نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: اتچ کردن دیتا بیس چرا و در چه مواقعی صورت می گیرد

کاربر دائمی آواتار sara_aryanfar
    محل زندگی
    جایی در ایران

اتچ کردن دیتا بیس چرا و در چه مواقعی صورت می گیرد

با سلام اتچ کردن دیتا بیس چرا و در چه زمانی صورت می گیرد و علت این ارر من چی هست ممنون
    Untitled.jpg

نقل قول: اتچ کردن دیتا بیس چرا و در چه مواقعی صورت می گیرد

برنامه ت رو با permission administrator اجرا کن
    جمله ت واضح نیست. منظورت attach کردن به چیه؟!

کاربر دائمی آواتار fakhravari
    محل زندگی
    بوشهر

روی هاست یا روی لوکال

کاربر دائمی آواتار sara_aryanfar
    محل زندگی
    جایی در ایران

با permission administrator درست نشدببینید من می خوام دیتا بیسم رو به روی سرور منتقل کنم اول خودم یه بک آپ گرفتم و می خواستم اون رو تو هاست تو دیتا بیسی که ساختم ریستور کنم که یکی از دوستان گفت اول باید دیتا بیس رو اتچ کنم راستش خودم هم نمی دونم اتچ چی هست و چرا باید انجام بدم

کاربر دائمی آواتار b.paseban
    محل زندگی
    گم شده وسط سورس ها

سلام بر شما.
    شما میتونید از دیتا بیستون یه GenerateScript بگیرید و بعد روی هاست یه دیتا بیس جدید با همون اسم دیتا بیس اصلی بسازید و اون script رو روی اون دیتا بیس جدید اجرا کنید.
    برای اینکار روی دیتابیس کلیک راست کنید و از شاخه Task گزینه GenerateScript رو انتخاب کنید و بعد از انتخاب تمامی جداول و Sp ها و در مرحله set scripting optionn گزینه Advanced رو انتخاب کنید و از اونجا Type Of Data To Script رو روی Schema and data قرار داده و گزینه script data compression option رو true کنید و بعد از اون Next , Finish.
    بعد از این مرحله بر روی هاست یک دیتابیس با همون نام دیتابیسی که ازش script گرفتین بسازین.بعد از باز کردن script درست شده در خط اول بعد از مطئن شدن از درست بود اسم دیتا بیس در قسمت USE [Namedb] گزینه execute رو زده و اجازه بدهید که sqlserver شروع به اجرای script کنه.بعد از اجرای این مرحله دیتابیس جدید ایجاد شده بر روی هاست که خالی بوده جداول و sp های جدول اصلی (جدولی که از روی اون script گرفتیم) رو در بر میگیره.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته شده توسط sara_aryanfar مشاهده تاپیک
    با permission administrator درست نشدببینید من می خوام دیتا بیسم رو به روی سرور منتقل کنم اول خودم یه بک آپ گرفتم و می خواستم اون رو تو هاست تو دیتا بیسی که ساختم ریستور کنم که یکی از دوستان گفت اول باید دیتا بیس رو اتچ کنم راستش خودم هم نمی دونم اتچ چی هست و چرا باید انجام بدم
    ببینید دوست عزیز خطایی که داده access denied هستش پس کاملا واضحه مشکل چیه!
    در مورد deploy کردن وبسایت مطلب زیاد هست ، جستوجو کنی تویه همین تالار 100تا مطلب پیدا میکنی! بایدی برای attach کردن پایگاه داده وجود نداره!
    کاری که باید بکنی اینه :
    بکاپ بگیری یه فایل بهت میده مثله DB.BAK
    بعد باید اون رو از پنل هاستت restore کنی
    آخرشم Connection strings رو تصحیح کنی
    نحوه انجامه کارهم وجود داره ( یکی از پست های مهم تلار asp.net همین کار رو تو پنل های مختلف توضیح داده )

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •