نمایش نتایج 1 تا 22 از 22

نام تاپیک: کسی از دوستان لینک دانلود رایگان کتاب Zend Framework: A Beginner's Guide رو داره؟

Cool کسی از دوستان لینک دانلود رایگان کتاب Zend Framework: A Beginner's Guide رو داره؟

کسی از دوستان لینک دانلود رایگان کتاب Zend Framework: A Beginner's Guide رو داره؟

نقل قول: کسی از دوستان لینک دانلود رایگان کتاب Zend Framework: A Beginner's Guide رو داره؟

اکثر آموزش هام و با اینها ترکیب می کنم . کتاب و رفرنس تنها خوندن و نمی پسندم .
    بنظرم تنها بدی فریم ورک زند نداشتن یه رفرنس مناسب هست. اگه یه کتاب کامل و جمع و جور داشته باشن خیلی سریع می شه یادش گرفت.

نقل قول: کسی از دوستان لینک دانلود رایگان کتاب Zend Framework: A Beginner's Guide رو داره؟

آره . چرا نشه یادگرفت ... من یه تیکه ویدیو ازش دیدم . و یه بار هم تستش کردم متوجه نشدم که چرا میگن سخته . کجاش سخته ؟
    اگه منابع خوبی باشه یادگیری زند از یادگیری کیک خیلی ساده تر هست !

من تقریبا دوساله که با این فریمورک کار میکنم، واقعا سخته و اصلا ابزاری برای کارای کوچیک نیست... منابع هم صفره! توی هر ورژن هم که میده مفاهیم نیمه بنیادیش عوض میشه! ولی قوی و قدرتمنده :)

من تقریبا دوساله که با این فریمورک کار میکنم، واقعا سخته و اصلا ابزاری برای کارای کوچیک نیست... منابع هم صفره! توی هر ورژن هم که میده مفاهیم نیمه بنیادیش عوض میشه! ولی قوی و قدرتمنده :)
    می شه بگید که یادگیری این فریم ورک چقدر طول کشید و هر روز برای یادگیری این فریم ورک چقدر وقت می ذاشتید؟

با این فریمورک که توی شرکت روی 3تا پروژه کار کردم، ساعتشو نمیدونم عمدتا همون زمان کار...
    به نظـرم:
    در واقع اونجایی سخته که شما بخوای 100% روی استاندارد zend کار کنی یعنی حتی یک فاکشن هم خارج از { قواعد کلاس بندی zend } نباشه! و از هر منبعی که میخونی میبینی خیلی از کاراشونو به سبک خودشون انجام دادن ( البته از تواناییها و استاندارهای zend تبعیت کردن که نشانه انعطاف پذیریـه) نهایتا خیــلی طول میکشه تا به یک ساختار فکری و عملی ثابت توی zend برسی.

در واقع اونجایی سخته که شما بخوای 100% روی استاندارد zend کار کنی یعنی حتی یک فاکشن هم خارج از { قواعد کلاس بندی zend } نباشه! و از هر منبعی که میخونی میبینی خیلی از کاراشونو به سبک خودشون انجام دادن ( البته از تواناییها و استاندارهای zend تبعیت کردن که نشانه انعطاف پذیریـه) نهایتا خیــلی طول میکشه تا به یک ساختار فکری و عملی ثابت توی zend برسی.
    بنظرتون می شه برای هر کاری، حتی کاری کوچیکی مثل یه وبلاگ ساده که بازدیدکننده های کمی داره، از این فریم ورک استفاده کرد؟

نقل قول نوشته شده توسط idocsidocs مشاهده تاپیک
    بنظرتون می شه برای هر کاری، حتی کاری کوچیکی مثل یه وبلاگ ساده که بازدیدکننده های کمی داره، از این فریم ورک استفاده کرد؟
    بله حتما با این فریمورک میشه تقریبا همه کار کرد و اگه شما یک وبلاگ با اون بسازید مطمئنا پشیمان نمیشید چون خیلی انعطاف پذیر است و براحتی میتوانید کم کم وبلاگتان را به وبسایت جامعی تبدیل کنید ولی نکته قابل توجه اینکه که: آیا به اندازه رفع نیازتون با این فرموورک آشنا هستید؟! چون اگر آشنا نباشید هم وقتتون هدر میره هم کار تروتمیز از آب درنمیاد.

بله حتما با این فریمورک میشه تقریبا همه کار کرد و اگه شما یک وبلاگ با اون بسازید مطمئنا پشیمان نمیشید چون خیلی انعطاف پذیر است و براحتی میتوانید کم کم وبلاگتان را به وبسایت جامعی تبدیل کنید ولی نکته قابل توجه اینکه که: آیا به اندازه رفع نیازتون با این فرموورک آشنا هستید؟! چون اگر آشنا نباشید هم وقتتون هدر میره هم کار تروتمیز از آب درنمیاد.
    من شنیدم که این فریم ورک بهتره که برای سایتهای ساده استفاده نشه. آیا این موضوع دلیل منطقی داره؟

من به این فریمورک نگاه ابزاری دارم و اون چیزی که شما میگید رو نشنیدم ، نظر خاصی هم ندارم.
    در حال حاضر net. هم یک فریمورک هست که در ویندوز اپلیکیشن و وب هم استفاده میشه. ولی بازم تکرار میکنم، دید من ابزاری هست و در مورد استفاده در وبسایت نظر خاصی ندارم.

در حال حاضر net. هم یک فریمورک هست که در ویندوز اپلیکیشن و وب هم استفاده میشه. ولی بازم تکرار میکنم، دید من ابزاری هست و در مورد استفاده در وبسایت نظر خاصی ندارم.
    این موضوع که می گن امنیت دات نت خیلی پایین هست و اصلا قابل مقایسه با پی اچ پی نیست، درسته؟

کاربر دائمی آواتار irGeek
    محل زندگی
    eclipse

امنیت دو جنبه داره یکش وابسته به زبان برنامه نویسی هست دومیش وابسطه به شیوه کد نویسی پس
    امنیت دات نت خیلی پایین هست و اصلا قابل مقایسه با پی اچ پی نیست،
    کمی حرف... هست. در کل همشون ابزار هستند وصرفا باید به عنوان یک ابزار بهشون نگاه کرد.(البته این نظر منه)

کمی حرف... هست. در کل همشون ابزار هستند وصرفا باید به عنوان یک ابزار بهشون نگاه کرد.(البته این نظر منه)
    ابزار که هستن ولی امیت دات نت فکر نکنم قابل مقایسه با پی اچ پی و فریم ورکهای اون باشه !

نقل قول نوشته شده توسط mrhamed مشاهده تاپیک
    من می خوام نوشتن کد اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی بانک را با این فریم ورک یاد بگیرم و روش استفاده از soap و همچنین می خوام از پایگاه داده sqlsrv استفاده کنم، در این مورد هم راهنمایی می خوام
    ممنون میشم کمکم کنید. اگر هم منبعی یا کدی دارید برای من بفرستید.
    ایمیل: moon1.7mms@gmail.com

این بیچاره لینک دانلود واسته هیچکی کمکش نکرده فقط اومدین اینجا با هم بحث کردید دمتون گردم
    آقا این لینک دانلود رایگان هستش تضمینی هستش خودم هم دانولد کردم

لینک دانلود اینجا کلیک کنید

اگه یه موقعه لینک دانلود حذف شده بود خبر بدید تا دوباره تو همین تاپیک بزارم

راستی پسوردش هم اینه
    ebookbd.info

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط mrhamed مشاهده تاپیک
    سلام ، شما برای یادگیری از فریم ورک از چه منابعی اسفاده کردید ، میشه منابع را ذکر کنید ، بسیار ممنون میشم ! آیا همین رفرنس مناسب هست
    !

نقل قول نوشته شده توسط nariman_t مشاهده تاپیک
    راستی پسوردش هم اینه
    ebookbd.info
    سلام این پسورد میگه اشتباه هستش لطفا پسورد درست رو بدید ممنونم

نقل قول نوشته شده توسط idocsidocs مشاهده تاپیک
    کسی از دوستان لینک دانلود رایگان کتاب Zend Framework: A Beginner's Guide رو داره؟
    salam man in ketab ro daram mail bezanid baratun miferestam
    naderebrahimpour@gmail.com

کسی کتاب آموزشی فارسی از این زند فریمورک نداره؟

کارت عالی بود nariman_t
    به نظرت همین کتاب کافیه؟
    کار عملی و فیلم هم داری؟
    اگه داری به اشتراک بزار
    ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •