نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: خطا هنگام چک کردنِ لاگین بودن کاربر در رویداد Session end با استفاده از Form Authentication

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

خطا هنگام چک کردنِ لاگین بودن کاربر در رویداد Session end با استفاده از Form Authentication

سلام دوستان
    من از روش Form Authentication برای شناسایی کاربر استفاده می کنم، حال می خواهم وقتی رویداد Session end اتفاق می افتد با دستور HttpContext.Current.User.Identity.IsAuthenticated چک کنم اگر کاربر لاگین کرده بوده و بدون logout رویداد Session end اتفاق افتاده ابتدا او را SingOut کند و بعد یکی از تعداد کاربران عضو کم کند
    و اگر این کاربر Logout کرده بوده یا اصلا Login نکرده و رویداد Session endاتفاق افتاده فقط یکی از تعداد کاربران مهمان کم شود.
    اما هنگامی که به دستور HttpContext.Current.User.Identity.IsAuthenticated می رسد خطای Object not reference ... می دهد
    این را هم بگویم این خطا فقط زمانی که صفحه سایت برای مدتی باز می ماند و زمان Session به پایان می رسد ایجاد می شود و در هنگام بستن صفحه سایت که باز Session end اتفاق می افتد همچین خطایی نمی دهد
    می دونم مثل داستان شد ام از اساتید خواهش می کنم راهنمایی کنند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول: خطا هنگام چک کردنِ لاگین بودن کاربر در رویداد Session end با استفاده از Form Authentication

دوستان سوالم رو طور دیگری می پرسم خواهش می کنم راهنمایی کنید
    وقتی یکی از صفحات سایتم مدتی بلااستفاده باز می مونه و کاربر و مشغول کار دیگری می شود مدت Session به پایان می رسد و رویداد Session end اتفاق می افتد در این رویداد وقتی به دستور HttpContext.Current.User.Identity.IsAuthenticated می رسد مقدار Nothing برمی گرداند مگر نه این دستور لاگین بودن کاربر را چک نمی کند پس چرا در شرایطی که عرض کردم مقدارش Nothing است و خطا میدهد.
    از اینکه وقت می گذارید سوال بنده را می خوانید سپاسگزارم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •