نمایش نتایج 1 تا 19 از 19

نام تاپیک: کمک در Trial سازی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

کمک در Trial سازی

سلام .

من یک راهی به نظرم رسید که از برنامه ام محافظت کنم . من می خواهم برنامه ام 60 روزه باشد .

به فکرم رسید که یک فایل رو مثلا در آدرس C:\Windows\System32\zzz.txt داشته باشم که مقدار داخلش 60 باشه .

هر روز هم یک عدد ازش کم بشه تا زمانی که 0 بشه ، توی برنامه هم هر زمان که اجرا می کنم این فایل رو بخوانم که اگه 0 شد ، یک Error با MessageBox بده .

نظر شما چیه دوستان ؟ چه طوری می توانم از این عدد 60 به ازای هر روز یکی کم کنم ؟

نقل قول: کمک در Trial سازی

سلام دوست عزیز میتونین از رجیستری هم استفاده کنین البته اگه یه هکر خوب و خوش ذوق بیاد راحت برنامتون رو هک میکنه ولی اینم به نظر من راهی هست..

موفق باشین

کاربر دائمی آواتار Esmail Solhkhah
    محل زندگی
    بورکینافاسو

یه راهکار دیگه (البته به شرط داشتن اینترنت رو سیستم مقصد)

استفاده از وب سرویس

کاربر دائمی آواتار s3rv3r
    محل زندگی
    Cyber

بدك نيست عزيز برادر
    ولي اينجور چيزارو سعي كن كد كني. بعد تو برنامه ديكد. عدد رو خودش ميره ميكنه 60 :دي

راستش اين كارا يكم كهنه شده. نميارزه به دردسراش. يه نسخه ساده ساده بزار رايگان.
    برنامه خودت رو تيكه تيكه كن. هرچيزي نياز داشتن ازت بخرن.. در واقع كامپوننت كامپيوننت

به عنوان مثلا. كامپوننت پرينت ها مثلا. چه ميدونم از اين قبيل.

کاربر دائمی آواتار fakhravari
    محل زندگی
    بوشهر

با سلام
    دوستان یه مثالی بزنید .

کاربر دائمی آواتار Hossenbor
    محل زندگی
    پارس

سلام دوست عزیز شرمنده که در محضر اساتید اظهار نظر میکنم اما اگه نظره منو میخوایی یک کلید ورود واسه برنامه ات بساز که تو اون کلید اطلاعاتی از قبیل اطلاعات سخت افزاری و زمان نصب برنامه توش هست که با اجرایه اون اول سیستم چک می کنه که کلید مال خودشه یا نه بعد زمانه نصبو چک می کنه میبینه اگه به ۶٠ زسیده یک پیام نشون میده که مدت ازمایش برنامه تمام شده اشکال روشم اینه که اگه تاریخه سیستمو قبله اجرایه برنامه به تاریخ نصب برگردونن مدت ازمایشی برنامه ثابت می مونه که راه حلش اینه که هر دفعه یک کلید بسازه که تاریخ قبلی و تاریخ تریال رو توش بنویسه که اگه برنامه ناهماهنگی بود برنامه رو اجرا نکنه اشکال این روش جایگزین کلید قبلی با اصلیه اگه تونسی که راه حل پیدا کنی روش خوبیه فقط میمونه deep freeze

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول نوشته شده توسط s3rv3r مشاهده تاپیک
    بدك نيست عزيز برادر
    ولي اينجور چيزارو سعي كن كد كني. بعد تو برنامه ديكد. عدد رو خودش ميره ميكنه 60 :دي

راستش اين كارا يكم كهنه شده. نميارزه به دردسراش. يه نسخه ساده ساده بزار رايگان.
    برنامه خودت رو تيكه تيكه كن. هرچيزي نياز داشتن ازت بخرن.. در واقع كامپوننت كامپيوننت

به عنوان مثلا. كامپوننت پرينت ها مثلا. چه ميدونم از اين قبيل.

مشکل من با DEMO گذاشتند نیست ، من می خواهم حتی بعد از این که برنامه رو فروختم و در محل نصب کردم ، بازم ازش محافظت کنم .

سلام دوست عزیز شرمنده که در محضر اساتید اظهار نظر میکنم اما اگه نظره منو میخوایی یک کلید ورود واسه برنامه ات بساز که تو اون کلید اطلاعاتی از قبیل اطلاعات سخت افزاری و زمان نصب برنامه توش هست که با اجرایه اون اول سیستم چک می کنه که کلید مال خودشه یا نه بعد زمانه نصبو چک می کنه میبینه اگه به ۶٠ زسیده یک پیام نشون میده که مدت ازمایش برنامه تمام شده اشکال روشم اینه که اگه تاریخه سیستمو قبله اجرایه برنامه به تاریخ نصب برگردونن مدت ازمایشی برنامه ثابت می مونه که راه حلش اینه که هر دفعه یک کلید بسازه که تاریخ قبلی و تاریخ تریال رو توش بنویسه که اگه برنامه ناهماهنگی بود برنامه رو اجرا نکنه اشکال این روش جایگزین کلید قبلی با اصلیه اگه تونسی که راه حل پیدا کنی روش خوبیه فقط میمونه deep freeze
    خوب این روش با ساعت ویندوز عوض کردن حل میشه ، .

خوب شما میشه یک مثال برنامه نویسی بزنید که چه طوری این عملیات کم کردن عدد از یک فایل رو انجام بدیم ، اما بدون استفاده از ساعت ویندوز .

آیا میشه یک ساعت مجازی یا چیزی ساخت که توی خود برنامه باشه ؟ و با تاریخ ویندوز و سیستم منحصر به فرد باشه و کلا مستقل ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

در مورد رجیستری هم من با setup خود VS خواستم Key بسازم که فکر کنم در این قسمت می ندازه

HKEY_CURRENT_USER / Software / Product Name /

به راحتی هر کسی می تونه این رو نگاه کنه .

نمیشه در یک قسمت دیگه انداخت ؟ مثلا در قسمت HKEY_CLASSES_ROOT در یک فولدر نا مفهوم ؟

بعد وقتی Key رو ساختم ، چه طوری توی برنامه چک کنم ؟

یعنی دستور IF چه طوری میشه ؟ چه طوری باید گفت که فلا کلید در Registry رو چک کن ؟

کاربر دائمی آواتار system32
    محل زندگی
    اصفهان

می تونی تاریخ ساخت فایل برنامه رو بگیری (creationTime) بعد اونو با زمان حال مقایسه کنی اگر 60 روز گذشته بود ....

تا هکره بیاد بفهمه شما بر اساس چه تاریخی دارید کار می کنید دو سه تا نسخه از برنامتون فروختید.

کاربر دائمی آواتار group45
    محل زندگی
    کرمان

سلام
    این میتونه کمکتونکنه.اگه مشکلی بود بگید تا توجیهتون کنم

ضمیمه 79013

بهترين راه استفاده از WebService و يا قفل سخت افزاري هست ...(از اينايي كه شبيه فلش ممورين) . البته اگه برنامه واقعا ارزششو داشته باشه . در غير اينصورت باقي به درد نميخورن ...

چرا ؟ چون شما هر چه قد هم قدر باشين ، از هزاران نوابغي كه تو ماكروسافت كار ميكنن كه بهتر نيستين ... امروز ويندوز ميزنه 2 ساعت بعد كرك شدشو تحويل ميگيره
    آخرین ویرایش به وسیله reza_mostafavi63 : شنبه 19 آذر 1390 در 22:17 عصر

کاربر دائمی آواتار ASKaffash
    محل زندگی
    تهران

سلام
    اصلا سعی نکنید نسخه آزمایشی تابع زمان درست کنید مثلا اگر فرد تنها فایلی که شما تاریخ را عقب جلو می کنید بردارد و بعد از اجرای برنامه شما دوباره آن را OverWrite کند تکلیف چیست اگر برنامه های شما یک بانک اطلاعاتی دارد مطمئن ترین روش محدود کردن ورود اطلاعات به تعداد خاص رکورد است و بعد از آن پیام تکمیل ظرفیت بدهید مثلا در یک سیستم حسابداری حداکثر 100 سند حسابداری یا سیستم پرسنلی تعداد 20 کارمند و ... بستگی به تشخیص خودتان است امتحان کنید ضرر نمی کنید

کاربر دائمی آواتار Hossenbor
    محل زندگی
    پارس

دوستمه من اشکالایه روشمو پیدا کردم باید نصب طوری باشه که نیار به راه اندازی مجدد داشته باشه دوما یک کلید دیگه باید تو رجیستری ذخیره کنی که تفکیک کننده فایل کلید باشه اگه در مورد تریال تو سایت بگردی مثال هست من کامپیوتر در دسترس نداشتم و گرنه واست مینوشتم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول نوشته شده توسط group45 مشاهده تاپیک
    سلام
    این میتونه کمکتونکنه.اگه مشکلی بود بگید تا توجیهتون کنم

ضمیمه 79013

این رو داشتم ، دستت درد نکنه ، اما یک مقدار سخته . یعنی من به اون قدر حرفه ای نیستم که ازش استفاده کنم .

میشه یک نمونه برنامه یا یک توضیحی بهم بدید ؟

نقل قول نوشته شده توسط ASKaffash مشاهده تاپیک
    سلام
    اصلا سعی نکنید نسخه آزمایشی تابع زمان درست کنید مثلا اگر فرد تنها فایلی که شما تاریخ را عقب جلو می کنید بردارد و بعد از اجرای برنامه شما دوباره آن را OverWrite کند تکلیف چیست اگر برنامه های شما یک بانک اطلاعاتی دارد مطمئن ترین روش محدود کردن ورود اطلاعات به تعداد خاص رکورد است و بعد از آن پیام تکمیل ظرفیت بدهید مثلا در یک سیستم حسابداری حداکثر 100 سند حسابداری یا سیستم پرسنلی تعداد 20 کارمند و ... بستگی به تشخیص خودتان است امتحان کنید ضرر نمی کنید
    من با این روشی که دوستمون گفتند کاملا موافقم؛ من هم برای یکی از برنامه هام که می خواستم نسخه آزمایشی بدم دقیقا همین کارو کردم. باعث میشه تا کاربر وابسته بشه و از 1جایی به بعد متوقف بشه چون کلی اطلاعات زده . فقط باید حواست به این نکته باشه که تو نسخه آزمایشی امکان هرگونه حذف اطلاعات یا ابطال اون را از کاربر صلب کنی تا با حذف کردن نتونه رسیدن به اون تعداد مشخص را متوقف کنه.
    دانلود حسابخانه مانی، برنامه مدیریت درآمد و هزینه رایگان

هر آنچه که هستیم، نتیجه افکاریست که در گذشته داشته ایم. (بودا)
    واحد فاصله «متر» نیست، «اشتیاق» است. اگر مشتاقش باشی حتی يک قدم هم فاصله ای دور است.

رنگ رنگی | آموزش

کاربر دائمی آواتار group45
    محل زندگی
    کرمان

نقل قول نوشته شده توسط dev-dev-dev مشاهده تاپیک
    این رو داشتم ، دستت درد نکنه ، اما یک مقدار سخته . یعنی من به اون قدر حرفه ای نیستم که ازش استفاده کنم .

میشه یک نمونه برنامه یا یک توضیحی بهم بدید ؟

با سلام
    کاری که نداره!!! اولش یه شی تعریف میکنید بعد (اگه رجیستری رو دیده باشید که 5 فولدر اصلی داره) یکی از فولدرا رو مشخص میکنید . بعد آدرسی رو براش تعریف کنید و مقادیر رو توش بریزید.
    من خودم امتحانش کردم که بعد آنیستال کردن هنوزم مقادیر می مونن (طرف نتونه کلک بزنه و دوباره نصبش کنه و استفاده کنه) و با برنامه های مرتی سازی رجیستری هم پاک نمیشه

اگه مشکای بود بازم در خدمتم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول نوشته شده توسط group45 مشاهده تاپیک
    با سلام
    کاری که نداره!!! اولش یه شی تعریف میکنید بعد (اگه رجیستری رو دیده باشید که 5 فولدر اصلی داره) یکی از فولدرا رو مشخص میکنید . بعد آدرسی رو براش تعریف کنید و مقادیر رو توش بریزید.
    من خودم امتحانش کردم که بعد آنیستال کردن هنوزم مقادیر می مونن (طرف نتونه کلک بزنه و دوباره نصبش کنه و استفاده کنه) و با برنامه های مرتی سازی رجیستری هم پاک نمیشه

اگه مشکای بود بازم در خدمتم

من سعی می کنم روش کار کنم که روشش رو پیدا کنم . اما اگه امکانش برات مقدور بود یک نمونه برنامه برام بسازی ممنونت میشم ،

(((( از نظر وقت اگه وقت نداری در مورد هزینه هم می توانم بر حسب توانم پرداخت کنم ))))

کاربر دائمی
    محل زندگی
    www.gold-nevis.rzb.ir

من نرم افزارم روو بدون زمان ساختم تا امكان سعي و فهميدن الگوريتم كم بشه.بعدش از رجيسيتري استفاده مي كنم.نرم افزارم يه سريال ميده بهشون كه از cpu هست . حالا هرچي وارد كنيد بايد دوبرابر +33 كد cpu باشه.بعد كد وارد شده توسط شمارو در هر حالت(درست بودن يا نه) ذخيره مي كنه تو رجيستري.هر بار نرم افزار اجرا شه سريال رو تو رجيستري چك مي كنه!

نوشته شده توسط ASKaffash
    سلام
    من با این روشی که دوستمون گفتند کاملا موافقم؛ من هم برای یکی از برنامه هام که می خواستم نسخه آزمایشی بدم دقیقا همین کارو کردم. باعث میشه تا کاربر وابسته بشه و از 1جایی به بعد متوقف بشه چون کلی اطلاعات زده . فقط باید حواست به این نکته باشه که تو نسخه آزمایشی امکان هرگونه حذف اطلاعات یا ابطال اون را از کاربر صلب کنی تا با حذف کردن نتونه رسیدن به اون تعداد مشخص را متوقف کنه.
    مواقم.
    منم با همین روش حمدود کردن رکوردهای ورودی به دیتا بیس این کار رو میکنم.برای ساعت هم میتونیم بعد از انقضا یه فیلد بیتی رو یک کنیم و بعد برای اجرای برنامه اون فیلد بیتی چک شه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •