نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: مشکل در نصب Visual Studio 2010 Ultimate در ویندوز 7

کاربر دائمی آواتار maysam.m
    محل زندگی
    تهران

مشکل در نصب Visual Studio 2010 Ultimate در ویندوز 7

سلام

من برای نصب Visual Studio 2010 Ultimate در سیستمم به مشکل خوردم و هر کاری میکنم این برنامه نصب نمیشه!!

قبلا که ویستا داشتم یک بار به راحتی نصب شد و بعد که ویندوز عوض کردم توی ویستا هم دیگه نصب نشد!!
    به توصیه یکی از دوستان ویندوز نصب کردم (اما این بار ویندوز 7 سرویس پک 1) و قبل از نصب هر نرم افزاری و بعد نصب درایورها شروع به نصب Visual Studio 2010 کردم که متاسفانه باز هم ارور داد و نصب نشد!!

قبلا روی ویستا Visual Studio 2008 رو هم امتحان کردم که اون هم نصب نمی شد و ارور میزد!

دیگه نمیدونم چی کار کنم به خدا خسته ام کرد

کل اینترنت و انجمن های دیگر رو هم گشتم که خیلی ها مشکل من رو داشتند که بی پاسخ مونده بود یا پاسخ های کاملی نبودند.

خواهشا دوستان بیایید این مشکل رو با کمک هم حل کنیم

محل زندگی
    تهران

نقل قول: مشکل در نصب Visual Studio 2010 Ultimate در ویندوز 7

و اینکه با اینکه نصب نشده ولی این برنامه ها رو روی سیستم نصب کرده که اسکرین شات گرفتم از برنامه ها:

این هم ارور هایی که میده:
    ** ادیت: کدها حذف شد به دلیل طولانی بودن
    آخرین ویرایش به وسیله maysam.m : سه شنبه 20 دی 1390 در 20:42 عصر

من هم همین مشکل رو دارم
    ویندوزم 64 بیتی هست و این روش نصب نمیشه
    قبلا visual studio 2010 beta 1 رو سعی کرده بودم نصب کنم که نصب ناموفقی داشت، و بعدا که خواستم پاکش کنم uninstall نمیشد. خودم به طور دستی همه فولدر ها و برنامه ها و رجیستری کی ها رو پاک کردم اما همچنان موقع نصب ultimate این ارور میاد :
    2010.jpg

کسی راه حلی به ذهنش میرسه ؟
    ممنون

دوستان راهکاری سراغ ندارند ؟

کاربر دائمی آواتار sanay_esh
    محل زندگی
    برنامه نویس !

سلام
    امیدوارم که از این ویندوزهای 5 هزار تومانی نصب نکرده باشی که خیلی باگ داره
    در مورد ویژوال هم پیشنهاد میکنم که از محصولات .... استفاده کنید اگر خواستی پیام خصوصی بده که بهت بگم چون تبلیغات میشه و خارج از قوانین پرتال است
    اگر هم نشد یک روز سیستمت رو بردار بیار شرکت ما تا برات همه چیرو نصب کنم بعد برو حالشو ببر همین

محل زندگی
    تهران

من این کارها رو (که همانطور که توی این تاپیک گفتم) امتحان کردم و به نتیجه نرسیدم:
    توی این چند وقت کلی سرچیدم و توی سایت مایکروسافت یه چند تا مطلب در این زمینه بود و اونا رو خوندم و کلا این کارا رو کردم:
    - پوشه temp رو گفته بود خالی کنید قبل از نصب.
    - تمام الحاقات برنامه وی اس رو حذف کنید. یه برنامه ای هم برای حذف کامل وی اس گذاشته بود که اونم نصب و امتحان کردم.لینک
    - ویندوز رو فول آپدیت کردم
    - کل برنامه رو از دیویدی کپی گرفتم توی هارد و از توی هارد با دستور Run as administrator نصب کردم.
    - نصب برنامه را چندین بار به صورت کاستوم و فول امتحان کردم
    - برنامه وی اس 2008 رو هم که روی دیویدی کینگ داشتم امتحان کردم.

نقل قول نوشته شده توسط sanay_esh مشاهده تاپیک
    سلام
    امیدوارم که از این ویندوزهای 5 هزار تومانی نصب نکرده باشی که خیلی باگ داره
    در مورد ویژوال هم پیشنهاد میکنم که از محصولات .... استفاده کنید اگر خواستی پیام خصوصی بده که بهت بگم چون تبلیغات میشه و خارج از قوانین پرتال است
    اگر هم نشد یک روز سیستمت رو بردار بیار شرکت ما تا برات همه چیرو نصب کنم بعد برو حالشو ببر همین
    1- والله ویندوز رو فول آپدیت کردم و فکر نکنم مشکل از ویندوز باشه چون همانطور که گفتم قبلا روی ویستا یک بار نصب کرده بودمو ولی بعدا روی ویستا هم نصب نشد و در حال حاضر هم روی سون نصب نمیشه!
    2- من یه کینگ قدیمی دارم که توش وی اس 2008 رو داره که متاسفانه نسخه 2008 رو هم نصب نمیکنه!
    3-

کاربر دائمی آواتار ERIKA
    محل زندگی
    اصفهان

سلام
    من هم چند تا مطلب به ذهنم میرسه براتون میگم
    شاید به خاطر خود برنامه ویژوال استادیو باشه یا توجه به این که وینووز شما 64 بیتی هست شما هم باید موقع نصب ویژوال استادیو 64 نصب کنید...داخل پک LORD یک ویژوال استادیو هست که خیلی کامل و من خودم از اون استفاده میکنم

وقتی هم شما میخاهید برنامه ویژوال پاکش کنید بهتر هست از خود سی دی ویژوال استادیو استفاده کنید ...سی دی را داخل سیستم بگذارید و از طریق گزینه uninstall اینکار را انچام دهید

نقل قول نوشته شده توسط ERIKA مشاهده تاپیک
    سلام
    من هم چند تا مطلب به ذهنم میرسه براتون میگم
    شاید به خاطر خود برنامه ویژوال استادیو باشه یا توجه به این که وینووز شما 64 بیتی هست شما هم باید موقع نصب ویژوال استادیو 64 نصب کنید...داخل پک LORD یک ویژوال استادیو هست که خیلی کامل و من خودم از اون استفاده میکنم

وقتی هم شما میخاهید برنامه ویژوال پاکش کنید بهتر هست از خود سی دی ویژوال استادیو استفاده کنید ...سی دی را داخل سیستم بگذارید و از طریق گزینه uninstall اینکار را انچام دهید
    مشکل اینه که VS2010 فقط نسخه 32 بیتی داره و اصلا نسخه 64 بیتی اش ساخته نشده...

کاربر تازه وارد آواتار pershengkurd
    محل زندگی
    تهران

سلام
    کاری که من کردم شاید به درد شما هم بخوره
    توی یوزر ادمین برنامتون رو نصب کنید.

کاربر تازه وارد آواتار farhad nadimi
    محل زندگی
    نرم افزار

با سلام به همه دوستان

باید خدمت شما عرض بکنم که حدارو شکر من تا یحال با چنین مشکلاتی روبرونشدم ولی تا اونجا که اطلاع دارم برای ویندوز 64 و 32 باید نرم افزار سازگار با اون رو نصب بکنید در حالی بعضی از نرم افزارها چنین نیست

در حال حاظر سیستم من 64 بیتی هستش و نرم افزار ویژوال هم که رو سیستم من نصب هست اونم 64 بیتی هست . اگر چنین بکنید مشکلی براتون پیش نمیاد و نکته دیگه اینکه به سیستم عاملی که میخرین و رو سیستم خودتون نصب دارین دقت کنین که این سیستم عامل نسخه ای نباشه که برای آزمایش تو بازار باشه بلکه نسحه نهایی و نسخه ای باشه که بشه از اون کاربر نهایی واقعا استفاده بکنه .

امیدوارم مفید واقع شده باشه . با تشکر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •