndtncndbt) اما نسخه 8 مشکل داره :(

درضمن این نسخه 7.70 رو که من گرفتم دلفی 2010 رو پشتیبانی میکنه

اگه کسی نسخه 7.70 روی برای دلفی 2010 نیاز داره میتونه از اینجا دانلود کنه :)

محل زندگی
    اصفهان

فکر کنم برای نسخه 8 باید دنبال یه روسی زبان باشید چون گوگل هم نمیتونه کاری بکنه و پسورد عمل ترجمه کردن است (در زمان حال - در پاسخ به چه کار) روی کیبورد با حروف انگلیسی با حروف روسی معادل

for version 8 password - the word "translate" amended so as to answer the question "What?" (Check for understanding of the Russian language) and type small Russian letters in the English layout. Example: the word "look" - the password will be the word "looking" in the English layout - "cvjnhzobq"
    البته شاید من اشتباه متوجه شده باشم

گفته که کلمه تولید شده را به حال استمراری برگردانید یعنی به زبان روسی یه ing بهش اضافه کنید

همین

سلام دوستان برید این آدرس هرچی میهاید داره.
    http://HiDelphi.blogfa.com
    پیروز باشید

کاربر جدید
    محل زندگی
    ایران

سلام
    دوستان کسی لطف میکنه نصب این کامپوننت رو برای xe6 گام به گام توضیح بده . البته با لینک دانلود اسکین
    من هرکاری کردم نتونستم خطا میده

کاربر دائمی آواتار Valadi
    محل زندگی
    فعلا در خدمت شما

یعنی پسوردش کلمه ((расширение)) با حروف کوچک روسی ایست
    به زبان روسي يعني گسترش

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •