صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 68

نام تاپیک: یک پیشنهاد برای مدیران بخش و برنامه نویسان حرفه ای

محروم شده آواتار محسن شمس
    محل زندگی
    ُShams1366@yahoo.com

Thumbs up یک پیشنهاد برای مدیران بخش و برنامه نویسان حرفه ای

بیایید دوستان تا به کمک هم یه برنامه حسابداری توپ با تمام امکانات بسازیم

با ساختن این برنامه می توانیم تجربیات یکدیگر را این کار شریک نمائیم

من می دونم که آگر شروع کنیم این آموزش را خیلی به همه چیزهایی که می خوان میرسند

و دیگر تایپیک های زیاد و بی مورد و کم ارزش در بخش دلفی استفاده نمی شود

اگه شما دوستان مایلید تا یک برنامه جامع حسابداری و انبارداری و مدیریت یکپارچه مالی و اعتباری درست کنیم

و کدهایی که بلد نبودیم را از تجربیات یکدیگر یاد بگیریم

بگید بسم الله

منتظر نظرهای شما هستم

محل زندگی
    ُShams1366@yahoo.com
    یا یه کار دیگه هم می توانیم بکنیم

اونم اینه که یکی که می تونه این برنامه را بسازه اعلام کنه و کلاسی بگذاره برنامه نویسان در ٍبت نام کنند
    منتظرم

کاربر دائمی آواتار babak869
    محل زندگی
    کرمانشاه
    اگه یه کم دقت کنید میبینید که اکثر تاپیک های زیاد و بی مورد مربوط به جنابعالیه!!!
    من تمام تاپیک های شما رو دیدم و بررسی کردم و اگه شما قبل از ایجاد هر تاپیک یه سرچ میزدید تاپیکهای شما بیشتر از 20 یا 30 نمیشد.به هر حال امیدوارم شما که این پیشنهاد رو دادید ازین به بعد شاهد تاپیکهای تکراری شما نباشیم

نقل قول نوشته شده توسط محسن شمس
    و دیگر تایپیک های زیاد و بی مورد و کم ارزش در بخش دلفی استفاده نمی شود
    انشاءا.. و همینطور در بخشهای دیگر
    آخرین ویرایش به وسیله sinpin : شنبه 14 آبان 1384 در 00:38 صبح دلیل: نقل قول
    ...مرا به خانه ام ببر، اگرچه خانه؛ خانه نیست

محل زندگی
    ُShams1366@yahoo.com
    منتظر جواب مدیران سایت هستم و مدیران بخش و ...

کاربر دائمی آواتار MiRHaDi
    محل زندگی
    تهران - سوهانک
    سلام
    محسن جان من فکر نمیکنم با توجه به شناختی که دارم این پروژه انجام بشه
    مگه اینکه کسی بیاد و یک پول گنده بذاره وسط ! آخه همینجوری برنامه حسابداری بنویسیم که چی بشه ؟
    ماشین حسابشم همینجوری کم کسی مینویسه
    قربونت برم
    بای

کاربر دائمی آواتار Touska
    محل زندگی
    ایران زمین
    نوشتن برنامه حسابداری آدمو پیر می کنه :)

این تاپیک هم مانند تاپیکهای مشابه نتیجه ای نخواهد داشت. پیشنهاد بنده : اتمام بحث

به نظر من هم این بحث عملی نیست آخه من خودم برنامه نویس سیستمهای حسابداری هستم. شوخی بازی که نیست
    You never know what you can do until you try

مسعود داداش
    من کاملا با پیشنهادت موافقم.
    آی احمد قربونت بره....

محل زندگی
    ُShams1366@yahoo.com
    عملی میشه

پس اگه اکثر افراد میگن ن باشه

پس آقایان بیایید کلاس بذارید تا ما هم در آن کلاس شرکت نمائیم

با مبالغ خوب و توافقی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلا ایران - فعلا تهران
    من پیشنهاد میکنم که خودت این کار رو شروع کنی و در همین تاپیک ادامه بدی بسم الله
    تیم رو از همین جا جمع کن و کار رو ادامه بده اگر واقعا پیشرفت کردی منم این تاپیک رو به بخش مورد نظرش
    میبرم و اونجا به شکل اطلاعیه میکنم و کلی کمکت میکنم ؛ اما اگر نتونستی چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محل زندگی
    ُShams1366@yahoo.com
    من می تونم
    فقط شما این تایپک را به بخش مورد نظرش ببر و یه اطلاعیه به برنامه نویس ها هم بده .

شما میتوانید رو من حساب کنید نا سلامتی تو المپیاد کشوری دوم شدم

خیلی آقایی به مولا

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلا ایران - فعلا تهران
    متاسفانه چون تجربه شکست این پروژه ها برای من و سایر مدیران محرز شده نمیتونم تا قبل از به نتیجه رسیدن کاری بکنم .
    همانطور که گفتم زمانی این امر امکان پذیره که شما 1- تیم داشته باشی 2- کار رو راه بیاندازی و بتونی به جایی قابل قبول برسونی
    در این حالته که هم من و هم بقیه هم خوشحال میشن که از این طرح حمایت کنن ؛ ولی در مقام حرف فعلا خیر.
    خود من هم تا به حال دوبار پیشنهاد انجام پروژه دادم که بالای 20 - 30 نفر اعلام آمادگی کردن ؛ اما وقت اجرا
    هیچ کدوم حتی به PM ها جواب نمیدادن چه برسه به کار .
    به هر حال امیدوارم که بتونی در این امر موفق باشی

محل زندگی
    ُShams1366@yahoo.com
    پس من از کجا شروع کنم قربان

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلا ایران - فعلا تهران
    از همین تاپیک شروع کن عزیز
    یا یک تاپیک دیگه بزن و بچه ها رو دعوت کن

آقا ما هم هستیم می تونید رو منم حساب کنید

محل زندگی
    ُShams1366@yahoo.com
    آقا ما هم هستیم می تونید رو منم حساب کنید
    بزار مجموع تایپیک هات به 10 برسه عزیز بعد نظر بده ، اما بازم متشکرم از شما

به هر حال به همه ای دوستان و مدیران و ... اعلام می نمایم من ... کردم

حالا که شما راضی نیستید باشه

از این عمل هم میگذریم

لااقل بیاید کلاس آموزشی بزارید

کی می تونه کدهای بانک اطلاعاتی به صورت پیشرفته را آموزش بده

اعلام کنه تا بیایم خدمتش برای آموزش

دستمزد هم توافقی

یا علی

شما که همتون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلا ایران - فعلا تهران
    نه عزیز جان ادامه بده ؛ چرا ناامید میشی
    با همین امکانات شروع کن ؛ وگرنه فکر میکنیم که تو نتونستی

کاربر دائمی آواتار ماریا وکیلی
    محل زندگی
    ایران
    آره آقا محسن شما ادامه بده من هم پشت یه المپیادی را خالی نمی کنم

با سلام
    کار مشکلیه ولی با توجه به تجریه دوستان میشه یک کارهایی انجام داد.
    به نظر من بهتره موضوع های اصلی مطرح بشه و با یک سازماندهی درست کار رو شروع کنید .
    و البته بنده هم استفاده می کنم . !

محل زندگی
    ایران
    من میگم بهتره برای شروع کردن از تجربیات مدیران و مدیران بخش استفاده کنیم

آقای شمس به تنهایی نمی تواند شروع کند

منتظر جواب هستم

کاربر دائمی آواتار babak869
    محل زندگی
    کرمانشاه
    قبل از هر کاری میبایست اعضای اصلی تیم و وظایف آنها مشخص بشه بعد اقدام به کار کرد

ه هر حال به همه ای دوستان و مدیران و ... اعلام می نمایم من ... کردم

حالا که شما راضی نیستید باشه

از این عمل هم میگذریم
    این صحبتها را ندارد. اگر واقعا پای عمل هستید و نه فقط حرف زدن، باید خودتان شروع کنید. با به امید همسایه نشستن که کاری انجام نمی شود. یکی بیاید کاری کند! ... یک تاپیک جدید بسازید. از نوشتن شرح برنامه شروع کنید. افراد علاقمند خودشان پیدا می شوند و کمک می کنند. بعدهم دسته جمعی تحلیلش می کنید و... هرجایی هم که لازم شد سوال می پرسید.
    البته باید در نظر داشته باشید که کار زمانبری خواهد بود و باید برای طولانی شدن کار آمادگی داشته باشید. همه که دسترسی شبانه روزی به اینترنت ندارند. بیکار هم نیستند. دیر به دیر به فوروم سر می زنند و... انتظار هم نداشته باشید یکدفعه 10 نفر علاقمند بشن و همه بخوان کمک کنند. اول باید تنهایی کار را شروع کنید (تاکید می کنم شروع کنید، قدم اول و دوم و سوم را بردارید!) تا کم کم تعدادی همراه پیدا کنید.
    مدیران هم که حمایت خودشان را اعلام کرده اند. همین که کار را شروع کنید و مشخص شود سایرین هم علاقمندند، امکانات هم در اختیارتان می گذارند...

البته همه این صحبتها مال زمانی است که واقعا اهل عمل باشید، و بخواهید در راه یادگیری اندکی به خودتان زحمت بدهید. نمی شود که همه زحمات را دیگران بکشند. وقت را دیگران بگذارند. در جواب هر سوالتان یک مقاله و یک کد آماده برایتان بنویسند. و به عبارت دیگر لقمه را بجوند و آماده کنند تا شما بخورید و دلفی یادبگیرید! یادگرفتن هر چیزی احتیاج به زحمت داره، بدون زحمت کشیدن و بدون سعی و خطا هیچکس برنامه نویس نمی شه.

در هر صورت اگر اهل عمل هستید، یا علی... (هرچند من هم با بقیه موافقم که آخرش همه اینها حرفه. هیچوقت هم کاری انجام نمی شه)

محل زندگی
    ایران

Question

نقل قول نوشته شده توسط Naficy
    این صحبتها را ندارد. اگر واقعا پای عمل هستید و نه فقط حرف زدن، باید خودتان شروع کنید. با به امید همسایه نشستن که کاری انجام نمی شود. یکی بیاید کاری کند! ... یک تاپیک جدید بسازید. از نوشتن شرح برنامه شروع کنید. افراد علاقمند خودشان پیدا می شوند و کمک می کنند. بعدهم دسته جمعی تحلیلش می کنید و... هرجایی هم که لازم شد سوال می پرسید.
    البته باید در نظر داشته باشید که کار زمانبری خواهد بود و باید برای طولانی شدن کار آمادگی داشته باشید. همه که دسترسی شبانه روزی به اینترنت ندارند. بیکار هم نیستند. دیر به دیر به فوروم سر می زنند و... انتظار هم نداشته باشید یکدفعه 10 نفر علاقمند بشن و همه بخوان کمک کنند. اول باید تنهایی کار را شروع کنید (تاکید می کنم شروع کنید، قدم اول و دوم و سوم را بردارید!) تا کم کم تعدادی همراه پیدا کنید.
    مدیران هم که حمایت خودشان را اعلام کرده اند. همین که کار را شروع کنید و مشخص شود سایرین هم علاقمندند، امکانات هم در اختیارتان می گذارند...

البته همه این صحبتها مال زمانی است که واقعا اهل عمل باشید، و بخواهید در راه یادگیری اندکی به خودتان زحمت بدهید. نمی شود که همه زحمات را دیگران بکشند. وقت را دیگران بگذارند. در جواب هر سوالتان یک مقاله و یک کد آماده برایتان بنویسند. و به عبارت دیگر لقمه را بجوند و آماده کنند تا شما بخورید و دلفی یادبگیرید! یادگرفتن هر چیزی احتیاج به زحمت داره، بدون زحمت کشیدن و بدون سعی و خطا هیچکس برنامه نویس نمی شه.

در هر صورت اگر اهل عمل هستید، یا علی... (هرچند من هم با بقیه موافقم که آخرش همه اینها حرفه. هیچوقت هم کاری انجام نمی شه)
    خیلی خوب گفتید

آقای محسن شمس من به عنوان اولین نفر یاعلی می گویم

شروع کنید

اگه خواستید می توانید راجب این موضوع تو مسنجر مشورت کنیم

خلاصه از من بسم الله

بحث خوبی است ...پیشنهاد می کنم یک تاپیک ایجاد کنید تا در مورد این موضوع در انجا بحث کنیم

ببینید من سال 80 شروع به نوشتن یه برنامه حسابداری شبیه به اون چیزی که گفتید کردم. شش ماه بعد یعنی 4/81 اولین نگارش برنامه وارد بازار شد. اون موقع فکر می کردم هیچ ضعفی ندارد(البته قبلش دو تا برنامه حسابداری واسه جاهای مختلف نوشته بودم واسه همین فکر می کردم هیچ مشکلی نداره) الان بعد از 4 سال دارم ورژن 4 اون برنامه رو میده بیرون ولی الان دیگه نمی تونم مطمئن باشم که .... اینها رو نگفتم ک نا امیدتون کنم اینا رو گفتم که بدونی چه راهی رو در پیش داری. من هم هر کاری بتونم براتون می کنم. سوالی داشتین من معمولا انلاینم ولی خوب چون سر کار هستم شاید روزی دو سه بار بیشتر به اینجا سر نزنم

کاربر دائمی آواتار disappear
    محل زندگی
    تهران
    منم هستم .
    یا علی !

تو اگه بیل زنی زمین خودتو بیل بزدن برنامه نویسی پیشکشت ...

بچه ها این همه برنامه های توپ حسابداری نوشتن کجا رو گرفتن تو تازه به دوران رسیده برای ما برنامه نویس شدی

کاربر دائمی آواتار MNosouhi
    محل زندگی
    اصفهان
    من هم با صحبت های دوست عزیزم mzjahromi موافقم . من اولین برنامه رسمی که با دلفی نوشتم یه برنامه حسابداری بود . کاری واقعا سخت و وقتگیر بود .
    به نظر من دوستانی که به این سایت سر می زنن دو دسته هستن :
    دسته اول کسایی که که اگر چه با دلفی کم و زیاد آشنا هستن اما تجربه کاری کمی دارن و بیشتر برای طرح سوالاتشون به این سایت سر می زنن، اینا بی تعارف نمی تونن چنین برنامه ای رو در سطح استاندارد بنویسن .یعنی می تونن شروع کنن اما من قول میدم که نمی تونن کار رو به پایان برسونن.
    دسته دوم برنامه نویسان حرفه ای که سر زدنشون به این سایت بیشتر جنبه تفریح داره و البته سرشون هم مسلما خیلی شلوغه و وقت اینکه بطور عملی کمکتون کنن ندارن و اگه خیلی همت کنن بتونن به بعضی از سوالات جواب بدن .
    از اونجا که شما میخواین این برنامه به عنوان یه برنامه الگو برای برنامه نویسان تازه کار استفاده بشه به یک گروه از برنامه نویسان دسته دوم احتیاج دارید که مسلما این نوع برنامه نویسان نمیان کارهاشون رو رها کنن و برای کسی برنامه نویسی مجانی بکنن. برای همین ادامه این بحث تا زمانی که که هزینه ای برای اون در نظر گرفته نشه بی فایده هستش .
    به نظر من در این مورد دو کار میشه انجام داد :
    1- تعدادی از اساتید سایت که حاضر به نوشتن این برنامه هستن یه گروه تشکیل بدهند و هزینه نهایی این برنامه رو تعیین کنن . بعد دوستانی که مایل به خرید هستن ثبت نام کنن و این هزینه رو بین خودشون تقسیم کنن . بعد از اون هم این برنامه در همین سایت قرار داده بشه تا کاربران تازه وارد هم بتونن اون رو بخرن ، با این کار هم درآمدی برای سایت ایجاد میشه و هم بسیاری از سوالات پرسیده نخواهد شد.
    2 - اگه از دوستان کسانی هستن که قبلا برنام حسابداری نوشتن (مانند mzjahromi ) و حاضرند که برنامشون رو با سورس بفروشن ، اینجا امکانات برنامشون رو به همراه قیمت و چند تا تصویر از برنامشون بزارن ، تا در مورد برنامشون تصمیم گیری بشه ، در این صورت در وقت هم صرفه جویی میشه .
    من به این برنامه احتیاج ندارم ، اما حاضرم برای کمک به دوستان در هزینش شریک بشم.
    یا علی

محل زندگی
    ایران
    هر کی دوست نداره شروع کنیم این تایپیک را نظر نده بهتره

محل زندگی
    اصفهان
    امیدوارم به تریپ برنامه نویسی دوستان برنخوره

محل زندگی
    ایران
    شما برای خودت دل بسوزون

[-------------------------
    آخرین ویرایش به وسیله mzjahromi : شنبه 21 آبان 1384 در 12:02 عصر

Exclamation

با سلام

تعداد جوابها = 34 تعداد مشاهده کننده : 35 ! در نتیجه یا همه بلدند چطوری برنامه بنویسند ( حسابداری) که تکلیف این تاپیک مشخص است یا اینکه هر کی از راه رسیده نظر داده !!!‌

آراء :
    موافق = 14
    مخالف = 6
    حرف بی ربط = 5 مخصوصا اواخر بحث
    بازگشت و تمایل به همکاری = 4

سرکاری = فکر کنم همه !!!!
    موقع عمل = شونصد سال دیگه !‌ شاید

خلاصه اینکه همه هم علاقه دارند و هم ندارند شاید هم می ترسند و یکی رو میخوان بندازند وسط
    در هر صورت من استفاده کننده ای بیش نیستم ولی امیدوارم بحثهای شما به موضوع تاپیک نزدیک بشه و یک کم عملگرا بشید .
    در ضمن اگه خواستید جواب به جواب شید یا دست به یخه یا دعوا یا . . . بیرون کلاس قرار بذارید !

با عرض پوزش از تندی کلام
    آخرین ویرایش به وسیله eniak.master : پنج شنبه 19 آبان 1384 در 18:11 عصر

محل زندگی
    ایران

Question برنامه نویسان حرفه ای و مدیران بخش و مدیر ارشد نظر بدهید

نقل قول نوشته شده توسط Pesare_khob
    من هم با صحبت های دوست عزیزم mzjahromi موافقم . من اولین برنامه رسمی که با دلفی نوشتم یه برنامه حسابداری بود . کاری واقعا سخت و وقتگیر بود .
    به نظر من دوستانی که به این سایت سر می زنن دو دسته هستن :
    دسته اول کسایی که که اگر چه با دلفی کم و زیاد آشنا هستن اما تجربه کاری کمی دارن و بیشتر برای طرح سوالاتشون به این سایت سر می زنن، اینا بی تعارف نمی تونن چنین برنامه ای رو در سطح استاندارد بنویسن .یعنی می تونن شروع کنن اما من قول میدم که نمی تونن کار رو به پایان برسونن.
    دسته دوم برنامه نویسان حرفه ای که سر زدنشون به این سایت بیشتر جنبه تفریح داره و البته سرشون هم مسلما خیلی شلوغه و وقت اینکه بطور عملی کمکتون کنن ندارن و اگه خیلی همت کنن بتونن به بعضی از سوالات جواب بدن .
    از اونجا که شما میخواین این برنامه به عنوان یه برنامه الگو برای برنامه نویسان تازه کار استفاده بشه به یک گروه از برنامه نویسان دسته دوم احتیاج دارید که مسلما این نوع برنامه نویسان نمیان کارهاشون رو رها کنن و برای کسی برنامه نویسی مجانی بکنن. برای همین ادامه این بحث تا زمانی که که هزینه ای برای اون در نظر گرفته نشه بی فایده هستش .
    به نظر من در این مورد دو کار میشه انجام داد :
    1- تعدادی از اساتید سایت که حاضر به نوشتن این برنامه هستن یه گروه تشکیل بدهند و هزینه نهایی این برنامه رو تعیین کنن . بعد دوستانی که مایل به خرید هستن ثبت نام کنن و این هزینه رو بین خودشون تقسیم کنن . بعد از اون هم این برنامه در همین سایت قرار داده بشه تا کاربران تازه وارد هم بتونن اون رو بخرن ، با این کار هم درآمدی برای سایت ایجاد میشه و هم بسیاری از سوالات پرسیده نخواهد شد.
    2 - اگه از دوستان کسانی هستن که قبلا برنام حسابداری نوشتن (مانند mzjahromi ) و حاضرند که برنامشون رو با سورس بفروشن ، اینجا امکانات برنامشون رو به همراه قیمت و چند تا تصویر از برنامشون بزارن ، تا در مورد برنامشون تصمیم گیری بشه ، در این صورت در وقت هم صرفه جویی میشه .
    من به این برنامه احتیاج ندارم ، اما حاضرم برای کمک به دوستان در هزینش شریک بشم.
    یا علی
    آفرین

حرف حق را تو زدی

و با اجازه آقای پسرخوب می خواستم یه حرف دیگه به صحبت هاش اضافه کنم

اونم اینکه تنها به سورس برنامه اکتفا نکنند بلکه در کنارش آموزش هم بدهند شاید از هزینه اولیه بیشتر بشه ولی خیلی می ارزه

به نظر من این بهترین روش است

خیلی دوست دارم بعد از این دو تاپست نظر برنامه نویسان حرفه ای و مدیران بخش را بشنوم

نه نگین تو روخدا

تو این بحث بعضی اصلا نمی خوان یه کار درست و حسابی انجام بدیم

محل زندگی
    اصفهان
    هر کی دوست نداره شروع کنیم این تایپیک را نظر نده بهتره
    شما برای خودت دل بسوزون
    آفرین

حرف حق را تو زدی

و با اجازه آقای پسرخوب می خواستم یه حرف دیگه به صحبت هاش اضافه کنم
    من که نفهمیدم آخرش با حرف بنده موافق هستند یا نه
    آخرین ویرایش به وسیله MNosouhi : پنج شنبه 19 آبان 1384 در 16:23 عصر

عکس از سیستم حسابداری

یکی از دوستان چند تا عکس از برنامه حسابداری خواسته بود.اینها سه چهارتا عکس از یکصدو خورده ای فرم برنامه (غیر از فرمهای داینامیک) هست
    آخرین ویرایش به وسیله mzjahromi : چهارشنبه 21 دی 1384 در 15:13 عصر

کاربر دائمی آواتار Touska
    محل زندگی
    ایران زمین
    من هومن روز اول گفتم نوشتن برنامه حسابداری کار بیخودی هست.

البته به نظر من وقتی که نرم افزار حسابداری حرفه ایی مثل حسابداری دوبل و دولتی شرکت

همکاران سیستم نوشته چرا خودتونو اذیت می کنید.

از ما گفتن بود.

محل زندگی
    ایران
    دیگه این بحث ها بیخود است

هر کی برنامه حسابداری درست کرد واسه خودش

نظر من الان اینه که بیایید آموزش برنامه تون را درست کنید بعد بفروشید

البته کدهای مهمش

من اولین خریدارشم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید