نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: آیا شناسه تراکنش هر بانک مخصوص به همون بانکه یا همه بانکها از یه استاندارد خاص پیروی می کنن؟

آیا شناسه تراکنش هر بانک مخصوص به همون بانکه یا همه بانکها از یه استاندارد خاص پیروی می کنن؟

همونطور که می دونید به هر تراکنش آنلاین یه شناسه اختصاص داده می شه. می خوام بدونم که این شناسه بر چه اساس ساخته می شه، مدت اعتبار این شناسه چقدره و....

سوال دیگه:
    آیا شناسه تراکنش هر بانک مخصوص به همون بانکه یا همه بانکها برای ایجاد این شناسه تراکنش از یه استاندارد خاص پیروی می کنن؟

لطفا در این مورد توضیح بدید.

نقل قول: آیا شناسه تراکنش هر بانک مخصوص به همون بانکه یا همه بانکها از یه استاندارد خاص پیروی می کنن

سلام

کد رهگیری مربوط به همان بانک است،چون من چندین بار از کارت بانک ملی از درگاه سامان خرید کردم کد رهگیری که به من داد رو بانک ملی قبول نکرد. البته شاید درگاه بانک سامان اینطوری بوده.

نقل قول: آیا شناسه تراکنش هر بانک مخصوص به همون بانکه یا همه بانکها از یه استاندارد خاص پیروی می کنن

کد رهگیری مربوط به همان بانک است،چون من چندین بار از کارت بانک ملی از درگاه سامان خرید کردم کد رهگیری که به من داد رو بانک ملی قبول نکرد. البته شاید درگاه بانک سامان اینطوری بوده.
    کدهای رهگیری تراکنش ها تا چه مدت اعتبار دارن؟

سلام

فکر کنم اعتبارشون نامحدود چون بانک ها گزارش سالیانه هم دارند اما اگر خریدی اشتباه انجام شد 72 ساعت بعد پولش برنگشت تو حسابتان هر چه سریعتر پیگیری کنید بهتر است.

با آرزوی موفقیت

برای بانکها فرق داره. مثلا سامان میتونه حرف و عدد و علامت باشه و پارسیان باید یک عدد حداکثر ۱۰ رقمی باشه.
    من سر همین موضوع کلی مشکل داشتم....

من سر همین موضوع کلی مشکل داشتم....
    می شه بگید چه مشکلاتی داشتید؟

اینکه من اول براساس کدی که قبلا برای سامان نوشته بودم داشتم برای پارسیان اسکریپت می‌نوشتم و اونجا از کارکتر استفاده کرده بودم و بانک خطای نامعلوم میداد. کلی اینور و اونور رو چک کردم چرا خطا میده تا اینکه توی فایل XMLاش خیلی اتفاقی دیدم باید int ده رقمی باشه.
    به عدد ۱۰ رقمی تبدیل کردم دیدم باز هم خطا میده! فهمیدم منظورش از ۱۰ رقمی یعنی حداکثر تا اولین عدد ۱۰ رقمی (x <= 1,000,000,000).

اینکه من اول براساس کدی که قبلا برای سامان نوشته بودم داشتم برای پارسیان اسکریپت می‌نوشتم و اونجا از کارکتر استفاده کرده بودم و بانک خطای نامعلوم میداد. کلی اینور و اونور رو چک کردم چرا خطا میده تا اینکه توی فایل XMLاش خیلی اتفاقی دیدم باید int ده رقمی باشه.
    آیا شناسه های تراکنش برای همه مبالغ پرداخت، با یه استاندارد ایجاد می شه؟

مثلا پرداختها بالای 100 هزار تومن با یه استاندارد باشن و زیر 100 هزار تومن با یه استاندارد؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •