نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مشکل در رابطه با javascript

مشکل در رابطه با javascript

با عرض سلام و خسته نباشید

من برنامه ای نوشتم که یک فایل js دارم که در اون توابع javascript موردنیازم رو گذاشتم وقتی که روی یک لینک در برنامه php کلیک میکنم با فراخوانی یک تابع جاوا اسکریپت با استفاده از ajax وارد یک صفحه دیگه میشم .

اگه جاوا اسکریپت مرورگر غیرفعال باشه برنامه منم غیرفعال میشه،میخواستم بدونم چه طوری میشه با اینکه javascript مرورگر غیرفعال بازم برنامه من کار کنه؟؟؟

واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول: مشکل در رابطه با javascript

سلام

وقتی گزینه ایی برای غیرفعال کردن جاوا اسکریپت گذاشتند یعنی اینکه آن کاربر نمی خواهد جاوا اسکریپت سایت شما را ببیند بنابراین شما نمی توانید جاوای سایت خود را به آن کاربر تحمیل کنید، با عرض معذرت اما این گستاخی هم محسوب می شود و به نظر من دنبال روشی برای انجام این کار نباشید

با سلام و ممنون از اینکه به سوالم پاسخ دادین.

من میخواستم بدونم میشه از تگی و یا کدی استفاده کرد که با اون بشه فهمید javascript مرورگر غیرفعاله،که در این صورت بگم مستقیما به همون صفحه بره با لینک..

من یک تگ <no script > دیدم ولی نمیدونم ای درسته یا نه؟؟؟برای من عمل نکرد..

ممنون میشم اگه دوباره راهنماییم کنید.

منتظر تایید آدرس ایمیل

محتویات تگ <noscript> درصورت غیر فعال بودن اسکریپت نشان داده خواهد شد.
    اما به نظر من شما کدتون را با خیال راحت بنویسید چون الان کمتری کاربری پیدا خواهد شد که جاوااسکریپت مرورگرش غیر فعا باشد

نقل قول نوشته شده توسط student89 مشاهده تاپیک
    با سلام و ممنون از اینکه به سوالم پاسخ دادین.

من میخواستم بدونم میشه از تگی و یا کدی استفاده کرد که با اون بشه فهمید javascript مرورگر غیرفعاله،که در این صورت بگم مستقیما به همون صفحه بره با لینک..

من یک تگ <no script > دیدم ولی نمیدونم ای درسته یا نه؟؟؟برای من عمل نکرد..

ممنون میشم اگه دوباره راهنماییم کنید.
    راستش من خودم چند وقت پیش از یک ترفند استفاده میکردم. اون هم این بود که با JavaScript و روش AJAX یک اسکریپت PHP رو فراخوانی میکردم که توش فقط یک متغیر Session مقداردهی میشد. توی کدهای PHP خودم هم چک میکردم اگه این متغیر وجود داشت یعنی اینکه JS تونسته فایل رو فراخوانی کنه. پس فعاله!

ممنون از راهنمایی همه

من شنیده بودم که برای این کار یک راه حل وجود داره.میخواستم ببینم چه راه حلی بوده.
    آخرین ویرایش به وسیله student89 : دوشنبه 07 آذر 1390 در 19:30 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •