صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 78

نام تاپیک: برنامه تبدیل دیتا بیس فاکس پرو به دیتا بیس اکسس و بلعکس

برنامه تبدیل دیتا بیس فاکس پرو به دیتا بیس اکسس و بلعکس

سلام دوستان
    میدونید که در محیطهای برنامه نویسی هیچ گزینه ای برای تبدیل دیتا بیس فاکس به اکسس و یا بلعکس وجود نداره ولی با این برنامه و با داشتن office روی سیستمتان در محیط ویژوال فاکس پرو قادر به این کار خواهید بود البته اگر office xp باشد بهتر است با office 97 کمی مشکل تر و کند تر است
    نظر هم بدید اگه نظر ندید دیگه از این برنامه ها براتون پست نمیکنم ها :twisted:
    شوخی کردم جدی نگیرید
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

سلام

سلام دوست عزیز

راستش من خیلی گرفتار یه برنامه برای تبدیل فاکس ژرو تحت داس به اکسس هستم آیا این برنامه این کار رو انجام میده ؟

میتونی بطور کامل راهنماتئی کنی خیلی گرفتارم :(

با تشکر

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران - یزد
    کیا جان سلام
    عجب برنامه باهالی بود
    یه خوبی بزرگی که تو داری اینه که درست با نیازهای من پیش میری :D :shock:
    من در بست مخلص شمام

قربونت علی جان
    برنامه بعدی که میخوام بزارم تو قسمت برنامه های کاربردی یک برنامه برای پشتیبان گیری و برگردان پشتیبان است
    با winzip کار میکنه
    فقط به تو گفتم ها
    منتظرش باش
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************

آقا کیا سلام
    من می خوام یه دیتا بیس فاکس پرو تحت داس رو تحت اکسس باز کنم
    اکسس فایل رو باز می کنه ولی همه نوشته های فارسی در هم می شه
    اگه براتون امکان داره برنامه تبدیلش رو برام بفرستید

آدرس ایمیل خودتون رو بدید تا بفرستم

سلام
    لطفا به این ایمیل برام بفرستید:
    ab_akbari2004@yahoo.com
    ازتون ممنونم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان
    آقا کیا این برنامه که میگید رو از کجا دانلود کنیم ؟ در ضمن در صورت امکان اون برنامه ای که دیتا بیس تحت داس فاکس رو به اکسس تبدیل میکنه رو واسه من هم ایمیل کنید آدرس ایمیل من
    maleki74@yahoo.com
    با تشکر فراوان از شما

این برنامه تحت داسه و با اون میشه جداول تحت داس رو از کد پیج های تحت داس به ویندوز تبدیل کرد
    پس از طی این مرحله توجه به این نکات ضروریه
    1- اگر ویژوال فاکس پرو را روی سیستم خود دارید ابتدا باید جدول تبدیل شده را با دستور use باز کرده و از جدولی که نمایش داده میشود کد پیج 1256 را با فرمت مایکروسافت ویندوز را انتخاب کنید که بعد از این مرحله شما بانک اطلاعاتی را درست مشاهده خواهید کرد . (توضیح اینکه این جدول برای تبدیل هدر فایل روی صفحه نمایش دیده میشود)و در انتها حتی المقدور با کلید های ctrl+w بانک اطلاعاتی خود را save کنید
    2- چنانچه میخواهید از این محله برای انتقال و export اطلاعات به سایر محیطها مثل اکسس استفاده کنید میبایست ابتدا فایل خود را به اکسل تبدیل کرده و سپس از درون محیط اکسس فایل اکسل ایجاد شده را بخوانید(تبدیل فایل dbf به اکسل در قسمت export ویژوال فاکس قرار دارد)
    3- کسانی که ویژوال فاکس پرو را روی سیستم خود ندارند میتوانند از برنامه تبدیل کدپیج فایل خود را که به ویندوزی تبدیل کرده اند انتخاب نموده و از قسمت (تبدیل dbf به txt) انرا به فرمت تکست در بیاورند
    در این مرحله دو فایل تکست بنام های dbftotxtd.txt و dbftotxts.txt ایجاد خواهد شد
    فایل اول dbftotxtd.txt با فرمت delimited و فایل دوم dbftotxts.txt با فرمت sdf میباشد
    اکثر دوستان میتوانند از فایل اول که به صورت delimited میباشد استفاده نموده و انرا به هر محیطی مثل اکسس یا اکسل import نمایند
    البته فایل dbftotxts.txt هم قابل import میباشد ولی کارکتر جدا کننده ندارد و مصارف آن محدودتر است و نهایتا توصیه میشود از فایل تکست ایجاد شده بنام dbftotxtd.txt استفاده شود
    خواهید دید که کارکترها بدون هیچ مشکلی نشان داده خواهند شد

روش دوم اینست که شما با داشتن یک دیتابیس ویژوا فاکس (توجه شود که منظور table نیست بلکه دیتابیس است که مجموعه ای از table ها را در خود دارد) و استفاده از برنامه dbc2mdb این دیتابیس رو به دیتابیس اکسس تبدیل میکنید
    لازمه این مرحله وجود ویژوال فاکس بر روی سیستم شما میباشد چون برای اجرای برنامه dbc2mdb ویژوال فاکس لازم است
    ضمنا برنامه code.prg و egaf.com را در یک فایل ارسال میکنم که وظیفه تبدیل کدپیج را دارد و برنامه dbc2mdb را هم در یک فایل دیگر میفرستم

ضمنا یه برنامه تحت داس برای فارسی کردن پرینتر های لیزری و اپسون هم براتون فرستادم
    برید حالشو ببرید

آقای کیا سلام
    dbc2mdb را اجرا کردم و تبدیل رو انجام دادم اما فونت های فارسی همچنان به هم ریخته است
    در ویژوال فاکس پرو با فونت iran system فونت ها خوب میشه اما در اکسس با همون فونت به هم ریخته
    است
    مشکل در کجاست
    ممنونم

soya عزیز شاید اشکال از ویندوز یا setting های شماست
    بهتر است فایل تکست با فرمت delimited را با اکسل بخوانید و آنرا به یک فایل اکسل تبدیل کنید
    سپس از محیط اکسس فایل اکسلی را که ایجاد کرده اید بخوانید
    به همین سادگی

آقا کیا سلام
    من می خوام بانک اطلاعاتی foxpro تحت داس را به ms-access تبدیل کنم لطفً اگر برنامه داری به ایمیل من jafari114@yahoo.com ارسال کن.با تشکر

آقای کیا سلام
    برنامه ای که گفتید رو می خواستم اگه ممکنه (تبدیل از فاکس به اکسس)
    mojtabasoltani@yahoo.com

ممنون

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    همدان
    سلام کیا جان
    ماهم دریاب. en.jalilian2000@gmail.com

آقا کیا سلام
    من می خوام یه دیتا بیس فاکس پرو تحت داس رو تحت اکسس باز کنم
    اکسس فایل رو باز می کنه ولی همه نوشته های فارسی در هم می شه
    اگه براتون امکان داره برنامه تبدیلش رو برام بفرستید.یه زحمت دیکه توابع فارسی شرکت نفت (تحت داس) رو هم برام بفرستید.مرسی از لطف شما.
    ali_ashtari2000@yahoo.com

کاربر دائمی آواتار cybercoder
    محل زندگی
    root/
    لطفا برنامه تبدیل dbf ‌به mdb و تبدیل کدپیج سینا به مایکروسافت رو برام بفرستید

با تشکر

لطفا برنامه تبدیل دیتا بیس فاکس پرو به دیتا بیس اکسس و بلعکس را برام بفرستید
    reza_shoaee@yahoo.com

لطفا کمک کنیید

آقای کیا سلام
    برنامه ای که گفتید رو می خواستم اگه ممکنه (تبدیل از فاکس به اکسس)
    reza_shoaee@yahoo.com

سلام آقا کیا

اگه براتون امکان داره این برنامه تبدیل دیتا بیس رو برای من هم میل کنید

pasandeh@gmail.com

متشکرم
    آخرین ویرایش به وسیله pasandeh : دوشنبه 23 آبان 1384 در 14:11 عصر

سلام آقا کیا

اگه براتون امکان داره این برنامه تبدیل دیتا بیس رو برای من هم میل کنید
    wahdt2001@yahoo.com

سلام آقا کیا
    اگه ممکنه یه نسخه هم برا من میل کن
    Ghafoorir@yahoo.com

Question تبدیل foxpro به SQLServer

سلام آقای کیا

آیا شما می دانید چگونه foxpro تحت dos به database sqlserver تبدیل می شود؟

اگر هر گونه اطلاعاتی دارید لطفا به من بگویید

متشکرم

با سلام
    لطفا برنامه تبدیل دیتابیس foxpro به access را برای من ارسال نمائید . با تشکر
    alshabestari@yahoo.com
    آخرین ویرایش به وسیله کاربر جدید : دوشنبه 21 آذر 1384 در 22:48 عصر

کاربر تازه وارد آواتار houshang.karami
    محل زندگی
    ونکوور
    با سلام
    می توانید از برنامه ای که من نوشتم استفاده کنید این برنامه اطلاعات شما را از بانک اطلاعاتی تحت داس مثل فاکس پرو و پارادوکس و فایل های متنی و فایل های CSV به ویندوز تبدیل می کند در ضمن برنامه عکس این حالت را نیز انجام می دهد
    برنامه روی ترکیب حروف با اعداد و حروف انگلیسی هوشمند عمل می کند و سرعت بسیار خوبی هم دارد.
    برای دانلود برنامه می توانید به لینک زیر مراجعه کنید
    در ضمن برنامه قابلیت انتقال به اکسل و اکسس واس کیو ال سرور را نیز دارد
    http://helia2000.tripod.com/index_files/Page944.htm

آقای کیا سلام
    من برای برنامه ام نیاز دارم که یک فابل خروجی dbf فاکس تحت dos داشته باشم
    اگه ممکنه تابع convert به من لطف نمایید
    najafi209@Gmail.com

اقای کیا لطفا برای من هم بفرستید
    majid_tzf@yahoo.com

کاربر دائمی آواتار jannati
    محل زندگی
    تهران
    این برنامه dbc2mdb را از کجا میتونیم گیر بیاریم؟ممنون میشم دوستانی که این برنامه را گرفتن کمک کنند.

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    این یک app هست و برای اجرا نیاز به vfp داید
    http://www.universalthread.com/wconnect/wc.dll?2,2,9847
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

سلام علیکم
    آیا می تونید برنامه تبدیل کدپیج داس به ویندوز را به میل من بفرستید؟
    YasserKarbasi@Yahoo.com

محل زندگی
    کرمان
    لینک دانلود رو گزاشتم ها
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

لطفا برنامه تبدیل دیتا بیس فاکس پرو به دیتا بیس اکسس که مجانی باشه رو برام بفرستید

bachehkaraj@yahoo.com

Lightbulb

نقل قول نوشته شده توسط houshang.karami
    با سلام
    می توانید از برنامه ای که من نوشتم استفاده کنید این برنامه اطلاعات شما را از بانک اطلاعاتی تحت داس مثل فاکس پرو و پارادوکس و فایل های متنی و فایل های CSV به ویندوز تبدیل می کند در ضمن برنامه عکس این حالت را نیز انجام می دهد
    برنامه روی ترکیب حروف با اعداد و حروف انگلیسی هوشمند عمل می کند و سرعت بسیار خوبی هم دارد.
    برای دانلود برنامه می توانید به لینک زیر مراجعه کنید
    در ضمن برنامه قابلیت انتقال به اکسل و اکسس واس کیو ال سرور را نیز دارد
    http://helia2000.tripod.com/index_files/Page944.htm
    سلا م
    لطفا پسورد برنامه را هم بنویس

محل زندگی
    کرمان
    برنامه آقای houshang.karami خریدنیه
    وب سایت شخصی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هر کجا هستم باشم آسمان مال من است پنجره -فکر- هوا- عشق- زمین مال من است.
    سلام اقا کیا
    لطفا برنامه تبدیل فاکس پور به اکسس را برایم ارسال نمائید
    yase0001@yahoo.com

با سلام به همه اساتید
    اگه ممکنه یک برنامه برای تبدیل دیتا بیس فاکس به اکسس برای من بفرستید
    با تشکر
    hos_tor2002@yahoo.com

سلام

لینک دانلود هست!

کاربر جدید
    محل زندگی
    رشت
    [QUOTE=kia1349]سلام دوستان
    سلام
    من یه برنامه تبدیل فاکس تحت داس به اکسس نوشته ام اما فقط در محیط ویندو 98 فارسی یا winme خوب کار می کنه ولی 4 حرف را تشخیص نمیده اگه امان داره مرا راهنمایی کنید البته قبلش یه بار برنامه در محیط ویندوز 98 امتحان کنید و بانک فاکس را در app.path قرار دهید
    متشکرم
    می خوام برنامه رو روی سایت بزارم تا همه استفاده کنند امام نتونستم این امکان رو بزارید

برنامه خودت رو برام بفرست
    amir78_mo@yahoo.com
    آخرین ویرایش به وسیله amir_mo : یک شنبه 21 اسفند 1384 در 23:01 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هر کجا هستم باشم آسمان مال من است پنجره -فکر- هوا- عشق- زمین مال من است.
    جناب اقای reza tavak میشه محبت کنی لینک دانلودش را بزارید اینجا یا راهنمائی کنید که کجاست تا خیلی از دوستان نیازمند این برنامه سردرگم نشوند ودعایتان کنند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •