نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: دوستان مشکل من کجاست ؟

Question دوستان مشکل من کجاست ؟

دوستان یک پروژه جدید در سی شارپ با Asp.net web site ایجاد میکنم سپس یک web form به پروژه add میکنم و اسم آنرا home میدهم و یک table 2*2 میسازم ، هم چنین یک فولدر جدید در پروژه اضافه میکنم و تعدادی فایل jpg به فولدر اضافه میکنم چند عکس از داخل فولدر به table دراگ میکنم و چند خط متن هم در سلول تایپ میکنم اما هنگامی که پروژه را اجرا میکنم پروژه گامپایل میشود ولی وقتی internet explorer اجرا میشود عکس ها را نمایش نمیدهد و فقط حروف تایپ شده نمایش داده میشود اینکار را با firefox هم انجام دادم ولی همین نتیجه را میدهد . حتی با یک کامپیوتر دیگر نیز آزمایش کردم ولی باز پس از اجرا در web browser حروف نمایش داده میشود ولی عکس ها نمایش نمیشود .
    از دوستان کسی هست که بگه مشکل من کجاست

نقل قول: دوستان مشکل من کجاست ؟

فکر نکم درست باشه با دراگ کردن اون ها رو اضافه کرد شما باید برا هر کدوم یه پیکچرباکس بزارید وتصاویر رو اضافه کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

باید ابزار عکس رو بزاری روی صفحه بعد آدرس دهی کنی از فولدر و فایل رو بهش بدی تا نمایش بده

نقل قول نوشته شده توسط zarrinnegar مشاهده تاپیک
    باید ابزار عکس رو بزاری روی صفحه بعد آدرس دهی کنی از فولدر و فایل رو بهش بدی تا نمایش بده
    دوست عزیز ، من در یک کپچر آموزشی این مورد را دیدم و موبه مو تست کردم و همانطور که گفتم عکسها را دراپ میکرد و از کنترل image هم استفاده نمیکرد . بسیار ساده این کار انجام میشود و با همان نگارش 2008 که من دارم .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •